جیم جارموش پست-سنگ اواز یا موسیقی دو SQÜRL به موسیقی متن فیلم مرد Ray فیلم در واکر

کوئنتین تارانتینو به نظر می رسد به صرف زمان زیادی چیدن نادر اما دوره متناسب با متن انتخاب به عنوان نوشتن شخصیت او پایان گفت و گو و چگونه بسیاری از جوک های ساخته شده درباره مارتین اسکورسیزی در تلاش برای پیدا کردن یک راه به پاشنه کش Rolling Stones آهنگ ها به سکوت و یا عصر معصومیت? برخی حتی تا آنجا که به نوشتن موسیقی برای فیلم های خودشان را. جان کارپنتر خزنده خزنده مصنوعی ملودی برای هالووین خیلی مهم است که فیلم را قدرت آن را هیچ جای تعجب است که در بازنشستگی خود را از فیلمسازی او را ضبط دو آلبوم از دست داد تم و حتی رفته در تور است. کلینت ایستوود هم نوشته است نمرات و یا تم برای بسیاری از فیلم های او از جمله Mystic River, میلیون دلاری و سالی.

جیم جارموش هر چند ممکن است به ضرب و شتم همه آنها را. کارگردان فیلم اغلب موسیقی را یک عنصر بسیار مهم از توطئه و او را استخدام کرد, تام ویتس, نیل جوان, RZA و اتیوپی صدای جاز افسانه Mulatu Astatke به نمره آنها در گذشته است. او در سال 2009 انتشار از محدودیت های کنترل به شدت (جناس بسیار در نظر گرفته شده) برجسته موسیقی از بوریس زمین و Sunn O))) و همچنین معرفی بد خرگوش همکاری بین جارموش و آهنگساز کارتر لوگان. در سال های پس از این دو را تغییر نام پروژه به SQÜRL ثبت چندین EPs و یک آلبوم زنده و گل جارموش فیلم فقط عاشقان چپ زنده, پاترسونو مرده نمی میرند.

SQÜRL موسیقی می تواند یک طوفان از گیتار سر و صدا و بدوی تپش طبل به عنوان در اوایل EPs و زندگی در Third Man Recordsو یا سوسو زننده امواج مصنوعی به عنوان موسیقی متن فیلم به پاترسون. برای فقط عاشقان چپ زندهآنها با همکاری هلندی لوت بازیکن Josef Van Wissem. جارموش می گوید: موسیقی مفهوم برای یک فیلم نمره ظهور اولیه در فرایند نوشتن. “آن را در سر من حتی به عنوان من شروع اسکریپت پس از آن همیشه یک نوع از راهنمای برای من — شاید نه موسیقی خاص اما احساس موسیقی است که همیشه خیلی زود برای من است.”

جمعه این جارموش و لوگان در حال ظاهر شدن در مرکز هنر واکر انجام چیزی است که آنها انجام داده ایم و در آنجا 2015: اجرای زنده و نیمه بداهه نمرات چهار فیلم کوتاه از دهه 1920 توسط هنرمند سورئالیست Man Ray: 1923 را Le retour à la وجودی (بازگشت به دلیل), 1926 را Emak Bakia, 1928 را ل’étoile de mer (ستاره دریایی), و 1929 را Les mystères du château de dé (اسرار Château de Dé). این دو هرگز بازی دقیقا همان چیزی; پاسخ آنها به یکدیگر و به فیلم. “ما باید یک نقشه و ما تمرین به آن و ما به نوعی می دانید چه برنامه ریزی است و…این فیلم را تغییر ندهید اما رابطه ما به آنها می کند و می گوید:” لوگان. “ما دیدن چیزهای مختلف در زمان های مختلف; ارتباط ما در فضای تغییرات و تصاویر مختلف هر شب حداقل به من پاپ و چیزی می گویند و استنباط پاسخ موسیقی.”

نیز وجود دارد یک جدید SQÜRL آلبوم از این ماه برخی از موسیقی برای رابی مولر. این موسیقی متن فیلم به یک فیلم مستند درباره فیلمبردار اشاره کرد که شات فیلم برای جارموش, Wim Wenders, Lars Von Trier و دیگران که فوت در سال 2018 است. آنها برخی از پروژه های دیگر در این آثار بیش از حد از جمله چیزی جارموش توصیف به عنوان “ابزاری در دنباله ای از قطعات موسیقی است که هر یک نام برای یک ماه از سال” و که ممکن است به نظر می رسد به عنوان یک چند مجموعه دیسک یا کاست و یا در برخی دیگر از فرمت پایین جاده.

از فیلم های مشهور موسیقی توسط SQÜRL
که در آن: مرکز هنر واکر
زمان: 7 بعد از ظهر جمعه. Feb. 7
بلیط: $20/25 دلار; اطلاعات بیشتر در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de