جو بایدن با وزن چند میلیاردرهای برای کابینه موقعیت

جو بایدن گزارش شده است که با توجه به انتصاب بازرگان, مایکل بلومبرگ و جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon هر دو میلیاردرهای برای قدرتمند رهبری باید بایدن پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

Axios گزارش روز دوشنبه که معاون رئیس جمهور سابق و مبارزات انتخاباتی خود مشاوران وزن Dimon برای خزانه داری, وزیر کابینه موقعیت با سرپرستي نظام مالی ایالات متحده. بایدن همچنین با توجه به سن. الیزابت وارن (D-جرم.) و بانک مرکزی آمریکا معاون صندلی آن Finucane برای بالا خزانه داری پست.

بلومبرگ که کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته و بلافاصله تایید بایدن “خواهد بود بالا امکان به سر بانک جهانی” تحت بایدن دولت با توجه به Axios.

مترقی ناظران وحشت زده شد اگر نه تعجب به لیست اولیه از پتانسیل بایدن انتصاب که Axios گزارش فقط 24 ساعت قبل از دموکراتیک اولیه مسابقات در شش متحده است.

“این نباید تعجب کسی را. این است که این Dem حزب ایم” Glenn Greenwald, co-founder of The Intercept. “استقرار جناح از حزب نمی افتد به خط پشت بایدن با وجود این واقعیت است که او می خواهم قرار داده بلومبرگ و جیمی Dimon در کابینه اش. آنها این کار را به دلیل آن است. این است که آنها ایدئولوژی خود را.”

سارا جونز یک نویسنده برای مجله نیویورکتوییتی که “احتمالا بالاترین انتظار هر کسی باید برای یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری است که او می تواند یک سرپرست رئیس جمهور.”

“بدترین” جونز افزود: “این است که او می خواهم توانمند سازی مردم مثل بلومبرگ و Dimon و فعال را در ایالات متحده بدتر از آن زمانی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد.”

بایدن گفت: مشاوران Axios که معاون سابق رییس جمهور و کابینه میدارد خواهد بود وظیفه با اجرای “بازگشت به حالت عادی برنامه ریزی—واژگونی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن غیر مومن بداهه سبک.”

“بایدن می خواهد شناخته شده و قابل اعتماد مردم در اطراف او—بسیاری از اوباما سال” Axios گزارش شده است.

منتقدان از جمله اعضای سناتور. برنی ساندرز’ (I-Vt.) انتخابات ریاست جمهوری گفت: فهرستی از پتانسیل انتصاب شواهد دیگری است که بایدن در صورت انتخاب شدن قصد دارد تا به وعده خود برای ثروتمند اهدا کنندگان در ماه ژوئن گذشته که “هیچ چیز را اساسا تغییر” تحت ریاست او.

“این است که شاید افسرده ترین چیزی که شما به عنوان خوانده شده تمام روز” توییتی تایسون برودی مدیر تحقیق و پژوهش برای ساندرز مبارزات انتخاباتی. “تصور کنید که بعد از این همه فقط به جیمی Dimon خزانه داری ، نه تنها ” هیچ چیز اساسا تغییر,’ همه چیز می تواند حتی بدتر برای کار مردم است.”

وارن Gunnels ارشد مشاور Sanders, برجسته Dimon و نقش آن در بحران مالی 2008 به عنوان مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس و عضو هیئت مدیره بانک فدرال رزرو نیویورک:

با اشاره به رشد ترس از جهانی بحران مالی به عنوان coronavirus گسترش در سطح جهانی و دانشگاهی و نویسنده جاش موند توییتی که “بایدن شناور Dimon, Finucane و بلومبرگ به صورت عمده اقتصادی موقعیت فقط به عنوان اقتصاد teeters در لبه سقوط برای دومین بار در تقریبا یک دهه به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد ناامیدی مطلق از جریان اصلی حزب دموکرات است.”

مترقی گروه حمایت از دموکراسی برای آمریکا که تایید ساندرز برای رئیس جمهور هفته گذشته تکرار موند.

“واقعیت این است که جو بایدن مشاوران هنگامی که غرق در افکار در مورد کابینه میدارد در حال بحث بین الیزابت وارن جیمی Dimon و بانک مرکزی آمریکا exec برای خزانه داری کار بسیار به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد جو خالیست تعهد به یک دستور کار مترقی” این گروه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>