جو عجیب و غریب خریداری گرگ از مینه سوتا خز-همیشه وحشی

اجرا توسط Terri Petter خز-همیشه وحشی بود petting zoo/کشتارگاه واقع در ابراز پیروزی از اکتشاف شهرستان در نزدیکی حلقه بیرونی حومه مانند Lakeville و فارمینگتون. مردم خواهد پرداخت هزینه برای دسترسی به, زیبا و دلفریب, مطیع گرگ نوزادان شغالها و دیگر حیوانات وحشی است. اما پس از آن حیوانات به یک سن خاص آنها کشته خواهد شد برای خز.

در سال 2017 فدرال طرح دعوی در دادگاه در برابر خز-همیشه وحشی و Petter توسط Lockwood مرکز امداد و نجات حیوانات و حیوانات صندوق دفاع حقوقی با استناد به نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند. اما فقط به عنوان Lockwood راه اندازی شد برای به دست گرفتن حیوانات از اموال آنها بدون هیچ ردی ناپدید شد.

که در آن جو عجیب و غریب می آید. Christopher Berry این ALDF وکیل پشت خز-تا کنون طرح دعوی در دادگاه به زودی دریافت راهنمایی که عجیب و غریب بود ارسال در Facebook صفحه در مورد اضافه کردن گرگ به خود همیشه در حال رشد دامگاه. زمان کمی مشکوک است. “جو عجیب و غریب بیان کرد که او تا به حال به دست آورد فقط 28 گرگ همزمان با خز-همیشه وحشی را [گرگ ناپدید شدن] می گوید:” بری.

رویاهای خود را از تبدیل شدن به یک “گرگ شاه” نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان عجیب و غریب به سرعت کشف کرد که او ندارد, آموزش, دانش, و یا امکانات برای مراقبت از این موجودات است. Tipsters بعدی هشدار داده ALDF که عجیب و غریب داشت در تلاش برای فروش حداقل چهار نوزادان در رسانه های اجتماعی (تصور کنید که کشف post on Facebook بازار).

بری فرستاده عجیب و غریب یک حقوقی نامه ای هشدار دهنده او را که او تا به حال نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند زمانی که او به ارمغان آورد و گرگ در سراسر خطوط دولت و فروش حیوانات حفاظت شده در رسانه های اجتماعی غیر قانونی بود.

“[عجیب و غریب در پاسخ با] ناسزا لادن سخنرانی دراز وشدیداللحن یکی که در آن او در نهایت به این نتیجه رسیدند که گرگ بودند به مقابله با درد می گوید:” بری. “آنها در حال اجرا amok در تاسیسات و حفاری راه خود را به بیرون از محوطه… بنابراین او ارائه شده به اجازه Lockwood Animal Rescue Center آنها را خاموش او.”

Lockwood قادر به انتخاب کنید تا 25 28 حیوانات از خود اوکلاهما بر اساس وحش بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات. سه نوجوان گم شده, جو اظهار داشت: یکی مرده بود از عفونت و دو ناپدید شده بود.

تلاش بازیابی برجسته بود در یک قسمت از حیوانات سیاره گرگ و رزمندگانیک واقعیت نشان می دهد که اسناد و مدارک Lockwood تلاش برای بازسازی غفلت حیوانات. عجیب و غریب باعث می شود ظاهر با اشاره به حیوانات به عنوان “سگ” و توضیح داد که او فقط یک پسر خوب در تلاش برای صرفه جویی در برخی از گرگ.

“ما یک تماس تلفنی از یک خانم در مینه سوتا” عجیب و غریب می گوید دوربین خدمه. “او تا به حال بیش از 20 گرگ و او نیاز به خلاص شدن از شر آنها که در روز سه شنبه. بنابراین ما به پایان رسید تا با چیزی شبیه 26 گرگ ها—که من نیاز ندارد.”

“خصوصی پرورش در اختیار داشتن و بهره کشی از حیوانات مثل گرگ اشتباه است می گوید:” بری. “این باعث می شود حیوانات به رنج می برند, و این چیزی است که ما را به عنوان یک نتیجه از گرگ رفتن به جو عجیب و غریب اموال. حیوانات نباید تربیت و بهره برداری برای سود است.”

به عنوان به که در آن باقی مانده گرگ از خز تا کنون وحشی را ذخیره کردن به پایان رسید تا ؟ حقیقت باقی می ماند یک رمز و راز—احتمالا چون تا آنجا که ما می دانیم, عجیب و غریب بود و تنها خریدار تبلیغات خود گرگ ها در رسانه های اجتماعی.

و این بود پایان جو عجیب و غریب را dabbling در گرگ مالکیت. نه بیش از حد طولانی پس از, عجیب و غریب در بر داشت خود را محکوم به 22 سال زندان برای یک اقدام ضربه های شغلی و انواع ببر مربوط fuckery که همه مستند در Netflix بکشد مگا-آمار نشان می دهد Tiger King.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru