جان الیور: آمریکایی ها در حال نادیده گرفتن مهم انتخابات

نامزدها در حال اجرا در هزاران نفر از شهرستانها در سراسر کشور برای یک دفتر که بر زندگی روزانه ما است. اگر شما تعجب آنچه در آن است که بخشی از این مشکل با توجه به “هفته گذشته امشب” میزبان John Oliver. کمدین اختصاص یک بخش در چهار قسمت به توضیح دهد که چرا county sheriffs که مقامات منتخب که اغلب اجرای بلامنازع هستند و عملا غیر ممکن است به عزل بین انتخابات باید چنین تاثیر عظیمی در جوامع است. و در عین حال الیور یادداشت اکثر آمریکایی ها احتمالا هیچ سرنخی که خود کلانتر محلی است.

کمدین فراخوانی در میان چندین مشکل ساز چهره معروف آمریکایی, کلانتر, جو Arpaio, آنها الیور اختصاص یک بخش به چند سال پیش. بدنام نژادپرستانه متهم شد با نواخته پروفایل مردم اعتقاد او به مستند نشده بود و عفو توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017. اما Arpaio است که به سختی تنها کلانتر به سوء استفاده از دفتر کار خود با برخی از مقامات با استفاده از بودجه به معنای برای تغذیه زندانیان به غنی سازی خود و دیگران تصمیم گیری برای نپذیرفتن افسران از صرفه جویی در مصرف بیش از حد قربانیان.

“در حال حاضر ما کلانترها با مقدار زیادی از قدرت پایین پاسخگویی” نتیجه گیری الیور “و این است که همیشه یک دستور غذا برای فاجعه است.”

“آخرین هفته امشب” میزبان سپس پنجه نرم می کند با مخاطبان خود “اگر کلانتر نژاد در شهرستان خود را در این سال در حال حاضر خواهد بود زمان بسیار خوبی برای شروع به گوگل. ‘Who the fuck is my کلانتر?'”

سازمان دیده بان کامل بخش در مدیا پلیر زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>