قاضی پرتاب محافظه کاران از جانی حق رای مورد

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در حال حاضر تحت پیگرد دولت استیو سیمون مینه سوتا ارشد انتخابات رسمی برای بازگرداندن حق رأی در طول دوره مشروط شدن پس از یک جنایت اعتقاد. ACLU استدلال می کند آن را خلاف قانون اساسی به disenfranchise این افراد یک گروه که تعداد 52,000 Minnesotans.

مینه سوتا رای دهندگان داد یک confoundingly به نام ضد رای گیری گروه حقوق ما تحت پوشش در طول یک داستان پوشش در اوایل این ماه به سرعت در زمینه دخالت در ACLU کت و شلوار.

این مگا ولت آمپر متهم دادستان کل کیت الیسون از عدم به دفاع از دولت قانون صرفا به این دلیل او نمی likeit. آن مورد استدلال کرد که افراد محروم از تحت پیگرد دولت بر اساس اتهام نقض قانون اساسی امور خارجه و الیسون می میرم ACLU کت و شلوار اخراج او تنها اشاره کرد که. به جای دادستان کل اجازه دادخواهی به ادامه در مالیات دهندگان هزینه.

که بد حقوقی را در شهرستان رمزی قاضی Richard H. Kyle نظر.

کایل حکومت شنبه MVA هیچ کسب و کار دخالت در ACLU طرح دعوی در دادگاه. بودن مالیات دهندگان نمی دهد کسی حق خودکار کون به هر مورد دادگاه که در آن وکلا هستند پرداخت بودجه عمومی قاضی توضیح داد. در غیر این صورت شما می توانید از دخالت در تعقیب کیفری موارد به کار گرفته توسط کمک های حقوقی با وکیل و هر و همه دعاوی علیه دولت است.

“موضوع دادخواهی – بازگرداندن حق رأی به افرادی که احکام کیفری نشده اند به طور کامل تخلیه شده – هیچ ربطی به پول اجازه دهید به تنهایی مالیات دهندگان بودجه” کایل نوشت: در تجزیه و تحلیل خود را.

او در ادامه:

“مگا ولت آمپر است که ادعا مالیات دهندگان ایستاده بر این اساس است که دفتر دادستان کل است که باعث غیر ضروری دادخواهی با عدم استدلال می کنند مگا ولت آمپر را مورد علاقه دفاع (عدم علت خصوصی عمل) اما با مداخله در این مورد افزوده ایجاد خواهد شد کار بیشتر برای دفتر دادستان کل و در نتیجه استفاده بیشتر از بودجه عمومی است.

مگا ولت آمپر استدلال می کند که آن است که در تلاش برای حفاظت از وجوه مالیات دهندگان که در آن مداخله باعث شده است هزینه آن پول.”

کایل اضافه شده الیسون هنوز این شانس را به مگا ولت آمپر مشاوره و بالا بردن دفاع که مردم فقط نمی تواند شکایت دولت برای حقوق مدنی تحت مینه سوتا اساسی است.

این ادعا ممکن است تبدیل به فقط یک اتلاف وقت و پول به عنوان بسیاری از قبل موارد را در بر داشت به نفع Minnesotans که انجام درست آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>