Juneteenth جشن, ضد یخ, اعتراض, و روز پدر: آخر این هفته اتفاقات

شما این را دریافت کنید.

Greg Coleman

گرگ کلمن تصویر حسن امینی

جمعه:

تفریح مجازی:

اوج کمدی شرکت Studios: Greg کلمن

آنلاین زنده سریال کمدی ارائه شده توسط Acme کمدی شرکت با ویژگی عمل ترور اندرسون و تشریفات مقابله و نیکل است. بلیط و اطلاعات بیشتر در اوج. 8 p. m. روز از ماه ژوئن 19-20; $11.

فی Driscoll: بیا در

تعاملی آنلاین تجربه اولین نمایشگاه موزه از جشن طراح رقص. مشاهده نمایشگاه در walkerart.org. روزانه از 27 مه-ژوئن 14; رایگان.

میدوی میکروفن

باز میکروفون شب شامل انواع کمدین توسط Derek Meyers. جریان در Meyers را Instagram: @derek_is_meeeee و در یوتیوب. 9 بعد از ظهر هر جمعه. رایگان.

مایکل ممنوع: خانه و جهان; Kristie Bretzke: کار جدید

گالری های جدید نشان می دهد که قابل مشاهده از طریق مجازی کاتالوگ در grovelandgallery.com و یا در فرد با تعیین وقت قبلی. 12-5 بعد از ظهر هر چهارشنبه., بحباله نکاح در اوردن,., Thu., Fri., و نشسته است. از 6 ژوئن-جولای 18; رایگان. لارگو, گالری 25 لارگو, تراس, مینیاپولیس; 612-377-7800.

ارشد سال 2020 نشان می دهد

یک گالری مجازی نمایشگاه جشن کار در حال ظهور فارغ التحصیلان ارائه شده توسط نور خاکستری هنر آزمایشگاه. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن از این نمایشگاه بازدید lightgreyartlab.com/seniorshow2020. روزانه از 22 مه-ژوئن 30; رایگان.

Revelers at a Juneteenth celebration at North Mississippi Regional Park several years ago.

گرفتم در یک Juneteenth جشن در شمال می سی سی پی, پارک منطقه ای چند سال پیش. استار تریبیون

مسائل برای دیدن و آیا در فرد:

Juneteenth: جامعه جشنواره و رالی برای عدالت

جشن شمالی مینیاپولیس در به رسمیت شناختن Juneteenth شامل مواد غذایی رایگان از, فلفل شیرین, جامائیکا, آشپزخانه, جالب رایگان از آیتم های خانگی و لوازم برای کسانی که نیاز به تعریف سلامت روانی کیت برای کودکان و اجرای موسیقی زنده و یک رالی به افتخار جورج فلوید. پاسخ دهید و اطلاعات بیشتر در Facebook. 12-6 بعد از ظهر ژوئن 19; رایگان. توله غذاهای 701 W. Broadway Ave. مینیاپولیس.

Juneteenth جشن – متحد و بازسازی MSP

خانواده پسند جشنواره شامل کامیون های مواد غذایی سخنران اصلی Gary Hines (برای تلفن های موبایل از سیاهی’ مدیر موسیقی), هنر و زندگی, هنر آفرینش از هنرمند محلی Peyton اسکات راسل و Sprayfinger جوانان اردوگاه های تعاملی دو هلندی پرش طناب چالش های مواد غذایی و لوازم درایو و موسیقی از Jamecia Bennett & J جنبش زنجبیل, ناخدا, و بیشتر. پوشیدن یک ماسک و آن را دست sanitzer. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در Facebook. 3-8 بعد از ظهر جمعه.; رایگان. هدف پارکینگ 2500 E. Lake St., مینیاپولیس.

کمدی بازگشت به سیزیف

8 بعد از ظهر جمعه. با کریس مادوک ، احمد خلف و میزبان کوری آدم. $5. پیدا کردن بلیط در اینجا. سیزیف دم 712 انتاریو Ave. W. مینیاپولیس; 612-444-8674.

منتقدان میدارد

هنر نشان می دهد این برنامه شامل مجموعه ای از جمعیت منابع طنز هنر عنوان کتاب. روزانه از ماه ژوئن 10-30; رایگان. ایوان گالری 3306 Park Ave. مینیاپولیس; 617-283-9752.

بهترین از مینه سوتا

کمدی شب های مینه سوتا کمدین براندون Riddley رایان Kahl, خدیجه Cooper, Robert Baril و الیز کول. 7:30 p. m. روز از ماه ژوئن 18-19; 9:45 p. m. ژوئن 19; 7 p. m. روز از ماه ژوئن 20-21; 9:30 بعد از ظهر ژوئن 20; $16-$23. ریک Bronson خانه از کمدی 408 E. برادوی, بازار آمریکا, Bloomington; 952-858-8558.

بهتر فرشتگان

هنر عمومی نصب و راه اندازی ایجاد شده توسط میلیگان Studios در سنت پل شامل چند صد فرفره مهندسی مجدد شبیه به بال فرشته. روزانه از 15 ژوئن-سپتامبر. 30; رایگان. نقطه عطفی پلازا 75 W. 5 سنت, St Paul; 651-292-3225.

Jimmy Longoria

جیمی Longoria

El Corazon de Minnesota (قلب از مینه سوتا)

نمایشگاه انفرادی توسط Chicano هنرمند جیمی Longoria. Mon.-نشسته است. از 15 ژوئن-جولای 2 رایگان. هنری در بلومینگتون مرکز هنرهای 1800 W., پیر و Shakopee Rd. بلومینگتون; 952-563-8575.

مگی فارس

با Pierre داگلاس. بلیط و اطلاعات رویداد در eventbrite.com. 8 بعد از ظهر ژوئن 19; 7 p. m., 9:30 p. m. ژوئن 20; $25. اردوگاه نوار دوقلو شهرستانها 490 N. رابرت St. St. Paul; 651-292-1844.

پاتریشیا اولسون: Fractured Fairytales و Macerated اسطوره

گالری باز تنها با وقت قبلی. تماس [email protected] برای تنظیم تاریخ و زمان برای مشاهده ، بسته جولای 3-4 1-5 بعد از ظهر هر پنجشنبه., Fri., و نشسته است. از 18 ژوئن-جولای 18; رایگان. فرم + مطالب گالری 210 N. 2 خیابان مینیاپولیس; 612-436-1151.

This probably won't be happening this weekend at ASI...

این احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد در این آخر هفته در ASI… Midsommar

شنبه (آنلاین):

ASI را Midsommar جشن – در خانه!

این موسسه سوئدی آمریکا سالانه Midsommar جشن می رود آنلاین برای سال 2020 با نوردیک می دانید-چگونه جلسات زنده از طریق زوم زنده, پخش موسیقی از طریق Facebook Live, خود را نیمه تابستان سر تاج گل, صنایع دستی, ی دستور غذاها, سعی کنید در خانه و فعالیت های بچه ها. برای اطلاعات بیشتر asimn.org. 12-5 بعد از ظهر ژوئن 20; رایگان.

یخ & پلیس: توقف, جدا از خانواده! پدران روز اعتراض

اطلاعات بیشتر در اینجا. پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و نگه داشتن فاصله از کسانی که در خارج از خانواده خود است. میزبانی MIRAC (مینه سوتا حقوق مهاجران اقدام کمیته). سه شنبه 2-4 بعد از ظهر مینه سوتا امور خارجه کنگره 75 کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور Blvd. سنت پل.

HookStream: Davina و ولگردان

پخش زنده کنسرت جمع آوری کمک برای مینه سوتا هنرمندان و قلاب و نردبان تئاتر های HD multi-دوربین پخش از قلاب را Firehouse مرحله در مینیاپولیس. جریان زندگی در دسترس از طریق قلاب را در Facebook صفحه و thehookmpls.com/hookstream. 8 بعد از ظهر ژوئن 20; $15.

شنبه مدار میزبانی YWCA مینیاپولیس

کار کردن با, به عنوان مثال. پیدا کردن آن را در Facebook. شنبه ها از 9 تا 10 صبح

لودگی Lassy چیزهای بی اهمیت

PG-13 آنلاین مسابقه چیزهای بی اهمیت. شرکت کنندگان می توانید به بازی به تنهایی و یا با هم بکشید مجازی تیم. جزئیات بیشتر در این رویداد Facebook صفحه. 7 p. m.; رایگان.
 

itemprop

یکشنبه:

ابر فرقه انفرادی روز پدر وب کنسرت

یک روز پدر, کنسرت و انعکاس پدران در بزرگ فراتر از آن شامل یک عملکرد ابر فرقه را Craig Minowa و گفتگو بین کریگ و مراقبت تسکینی و رادیو میزبان دکتر سحر ناخالص. پاسخ دهید و جریان اطلاعات در اینجا. 6 p. m. 21 ژوئن.

برق جنین 52 سالگرد فروش

مشتریان می توانند خرید روز خرید با ساخت 25 دلار حداقل کمک مالی به انتخاب سازمان های خیریه و قادر به در مغازه الکتریکی جنین در طول صبح (10 صبح تا 1:45 p. m.) و بعد از ظهر (2-5 p. m.) نوبت دریافت 20 ٪ تخفیف خرید خود را و ویژه ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در www.electricfetus.com. ساعت 10 صبح-5 بعد از ظهر ژوئن 21; $25 خیریه کمک مالی. برق جنین 2000 4th Ave. S. مینیاپولیس; 612-870-9300.

HookStream: Grayson DeWolfe

پخش زنده کنسرت جمع آوری کمک برای مینه سوتا هنرمندان و قلاب و نردبان تئاتر های HD multi-دوربین پخش از قلاب را Firehouse مرحله در مینیاپولیس. جریان زندگی در دسترس از طریق قلاب را در Facebook صفحه و thehookmpls.com/hookstream. 8 بعد از ظهر ژوئن 21; رایگان. شهرستان صفحات 650 3rd Ave. S Ste. 1300 مینیاپولیس; 612-372-3700.

سحر و جادو آینه مجازی تجربه

Pop-up کلاس های رقص, هنر, داستان, بار, خواب, احزاب, بازی شب و بیشتر توسط پری داستان شاهزاده خانم از طریق Facebook live. با کلیک بر روی “علاقه” خود را برای دریافت به روز رسانی و بررسی یک نمونه در این “بحث و گفتگو” بخش Facebook صفحه. رایگان. 6:30 p. m. روز شنبه.

مادر بانجو یکشنبه Singalong

هر یکشنبه, مادر, بانجو خواهد بود جریان عملکرد در Facebook صفحه ای که سنگین است بر مشارکت مخاطبان. الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. یک تضمین بزرگ شروع به خود را صبح روز یکشنبه. ساعت 11 صبح یکشنبه; رایگان.

تفنگ ساچمهای Ragtime Band

هفتگی سپاسگزار یکشنبه فرفره رفته دیجیتال. این هفته تفنگ ساچمهای Ragtime Band نمایش خواهد یک مجموعه صوتی و الکتریکی مجموعه. لحن در برای آنچه که شما احساس و یا اقامت برای هر دو. Livestream از طریق Facebook با کمک های مالی پذیرفته شده از طریق گروه GoFundMe. 5 p. m. روز شنبه; رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>