بیش از پنج سال تصدی راسموسن تبدیل تئاتر از سازگار Lyn-دریاچه اتکاء به یک محل ارائه برتر جهان باید دیدن محصولات. که شامل راه اندازی دو پخش شد که برای اولین بار در جنگل: یک خرابکارانه بازسازی از زنان کمی و جهان-premiere co-کمیسیون این Wickhams: کریسمس در Pemberley.

“من خیلی الهام گرفته شده توسط سارا,” زنان کوچک نمایشنامه نویس کیت Hamill گفت: ما در سال 2018 است. “ما در این بازی واقعا هیجان انگیز مرحله بسیار عقب افتاده زن رهبری در تئاتر و سارا واقعا یکی از هیجان انگیز ترین جوان رهبری مواجه است.”

“سارا تبدیل جنگل در طول پنج سال گذشته, آوردن فراگیر و پررنگ داستان, گوناگون, استعداد و برابری جنسیتی به مرحله ما می گوید:” کریگ اشبی رئیس هیئت مدیره از طریق اطلاعیه انتشار. “تحت رهبری خود ما در زمان هوشمند است که خطرات پرداخت با تحسین منتقدان و رشد مخاطبان است.”

Miss kriti تئاتر مرکز تونی برنده جایزه تئاتر که جهان برای اولین بار شامل کریستوفر Durang را وانیا و سونیا و ماشا و اسپایک (که برنده 2013 تونی برای بهترین بازی) Tarell آلوین McCraney را برادر/خواهر پخشو Danai gurira شاهد را تبدیل.

در ضمن در جنگل, Christina بالدوین شده است نام موقت مدیر هنری. بالدوین کار کرده با راسموسن در دو سال گذشته به عنوان جنگل دیپلم هنری. مردمی ممکن است تشخیص دهند او را به عنوان Marmee از زنان کمیاو همچنین کارگردانی تئاتر جین آستن-سوخت مگا-بازدید خانم بنت: کریسمس در Pemberley و این Wickhams.

او محبوب ما در تئاتر و موسیقی جوامع و من واقعا هیجان زده در مورد ایده های او برای آینده جنگل می گوید:” راسموسن. “او بیش از آماده را در این موقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im