تاریخ لیگ کمک مالی فراهم می کند ستاره دریایی آکادمی کودکان پیش دبستانی با آزاد کلاس درس

تاریخ لیگ ساراسوتا به تازگی ارائه شده 4000 دلار کمک مالی برای ایجاد فضای کلاس درس برای دانش آموزان پیش دبستانی حضور ستاره های دریایی آکادمی در فلوریدا مرکز برای اوایل دوران کودکی است. وجوه مورد استفاده قرار گرفت برای خرید تجهیزات ویژه طراحی شده برای بهبود دانشجويان عاطفی و فیزیکی توسعه است.

ستاره دریایی آکادمی گنجاندن پیش دبستانی جایی که به طور معمول در حال توسعه کودکان یاد بگیرند در کنار کسانی که با تأخیر رشد و/یا معلولیت, متخصص در اجرای نوآوری های آموزشی تکنیک های. یادگیری در خارج از منزل در هوای تازه می تواند به کاهش اضطراب و بهبود کلی سلامت روان در همه کودکان به ویژه کسانی که با نیازهای ویژه.

از طریق اعطای دانش آموزان دریافت جدید سه چرخه برای بهبود قدرت و هماهنگی; یک رنگ ایستگاه به پرورش خلاقیت و ابراز; a playhouse به تشویق چشمگیر و مشارکتی بازی و, هوای آزاد, خواندن گوشه به تشویق اجتماعی-عاطفی توسعه است.

“فضای کلاس های فوق العاده و سرگرم کننده ابزار ما می توانید استفاده کنید برای کمک به دانش آموزان ما در رسیدن به پتانسیل کامل خود گفت:” سوزان کارنی مدیر ستاره دریایی آکادمی. “این یک راه بسیار خوبی برای تحریک یادگیری و مهم تعامل اجتماعی در کودکان است.”

– ارسال شده توسط Merab مورد علاقه

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de