هیئت منصفه می یابد لوقا فلمینگ گناه از سال 1999 ساراسوتا قتل

فلمینگ بود به جرم قتل و تجاوز به دبورا Dalzell در ساراسوتا در سال 1999.

ساراسوتا — دبورا Dalzell هرگز حضور در یکی دیگر از تولد و فارغ التحصیلی و یا یک Boston Red Sox بهار آموزش بازی. او نمی خواهد بود قادر به dote در خانواده — 15 برادرزاده و خواهرزاده — تجربه های عروسی و یا نشان می دهد مردم چقدر مهربان و با محبت او بود.

و نه او قاتل است.

یک هیئت منصفه از هفت زن و پنج مرد بررسی برای 2½ پنج شنبه ساعت قبل از پیدا کردن 41 ساله لوقا فلمینگ به جرم قتل درجه اول و حمله با سلاح مرگبار در ارتباط با Dalzell مرگ است.

“ما بسیار خوشحال در مورد هیئت داوران حکم” دستیار دادستان کارن Fraivillig گفت. “ما تا به حال بسیار هوشمند داوران که بدیهی است که توجه بسیار نزدیک به شواهد توسط دولت است. آنها گرفته شده در توسط دفاع.

“این یک مورد که در آن ما تا به حال یک زن شجاع زن مستقل زندگی می کردند که او زندگی خود را در شرایط خود و از آنجا که او ساخته شده بود آسیب پذیر و قتل اساسا در اتاق خواب خود. … خانواده اش منتظر یک زمان طولانی برای عدالت است. اما همانطور که گفتم در بحث بسته شدن DNA بود شاهد سکوت و آن را در نهایت صحبت با صدای بلند.”

لوقا فلمینگ, 41, که Dalzell خواهر پگی خار به نام “یک فرد بد” که تبدیل خواهر او که بهشت را به یک “کابوس” پس از دستگیری در ماه سپتامبر 2018 محکوم شد به دو نفر همزمان زندگی جملات برای قتل و تجاوز سابق ماساچوست وکیل و حسابدار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

وکیل مدافع آن Borghetti از ویکی تلاش برای متقاعد کردن هیئت منصفه است که با اثر انگشت داشت و بر روی “آیتم های مبارزه” مشتری او نمی تواند قرار داده شده در داخل Dalzell خانه در 5356 مستعمره مراتع ،

با توجه به کلانتر گزارش حداقل یک نفر به دست آورد ورود به Dalzell خانه با برش یک صفحه نمایش در پشت خانه و ورود به راهرو باز. Dalzell شده بود به طرز وحشیانه ای کتک دهان بند با جوراب تجاوز جنسی و سپس خفه با یک تی شرت.

نمایندگان در بر داشت زیر سامانه در بیش از یک استاد وان حمام از آب در حال اجرا است که ریخته شده روی فرش. سر او مستغرق در آب است.

کارآگاهان با جمع آوری DNA در قالب خون و مایع منی از صحنه و آزمایش ژنتیک انجام شد اما نمی تواند شناسایی 47 ساله زنان قاتل در زمان.

پیشرفت در تکنولوژی DNA منجر کارآگاهان به ارسال مجدد یک تجاوز به عنف کیت در سال 2016. DNA در آزمایشگاه بین المللی ایجاد مشخصات ژنتیکی است که تعیین مشکوک یک مرد سفید. با استفاده از ارثی نمونه از نر و اعضای خانواده آنها قادر به محاسبه 1 در 4.9 nonillion شانس که مشکوک بود و هر کسی اما فلمینگ.

DNA که مرتبط فلمینگ آمد از برادرش جنایت کار محکوم شد که وارد در ترکیب DNA شاخص که آهنگ تمام felons و دو پسر.

Borghetti گفت: هیئت منصفه هیچ شواهدی ارائه شد که فلمینگ به قتل و تجاوز جنسی Dalzell, به جای ارائه نظری شهادت از فلمینگ است که تا به حال یک شب ایستادن با این زن در حالی که او در یک نوار زیر سن قانونی.

فلمینگ بود که تنها شاهد دفاع در زمان ایستادن در دفاع از خود برای حمایت از این ادعا است.

فلمینگ گفت: “در دیداری Dalzell یا در باتلاق نوار یا applebees را در Clark, جاده, تنها میله که در خدمت به افراد زیر سن قانونی. آنها متصل به دلیل لهجه شمال شرقی و بیرون رفت و به دود سیگار او ادعا کرد.

فلمینگ گفت که دو الناس حرکت و رفت و به ماشین خود را یک سال 1998 شورلت مشهور بود و در صندلی عقب. او ادعا کرد که در این جلسه رخ داده است پس از شام حدود 8 یا 10 p. m. او گفت مایع منی بر روی Dalzell ران متعلق به او است.

آیا شما کشتن او؟” Borghetti پرسید.

فلمینگ گفت: “البته که نه.”

دستیار دادستان هنری جکمن سوال فلمینگ خاطره از محل نگهداری او, اما فلمینگ نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه نوار او در چه زمان چه نوع از ماشین Dalzell بود و یا که در نوار.

حساب خود را در تضاد با شهادت از پگی خار, که گفت که او به او صحبت کرد خواهر در حدود همان زمان فلمینگ ادعای آنها داشتن رابطه جنسی در پشت خودرو خود را. خار گفت: Dalzell کاهش یافته است یک شام دعوت چرا که او خسته شده بود و می خواستم به پایان خار مالیات است.

Fraivillig گفت Dalzell بود خفه پس از یک مبارزه خشونت آمیز در خانه جدید خود را. او تاکید کرد که فلمینگ DNA موجود در بدن او. اگر او تا به حال شده است با فلمینگ لباس خود را پاک و آن را دور Fraivillig گفت.

“متهم انکار” Fraivillig گفت. “انکار نیست شک معقول. شما باید دستورالعمل از قاضی. شما وزن این شواهد است. شما به عنوان هیئت منصفه باید توانایی به نادیده گرفتن شواهد به طور کامل.

“من تسلیم شما بی اعتنایی چه متهم گفت: شما.”

تمام 12 منصفه او را مجرم شناخته است.

فلمینگ بود دست به دستبند و بعد از یک زنگ تفریح کوتاه شنیده قربانی تاثیر اظهارات چند تن از اعضای Dalzell خانواده که شهادت چگونه مرگ آنها صدمه دیده است. آنها با توصیف سال از اضطراب و نگرانی و از دست دادن یک زن قوی که می توانست نقش یک مدل خوب.

دبورا Dalzell مادر مرلین Dalzell گفت: دادگاه بدون پدر و مادر باید فرزند خود را عمر.

“هنگامی که دبورا بود به قتل رساندند و ما به عنوان یک خانواده شکسته شد” مرلین Dalzell گفت. “ما بسته به احساسات ما و قادر به صحبت در مورد قتل است. در نهایت پس از چندین سال پگی و من تا به حال شده است در یک سوگ نشست به یاد بگیرند که چگونه به زخم التیام یابد. ما هنوز در حال کار بر روی آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>