انتخاب اعضای هیات منصفه در سال 1999 ساراسوتا پرونده قتل

قتل دبورا Dalzell, یک ساراسوتا وکیل و حسابدار بود و حل نشده برای 19 سال تا یک شجره نامه مشخصات قادر به پیدا کردن یک مظنون.

ساراسوتا — لوقا فلمینگ بود رایگان برای 19 سال قبل از فن آوری به او گرفتار.

در حال حاضر 39 سابق ساراسوتا مرد متهم است که از سال 1999 تجاوز و قتل زن 47 ساله دبورا Dalzell که پیدا شد پس از همکاران نگران شد که او را نشان نمی دهد تا به کار است. نمایندگان رفت و به بررسی در او و او را مرده در داخل خانه اش.

یک بررسی در بر داشت حداقل یک نفر به دست آورد ورود به Dalzell خانه با برش یک صفحه نمایش در پشت خانه و ورود به راهرو باز. آنها به طرز وحشیانه ای کتک Dalzell, دهان بند با جوراب تجاوز جنسی او و سپس او را خفه با یک تی شرت و یک ساراسوتا کانتی کلانتر, دستگیری گزارش می گوید.

Dalzell بدن پیدا شد برهنه سامانه در بیش از استاد وان حمام این گزارش گفت:. DNA در شکل مایع باقی مانده بود توسط قاتل و وارد ترکیب DNA شاخص سیستم اما هیچ مظنون شناسایی شدند.

در سال 2016 کارآگاهان با استفاده از مشخصات ژنتیکی برای تعیین مشکوک شد و در سال 2018 یک شجره نامه گزارش هشدار مقامات به آشنا و رابطه است. ساختمان در آن روابط کارآگاهان شناسایی فلمینگ زندگی می کردند که کمتر از یک مایل از Dalzell را خانه تازه ساخته شده در 5300 جلوگیری از مستعمره مراتع ،

فلمینگ دستگیر شد هفت. 16, 2018 و به اتهام قتل عمد و تجاوز جنسی — اتهامات عنوان شده علیه مجازات به زندگی در زندان است. قبل از روز دوشنبه هیئت منصفه انتخاب دادستان گفت: قاضی آنها را دنبال اعدام یک تصمیم است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به محاکمه برای خانواده عزادار کرد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

باز استدلال انتظار می رود صبح روز سه شنبه و این مورد می تواند به داوران توسط پنج شنبه. مورد سر گرفته خواهد شد در ساعت 9 صبح روز سه شنبه در قاضی لین N. Silvertooth قضایی مرکز در ساراسوتا.

دستیار دادستان کارن Fraivillig دولت است منجر دادستان و آن فرانسیس Borghetti است که به نمایندگی فلمینگ با توجه به اسناد دادگاه.

قتل حل نشده

در سپتامبر. 18, 2018, ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد یک استراحت در 21 ساله پرونده قتل. این سازمان گفت: کارآگاهان ساخته شده است یک درخت خانواده با بیش از 800 شعبه از داوطلب نمونه و یک شجره نامه پایگاه داده است که مرتبط با فلمینگ به قتل Dalzell. قربانی یک ساراسوتا وکیل و حسابدار.

“در تاریخ 29 مارس سال 1999 این آدم های بد تبدیل به بهشت به یک کابوس” گفت: پگی خار Dalzell خواهر که صحبت از طرف خانواده در یک کنفرانس خبری. “به عنوان یک خانواده ما از خواب روز است که ما را به این خبر که آنها گرفتار خود قاتل. ما در حال حاضر یک چهره و نام این هیولا.”

در مورد در آمد و در قالب نمونه DNA به دست آمده از مایع منی جمع آوری شده در طول Dalzell را کالبد شکافی و وارد قانون اجرای پایگاه داده CODIS. در سال 2016 Parabon NanoLabs با استفاده از پایگاه داده برای ایجاد یک مشخصات ژنتیکی که پیش بینی مظنون به حال پوست قهوه ای برای چشم زیبا و سیاه و سفید و یا قهوه ای ، پیشرفته پزشکی قانونی ابزار است که غیر قابل تصور بیش از دو دهه پیش مورد استفاده قرار گرفت برای ساخت یک تصویر ترکیبی از فلمینگ که محققان در مقایسه با گذشته مظنون به توسعه منجر جدید و مصاحبه با افراد دیگر مورد علاقه.

Parabon re-تجزیه و تحلیل مظنون DNA با استفاده از فن آوری برای به دست آوردن شجره نامه گزارش که شناسایی بستگان مظنون است. صدها نفر از مردم شناسایی شدند اما اتهام نشان داد یک مرد شناخته شده به عنوان جوزف فلمینگ که بود متصل به ساراسوتا.

فلمینگ تا به حال دو پسر جسی و لوقا که زندگی در 5100 جلوگیری از ماگنولیا برکه درایو — هفت دهم یک مایل از Dalzell در سال 1999.

جسی فلمینگ یک جانی است و در CODIS پایگاه داده که حذف او را به عنوان یک مظنون ترک لوقا به عنوان تنها “قابل دوام نسبی زندگی می کنند گفت:” کلانتر سروان. جان والش در طول سال 2018 کنفرانس خبری.

فلمینگ که نقل مکان کرد و از بروکلین به ساراسوتا در سال 1991 تا به حال مشغول به کار به عنوان یک آشپز برای سال گذشته در یک رستوران غذاهای دریایی. او با حضور در مدرسه عمومی در سن پترزبورگ فارغ التحصیل شد و از ریورویو دبیرستان در سال 1997.

در سال 2002 فلمینگ بود شارژ با باتری داخلی و به تازگی به تنهایی زندگی می کردند در شهرستان Pinellas.

Dalzell کاهش یافته است یک شام دعوت از خواهر او شب او را به قتل رساندند. او گفت که او خسته شده بود از قرار دادن در ساعت های اضافی و از بیش از رفتن خواهرش مالیاتی. او صرف یک شب آرام در خانه اش در مستعمره مراتع خط در نزدیکی خیابان اونوره و کلارک جاده ها است.

در حدود 10:30 بعد از ظهر Dalzell صحبت از طریق تلفن با او در مورد فرم های مالیاتی. این آخرین شناخته شده مکالمه برای Dalzell که خانه ناقص زیربخش با تنها سه خانه دیگر. او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است خریداری پوشش پنجره برای ویندوز, برای اتاق خواب خود را.

گاهی که 10:30 p. m. مکالمه و 6 صبح کسی ایستاده در استخر پمپ و صعود شش پا دیوار در خانه, برش یک صفحه نمایش به داخل استخر منطقه است که تا به حال هیچ بیرونی درب. مزاحم به احتمال زیاد تصمیم به ورود از طریق باز کردن پنجره اتاق خواب کارآگاهان گفت.

مظنون در بر داشت Dalzell در اتاق خواب و حمله او به گفته کارآگاه.

فلمینگ است که در بازداشت در ساراسوتا کانتی زندان $1.2 میلیون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de