فقط در: کروناویروس در فلوریدا: دولت اعلام کرد 8 موارد جدید

هیچ یک از موارد جدید در جنوب فلوریدا, اما آنها در حال گسترش از منطقه گینسویل به جکسون منطقه به منطقه ناپل و به تمپا-سنت پترزبورگ منطقه است.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر روز سه شنبه هشت جدید موارد مثبت بیماری کروناویروس (COVID-19) در فلوریدا. هیچ یک در پالم بیچ, Broward یا شهرستان میامی-Dade و هیچ کدام در گنج ساحل.

که به ارمغان می آورد تعداد کل ساکنان دولت تشخیص داده COVID-19 تا 21.

Coronavirus فلوریدا: Buchanan خواستار مقامات بهداشتی دولت برای بهبود تلاش های ارتباطی

این موارد جدید اعلام کرد اواخر روز سه شنبه این شامل شهرستانهای: Nassau County (جکسون منطقه) ذغال سنگ شهرستان (منطقه ناپل), Pinellas County (St. Petersburg, ویکی), Pasco County (جدید پورت ریچی فقط در شمال تمپا) و 68 ساله گرجستان بیمار که در حال حاضر در Alachua County (گینسویل منطقه).

همانطور که قبلا گزارش دو ساکنان فلوریدا درگذشت از ویروس: 77 ساله Lee County, زن و 71 ساله در سانتا رزا شهرستان ،

Coronavirus فلوریدا: پورت های باتلاقی کروز شرکت به 3 مورد

مقامات گفته اند که مردم بیش از 60 هستند بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار است. از هشت مورد جدید گزارش شده در اواخر سه شنبه همه اما یکی 64 و یا مسن تر. تنها تحت یک خانم 46 ساله نر در Pasco County است.

این موارد جدید هستند و با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان:

68 سال, پیر مرد در ناسائو شهرستان شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

68 ساله, زن اقامت گرجستان که در حال حاضر در آلاچوا ایالت فلوریدا شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. گرجستان وزارت بهداشت است که منجر به بررسی اپيدميولوژيک برای این فرد است.

73 ساله نر در ذغال سنگ شهرستان شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

68 ساله, زن ذغال سنگ در شهرستان شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

64-سال پیر زن ذغال سنگ در شهرستان شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

67-مرد ساله در شهرستان Pinellas شناخته شده به عنوان مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

64-مرد ساله در شهرستان Pinellas شناخته شده به عنوان مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

46-سال پیر مرد در Pasco شهرستان شناسایی شده است که مثبت است. این فرد جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی. این سفر مربوط به مورد است.

در حالی که هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در پالم بیچ ایالت پنسیلوانیا که با حضور در پالم بیچ شهرستان, مرکز همایش, کنفرانس, Feb. 28 آزمایش مثبت برای این ویروس است و برای مراقبت از دولت است.

تصویری: کروناویروس در مقابل آنفولانزا

>>چگونه به درستی دست خود را بشویید: برای مبارزه با این ویروس خواندن این

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>