عدالت اموزش Bader Ginsburg می گوید او دریافت درمان برای سرطان کبد

واشنگتن – دادگاه عالی دانشیار عدالت اموزش Bader Ginsburg جمعه اعلام کرد او در حال مبارزه با سرطان دوباره تنها چند روز پس از او در بیمارستان بستری شد برای عفونت ممکن است.

87-سال Ginsburg, یک چهار بازمانده سرطان اعلام کرد که در ماه ژانویه که او سرطان-رایگان گفت: یک دوره ای اسکن و نمونه برداری نشان داد ضايعات در کبد اما شیمی درمانی و درمان آغاز شد که در ماه مه است “بازده نتایج مثبت است.” او اخیر اسکن در هفته گذشته نشان داد “کاهش قابل توجه” از ضایعات عدالت گفت: در یک بیانیه کوتاه.

“من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان” Ginsburg گفت. “من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره. در طول من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و تمام دادگاه های دیگر کار می کنند.”

این است Ginsburg را پنجمین جلسه مبتلا به سرطان پس از سرطان روده بزرگ در سال 1999 سرطان لوزالمعده در سال 2009 به سرطان ریه در سال 2018 و بیشتر سرطان لوزالمعده در سال گذشته است. هنوز, او گفت که او می ماند در دادگاه “تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار” یک عبارت او استفاده کرده است چند بار در گذشته است.

برای سال Ginsburg سلامت شده است نگرانی برای دموکرات ها که نگران است که دادگاه 5-4 محافظه کار اکثریت می تواند گسترش یافته اگر او بودند به ترک نیمکت قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. حتی اگر دموکرات ها رفت و برگشت به پیروزی جمهوری خواهان کنترل سنا حداقل تا ژانویه. 3 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دفتر حداقل تا ژانویه. 20.

  

Ginsburg گفت: اخیر بستری شدن در بیمارستان به حذف سنگ صفرا و درمان عفونت شد و ربطی به سرطان است.

Ginsburg گرفته شده بود به بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور در اوایل این هفته و پس از او با تجربه و تب و لرز. او برای درمان عفونت ممکن است و تحت عمل جراحی آندوسکوپی روش برای تمیز کردن مجرای صفرا استنت که درج شده بود در ماه اوت گذشته.

او در بیمارستان بستری شده بود در ماه مه پس از عفونت ناشی از خوش خیم کیسه صفرا بیماری دیوان عالی کشور گفت.

رهبر لیبرال ها

Ginsburg دوم-طولانی ترین-خدمت عدالت روی نیمکت نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1993. او رهبر این دادگاه لیبرال بال که شامل کاردانی قضات Stephen Breyer, Sonia Sotomayor و النا کاگان.

این گروه که تعدادشان کمتر از پنج قضات محافظه کار به رهبری قاضی جان رابرتز که تبدیل به مرکز دادگاه. به حق خود هستند کاردانی قضات کلارنس توماس ساموئل Alito نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

باید یک جای خالی رخ می دهد در دادگاه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در قدرت باقی می ماند, پیشرو نامزدها به احتمال زیاد دادگاه تجدید نظر فدرال قضات Amul Engineering کنتاکی و امی ادم ساده لوح بارت از ایندیانا است.

شناخته شده از روی علاقه به شبکه گسترده ای از حامیان به سادگی به عنوان “RBG” یا “بدنام RBG,” Ginsburg آمده از سه هفته از اشعه برای درمان سرطان لوزالمعده در پاییز گذشته با سفر به این کشور به سخنرانی مرحله بندی مکالمات و پذیرش جوایز و درجات افتخاری.

“به عنوان بازماندگان سرطان می دانم که ترس بیماری یک چالش است و آن را کمک می کند تا بدانید که مردم ریشه برای شما. در حال حاضر آن را جهانی” او کنایه آمیز در ماه سپتامبر در مشهور 92nd Street Y در شهر نیویورک است. او قول داد به ماندن در شغل “تا زمانی که من هستم سالم و چالاک ذهنی.”

Ginsburg باید باقی می ماند در این کشور بالاترین دادگاه حداقل تا ژانویه برای جلوگیری از دادن نسبت ناروا و یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا این فرصت را به جای او. چنین سناریویی می تواند محافظه کاران 6-3 نگه دادگاه عالی – مستحکم خود را اکثریت شاید در دهه های آینده.

Ginsburg را وضع مشابه است که در مواجهه با دادگاه آخرین حقوق مدنی پیشگام دانشیار عدالت ترگود مارشال در سال 1991. با سلامت خود را کاهش همانطور که او با نزدیک شدن او 83rd تولد او بازنشسته در سال سوم جمهوریخواه جورج دبلیو بوش به ریاست جمهوری.

مارشال در نهایت زندگی چهار روز به دولت دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون. اما پس از آن او صندلی برگزار شد توسط توماس در حال حاضر دادگاه طولانی ترین خدمت و محافظه کار عدالت است.

به ندرت نتواند در دادگاه

Ginsburg نشان داده که هیچ شبیه نشانه هایی از “آینده از هم جدا” به عنوان مارشال توصیف خود را در یک فاجعه باری 1991 کنفرانس مطبوعاتی هر چند او را از دست ندهید اولین شفاهی از زندگی حرفه ای خود را در اوایل سال 2019 در حالی که دوره نقاهت بعد از سرطان ریه جراحی است. در مه, او در شرکت شفاهی تلفنی از بیمارستان است.

قبل از اینکه او چهارمین سرطان تشخیص داده شد Ginsburg بود گفت که او امیدوار به ماندن بر روی نیمکت برای حداقل پنج سال اشاره کرد که در اواخر دانشیار عدالت جان پل استیونز خدمت تا سن 90. استیونس درگذشت یک سال پیش در 99.

دومین سرطان لوزالمعده بود در مورد دلیل آن است که مرگبارترین نوع با میانگین پنج سال زنده ماندن نرخ 9 درصد و کمترین از همه سرطان ها. اما Ginsburg زندگی 11 سال پس از اولین جلسه.

عدالت را عمده سلامت ترساندن بود و سرطان روده بزرگ در سال 1999. شیمی درمانی و پرتو چپ او تهی تا اواخر شوهر مارتین او را متقاعد به گرفتن یک مربی شخصی. او را دو بار در هفته بوده است.

او اولین جلسه با سرطان لوزالمعده در سال 2009 بود زود پس از یک آزمایش خون معمولی و او ساخته شده یک بهبودی کامل. او موفق به دریافت یک استنت در قلب روش در سال 2014. در نوامبر سال 2018 او سقوط کرد در دیوان عالی اتاق و شکسته سه دنده وادار کردن او به دست Kavanaugh را در مراسم اعطای نشان. سقوط ثابت اتفاقی به دلیل آن را فعال کنید پزشکان برای پیدا کردن و حذف دو ندول بدخیم از ریه سمت چپ او.

پس از آن از طرفداران او شد به طور فزاینده لرزاند. توییتر گرفتگی بود با آرزوهای خوب و همچنین پزشکی ارائه می دهد.

“اموزش Bader گینزبرگ (sic) می تواند داشته باشد من دنده” بازیگر و #MeToo فعال Alyssa Milano توییتی در زمان او. “و من کلیه ها و ریه است. و هر چیز دیگری به او نیاز دارد.”

اگر Ginsburg بودند به ترک دادگاه در این سال آن را آینه وضعیت در سال 2016 زمانی که دیپلم قاضی آنتونین اسکالیا مرگ مجموعه ای در حرکت یک درام است که مصرف هر سه قوه دولت در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

باراک اوباما رئیس جمهور ارائه شده تا یک مصالحه نامزد 63 ساله مریک حلقه گل قاضی ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., حتی حاضر به برگزاری یک جلسه. دادگاه مبهم طریق نیمه دوم از آن مدت و بیشتر از آن یک بعدی با هشت قضات تا Gorsuch تایید شد در آوریل 2017.

با این سابقه در ذهن دموکرات ها و لیبرال ها باید گفت: هر جای خالی در سمت چپ دادگاه باید باز باقی می ماند از طریق انتخابات ماه نوامبر. اما با کاخ سفید و سنا در توافق دست رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل عهد کرده است به “جای خالی پشت سر گذاشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>