Kanye غرب نتواند به ریاست جمهوری رای در فلوریدا در میان گزارش او خود را به پایان مختصر مبارزات سیاسی

گینسویل, فلوریدا. – “اخبار, فلش خپله ما بیش از.”

این رسمی: Kanye West سرگرم کننده و بنیانگذار مد نام تجاری Yeezy نمی خواهد به نظر می رسد در میان نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر در فلوریدا یکی از پرجمعیت ترین ایالت و یک کمپین جایزه برای آن 29 آرا.

غرب, 43, موفق به ارسال مورد نیاز 132,781 امضا از هواداران ظهر جمعه به واجد شرایط او را به عنوان یک غیر وابسته نامزد برای انتخابات در فلوریدا با توجه به سوابق از دولت بخش از انتخابات است. غرب نیز از دست رفته بود شبیه یک مهلت شش کشورهای دیگر.

به عبارت دیگر “ما بیش از” یک خط از سال 2008 با همکاری John Legend.

>> فلوریدا تظاهرات انجام شده در سراسر پل فراخوانی ‘ایستاده خود زمین’ قانون

غرب اعلام کرده بود برنامه های خود را در توییتر و 11 ماه قبل به اجرا برای انتخابات ریاست جمهوری, تاخیر در ورود به سیاست تا اواخر سال 2020 چرخه انتخابات که تعداد کمی از مردم در زمان او به طور جدی – حتی به عنوان دوست خود و تکنولوژی کارآفرین Elon Musk تا به حال آشکارا حمایت خود را.

“مانند هر چیزی من تا کنون انجام می شود در زندگی من” در غرب گفت: در اوایل این ماه در مصاحبه با فوربس “من انجام می دهند به نفع خود.”

غرب را شکست یکشنبه به آینده رای گیری در فلوریدا آمد در میان گزارش یک روز پیش از آن بود که او خود را رها کردن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در مراحل ابتدایی است. مجله نیویورک به نقل از مبارزات انتخاباتی خود مشاور استیو کرامر گفت: “او را” به رغم آنچه که او به عنوان تلاش های جدی به جای نام خود را در انتخابات در فلوریدا و کارولینای جنوبی است.

غرب نمی تواند رسید بلافاصله به بحث های سیاسی خود را در نظر دارد. هیچ کس در دسترس بود به تصویب یک پیام به او در آژانس هنرمندان خلاق خود در لس آنجلس بر اساس استعداد آژانس و او بلافاصله با انتشار بیانیه ای در حساب های رسانه های اجتماعی که در آن فعالیت می کرد و به تازگی به عنوان سه شنبه شب.

>> در زیر ابری از coronavirus DeSantis سیاست مراحل ممکن است کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان محافظه کار

هنوز هم غرب ظاهرا حداقل تلاش های اولیه برای اجرای جدی است. یک نماینده برای غرب پس از خود اعلام کرده بود در تماس با تجربه سیاسی عمل در واشنگتن که تایید مکالمه سهشنبه به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد سوالات اساسی در مورد راه اندازی یک کمپین. این عمل گفت که او علاقه مند بود و با اشاره غرب کمپین به دیگران در واشنگتن است.

در توییتر خود اعلام چالاک هنرمند نوشت: “ما باید در حال حاضر تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما است.” در فوربس او شوخی که او در حال اجرا بود در “جشن تولد” نه به عنوان یک جمهوری خواه یا دموکرات.

غرب قبلا پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازدید از دفتر بیضی پوشیدن قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه. او که متاهل است به واقعیت تلویزیون ستاره Kim Kardashian West که به کمک لابی مغلوب ساختن پیشی جستن در عدالت کیفری اصلاحات و بخشش برای غیر خشونت آمیز مجرمان مواد مخدر.

غرب کوتاه نامزدی بود که به طور گسترده ای به عنوان یک استراتژیک تلاش برای کمک به تهمت و تضعیف حمایت در میان سیاه پوستان, لیبرال دموکرات های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. غرب در گفت و دیگر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن با استناد به گزارش های خبری که تهمت عقب نشینی به کاخ سفید زیرزمین سیاه در طول زندگی مهم: “به نظر می رسد مانند یک ظرف غذا بزرگ به من گفت:” در فوربس ، “من نمی خواهم که من گرفتار باد که او را مخفی می کردند در پناهگاه.”

___

این داستان تولید شده توسط تازه را فلوریدا خبری سرویس دانشگاه فلوریدا دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات است. خبرنگار را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>