کیگان قرمز را پیچ برای بستن در شمال, خروج از بلوک به PinKU

“این است که با قلب سنگین است که ما باید پیشنهاد ما دوستان slán'” نوشت مارتی نویمان در اواخر بعد از ظهر دوشنبه به عنوان او اعلام کرد که هر دو کیگان میخانه ایرلندی و قرمز را پیچ می تواند از بسته شدن برای همیشه موثر ژوئیه 1 سال 2020 است.

“ما دیگر نمی تواند تداوم عملیات اخیر همه گیر مرتبط با COVID-19” او ادامه داد: قبل از تشکر, “کارکنان و همه از مشتریان ما که ما بیش از 18 سال گذشته است.” طرفداران گوشه-مانند میخانه – که داخلی بود و معروف ساخته شده در واترفورد ایرلند در سال 2001 قبل از حمل و نقل از طریق قطار و کشتی برای نصب و راه اندازی – تا 10 شب امشب 30 ژوئن به بازی شیر یا خط به عقب با این حال بسیاری از پیمانه نیم لیتری از هر آنچه که لازم است تا آن زمان به پس و پیش رفتن در کنار درب برای مستی برش قبل از زوج کاملا مغازه نزدیک نگه می دارد.

با کیگان و قرمز پیچ سازندگان: تنها Jimmy john’s و PinKU, ژاپنی, خیابان, غذا باز باقی می ماند در طول این یک بار شلوغ بلوک از خیابان دانشگاه. خوانندگان ممکن است به یاد بیاورید که JL آبجو لگد سطل فقط قبل از سال جدید و یا قبل از آن زمانی که جدید بوهمیا برای همیشه بسته شده محل اصلی آن (در 233 E. Hennepin Ave.) در ماه سپتامبر. آتش سوزی انبار ساختمان است که خانه ها همه از فوق و رستوران ها به فروش می رسد برای $16.4 میلیون دلار در سال 2018 است.

شهرستان صفحات رسیده به PinKU, ژاپنی, خیابان مواد غذایی به لمس پایه در مورد اینکه یکی از تنها موسسات چپ عامل در بلوک.

“ما عمیقا غمگین خروج از کیگان و قرمز پیچ” Xiaoteng هوانگ PinKU شریک مدیریت به ما گفت. “از آنجایی که ما باز چهار سال پیش صاحب کیگان شده است یک مربی به ما کمک کند در طول راه به ما پیمایش از طریق چالش های باز کردن یک نام تجاری مفهوم جدید و یادگیری شرقی محله.”

“ما کارکنان های بی شماری را صرف شب گرفتن یک آبجو در کیگان پس از کار و بدست بدانید که کارکنان خود را بسیار خوب,” او ادامه داد. “آنها مانند خانواده ما و ما بسیار غم انگیز به دیدن آنها بروید.”

مبادا که بلوک گسترده exodus احساس می کنم مثل یک الگوی هوانگ سریع بود برای قرار دادن این ترس به بقیه: “چهار ماه گذشته شده اند بسیار دشوار است اما ما باز ماند در طول همه گیر و تظاهرات گفت:” هوانگ ستایش PinKU کارکنان برای این شاهکار. چیزی جز پرتاب در حوله هوانگ می گوید: رستوران است که به دنبال استخدام کارکنان اضافی آنها به عنوان نگاه به آینده است. “ما مشتاقانه منتظر خدمت به مهمانان ما برای سال آینده و به خاطر آینده با فوق العاده هفته به نمایش گذاشتن هنر و میراث غنی از مواد غذایی خیابانی.”

*بله ما درک می کنیم که جیمی جان است هنوز هم ایستاده است. اما جیمی جان ندارد, محلی, کسب و کار کوچک و لطفا ما را از آغاز در اخلاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>