Kelly Ripa در تصمیم او برای ترک نوشیدن: “من احساس بهتر, بنابراین من فقط متوقف’

Kelly Ripa باز است تا در مورد او تصمیم به ترک نوشیدن.

در یک مصاحبه با مردم “زندگی می کنند و با کلی و رایان” میزبان 49 گفت: این همه را با یک “هوشیار ماه” با او و دوست دختر خود را حدود سه سال پیش.

“ما همه آن را با هم و من فقط رفت و هرگز پشت به آن. نبود حتی واقعا فکر می روند. این احساس من احساس من نگاه کرد من احساس مثل من احساس نمی hungover,” او توضیح داد. “نه این که من آبخوری سنگین – من کسی که مست کردم – اما حتی مانند دو لیوان شراب در یک دختر شب شام من احساس آن را صبح روز بعد.”

او ادامه داد: “من فقط واقعا احساس نیاز و یا تمایل به بازگشت به آن است. این واقعا یک انتخاب یا یک فکر آن فقط, ” آره, من حدس می زنم من نمی نوشیدنی دیگر.'”

او همچنین در کنار این اسطوره را که شرکت میزبان Ryan Seacrest ورود در نشان می دهد چیزی است که او را منجر به توقف.

“رایان را دوست دارد به سرزنش خود را برای من توقف نوشیدن او مانند” من در اینجا کردم و شما را متوقف نوشیدن.’ آن را واقعا نمی شد که” او گفت:.

Ripa نیز در مقایسه با فرایند تصمیم خود را برای ترک سیگار در حدود 25 سال پیش.

“ترک سیگار من واقعا تا به حال به فکر می کنم” او گفت:. “گفتم:” سیگار کشیدن منجر به سرطان و آن را به شما را بکشند.’ آن چیزی که من تا به حال به خودم بگویم. و گفتم آن را به شما می دهد چین و چروک است.’ و این چیزی است که واقعا وحشتناک است. اما شما نمی خواهید برای مردن زود به دلیلی بیش از سیگار… اما نوشیدن بسیار آسان است و من واقعا فکر می کنم در مورد آن را در همه.”

تنها تفاوت ؟ چگونه کسانی که در اطراف او واکنش نشان داد.

“هیچ کس تا کنون از من پرسید چرا. اما من ترک نوشیدن و همه را مانند ” چرا شما به ترک نوشیدن?’ “او گفت:. “من نه در مقایسه با سیگار به الکل, اما برای من درست مثل من که نمی کنه. من احساس بهتر, بنابراین من فقط متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im