کیم Bartmann رستوران تحت بررسی برای پرداخت کارکنان

سپس دوباره آن را نمی تواند کمک کند اگر شواهد و مدارک است که در کلمات خود را.

این مورد برای صاحب رستوران کیم Bartmann که عدم پرداخت حدود 190 کارکنان در مینیاپولیس رستوران ها — که شامل Barbette پت در شیر, باشگاه کتاب, و, کوچک, کسی که شام میخورد — کشیده شده توجه مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون.

روز جمعه بعد از ظهر دادستانی کل با صدور نامه ای به Bartmann گفت: آن را تا به حال دریافت شکایات رستوران گروه تا به حال پرداخت نشده و دستمزد و راهنمایی بدهکار به کارکنان. این نامه در اصل می پرسد Bartmann به نوبه خود بیش از کتاب برای کسب و کار به دنبال تعداد کارکنان در هر یک از استقرار به علاوه چند ساعت آنها کار می کرد و بیمار زمان ساعت آنها تعلق قبل از کسب و کار رفت و تیره.

این همه نیست: AG را نیز می خواهد درآمد و هزینه, گزارش, پول نقد در, دست, دارایی, اطلاعات در مورد شرکت کارت های اعتباری به علاوه 2019 اظهارات مالیاتی.

در این نامه به نقل از دو دولت قوانین پوشش کارمند حقوق و دستمزد و می پرسد که Bartmann کسب و کار پاسخ توسط آوریل 3.

Bartmann ایمیل کارکنان در هفته گذشته می گویند حقوق خود را نمی خواهید به در دسترس خواهد بود-و نه جمعه گذشته و به احتمال زیاد هر زمان به زودی. Bartmann هفت مینیاپولیس رستوران ها بسته شده در دوشنبه, مارس 16 و پس از آن فقط دو (Barbette و کوچک غذاخوری) برای باز takeout خدمات در طول coronavirus shutdown.

Bartmann صحبت به شهرستان صفحات مورد او آشکار ناتوانی در موضوع حقوق یک مصاحبه ذکر شده به عنوان داشتن “موید” اتهامات او تا به حال پرداخت کارکنان قبل از تخمگذاری آنها را خاموش.

“ما در حال فکر کردن در مورد آنچه در آینده منطقی مراحل را برای افزایش درآمد خود را با یک گروه کوچک از مردم بنابراین ما می توانیم نگه داشتن کار — سعی کنید برای تبدیل شدن به لحاظ مالی قابل دوام و کسب پول برای آن پرداخت حقوق و دستمزد” گفت: Bartmann که او نیز گفت که او می خواهم برای اعمال اضطراری وام کسب و کار کوچک.

در بیانیه ای همراه با نامه الیسون گفت:

“مینه سوتا کارگران و صاحبان کسب و کار هر دو با داشتن یک زمان سخت تأمین زندگی خود را در حال حاضر به خصوص در صنعت مهمان نوازی است که چنین بخش مهمی از مینه سوتا اقتصاد و فرهنگ است. اما حتی در این زمان سختی آن را هنوز قانونی برای خودداری دستمزد که کارکنان به دست آورده اند. در حال حاضر بیش از همیشه دفتر من است که در اینجا برای کمک به همه از جمله کارگران و صاحبان کسب و کار و هزینه زندگی خود را از طریق این بحران و زندگی با عزت و احترام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>