کیم Bartmann را هنوز پرداخت نشده کارکنان رستوران صحبت کردن

او می خواهم تا به حال یک زن و شوهر از دوستان کار در جنوب مینیاپولیس نوار/رستوران یکی از هفت متعلق به Bartmann و دوست داشت که همه چیز وجود دارد به نظر می رسید کمی آزادتر از در دیگر “شرکت” موسسات.

“ما خیلی شلوغ بود و من خوب پول” Hite-Smaka می گوید. “در ابتدا همه چیز خوب بود. ما تا به حال واقعا مدیر خوب و کسب و کار عالی بود در تابستان.”

شرایط “بدتر” کمی وقتی که مدیر منتقل شد به یکی دیگر از Bartmann رستوران و نبود جایگزین Hite-Smaka می گوید. اما او نه تنها ماند در او شروع به چیدن ساعت در Gigi کافه یکی دیگر از Bartmann رستوران. چند روز او می خواهم کار ناهار تغییر در جیجی پس از آن خدمت می کنند تا بار در پت را ضربه بزنید.

او را دیدم Bartmann اما صاحب هرگز, معرفی خودش. Hite-Smaka را واقعی تصور شخصی از رستوران محلی مغول آمد هفته گذشته هنگامی که او و نزدیک به 200 کارگر دیگر در یک ایمیل گفت: نهایی خود حقوق نمی آیند.

“من قطعا از دست داد کمی احترام برای او به عنوان یک صاحب کسب و کار” Hite-Smaka می گوید. “و این که به سختی می گویند به دلیل من می خواهم برای حمایت از تمام زن صاحبان کسب و کار در جامعه است. این آمد به عنوان یک شوک است.”

کارکنان در Bartmann گروه کسب و کار در حال پرداخت هفتگی چند Bartmann ایمیل اشاره “تلاش برای افتخار هر un-نقد چک” از هفته گذشته. او مقصر کمبود کند در آخر هفته گذشته و “ناگهانی شیب افت در فروش” ناشی از کوروناویروس ترس.

“من برای اعمال بیکاری” Bartmann نوشت: به کارکنان “و من امیدوارم که شما بیش از حد. من امیدوار هستم که زمانی که ما دوباره باز فروش ما قوی خواهد بود و همه ما می تواند بازگشت به کار. من به معنای واقعی کلمه التماس شما را به چوب با ما; کار شما وجود دارد خواهد بود زمانی که ما دوباره باز کنید.”

صحبت به شهرستان صفحات در اوایل این هفته Bartmann گفت که او می خواهم برای اعمال اضطراری وام از اداره کسب و کار کوچک. تنها یکی از رستوران های Barbette باز است را خارج و Bartmann گفت که او امیدوار به “سعی کنید برای تبدیل شدن به لحاظ مالی قابل دوام و کسب پول برای آن پرداخت حقوق و دستمزد.”

بین دستمزد و کارت اعتباری راهنمایی Hite-Smaka امیدوار بودم او چک از پت و جی جی خواهد ترکیب برای بیش از $850. به جای آن او در بر داشت خودش را برای استفاده از بیکاری است.

دادخواست او و دیگر Bartmann گروه کارمندان آغاز شده و خواستار Bartmann به پرداخت بیش از 2,500 امضا که از پنج شنبه صبح. درخواست برچسب Bartmann پرداخت نشده کارگران به عنوان “سرقت” و به نقل از یک دولت قانون که حق کارکنان به بدهکار دستمزد در عرض 24 ساعت از زمان آنها خواستار آن است. خط دیگر نقل فدرال قانون منع اقدامات تلافی جویانه در برابر یک کارمند برای ساخت یک “دستمزد مربوط به شکایت.”

یک بخش آمده است:

“بسیاری از ما به عنوان bartenders, آشپز ظرفشویی و سرویس دهنده در صنعت زنده از چک چک. این حقوق برای ساعت در حال حاضر مشغول به کار در طول زمان است که باید در نظر گرفته شده است خطرناک به سلامت ما افشای ما به مقادیر زیادی از مردم ما سزاوار پرداخت می شود.”

امضاء کنندگان گزینه به صدای جیر جیر دادخواست در Bartmann و برخی او نشده پاسخ داد.

نائومی Hornstein که او نیز مشغول به کار در پت را ضربه بزنید و می گوید: او بدهکار “بیش از 600 $می گوید:” این آخرین چک “فوق العاده مهم” به خدمات کارگران صنعت است که انتظار نداریم که به کار عادی هر زمان به زودی. (یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه تمدید اجباری بسته های ناهار خوری در خدمات از طریق May 1.)

“بسیاری از مردم نگران پرداخت اجاره و یا ارائه برای خانواده” Hornstein می گوید. “آنها ممکن است کمی پس انداز, اما چه کسی می داند آنچه در چند ماه آینده چگونه است؟”

Hornstein تاکید کرد این درخواست تماس برای دولت برای اجرای 15 روز مرخصی با حقوق برای کارگران تحت تاثیر coronavirus برای پرداخت می شود از طریق “جداگانه مالیات بر بزرگترین کسب و کار در کشور از جمله آمازون, آمریکا, بانک ولز فارگو, هدف, Ecolab و دیگران است.”

دادخواست سازماندهی شده تحت تاثیر قرار کلارا شولتز که مشغول به کار در Bartmann رستوران کوچک شام حدود یک سال است. آن همیشه آسان نیست. به دلیل کوچک شام بود پشت در مشروب مالیات — یکی از چند Bartmann رستوران ها که به تازگی به نظر می رسد در بزهکاری لیست — این کسب و کار محروم از دریافت جدید تحویل. که به معنای توزیع آبجو و شراب لیست بودند که “نادرست” شولتز می گوید: هر دو خسته کننده و مشتریان است.

“است که اثرات نکته من پول و خرید و فروش,” او می گوید. “من با اطمینان می توان گفت در هر شیفت کار می کردم چند ماه گذشته به جز چند من تا به حال به نوبه خود به دور حداقل 10 نفر از الکل آنها مایل به خرید.”

شولتز گرفتن در یک زمان کار روز را قرار داده ایم $279 او می گوید Bartmann مدیون او — “و دو سوم از آن است راست, راهنمایی,” او می افزاید: — نسبت به هدیه تولد برای خواهر و برادر خود را. (به جای آن او تا به حال به قرض گرفتن پول از یک دوست.) او می گوید: این وضعیت باید بر Bartmann عمومی تصویر.

“او این شخصیت بودن hippe-dippie طرفدار کارگر نوع فرد زمانی که او به وضوح نه” شولتز می گوید. “این بار برای اثبات به جهان است که شما واقعا هستند… و او را برای رفتن به فشار بار بر روی آن حداقل خوش شانس.”

هر دو شولتز و در این طومار با اشاره آشپزخانه کارگران که نگران به صحبت کردن و واجد شرایط برای بیکاری چرا که آنها مستند نشده.

“مردم بیشتر سر و صدا در مورد این در حال رفتن به افرادی مثل من که ممتاز هستند و اعتماد به نفس در ما وضعیت به عنوان یک شهروند آمریکایی” شولتز می گوید. “اما بسیاری از مردم نهفته و حتی بیشتر باید نامشخص وضعیت مهاجرت.”

Hornstein می گوید کارکنان فشار برای دریافت پرداخت می شود “می تواند شامل” پر کردن طرح دعوی در دادگاه در نهایت هر چند او به امید آن نمی آید به آن است.

“ما می خواهیم به کیم فرصتی برای انجام کار درست” Hornstein می گوید. “اگر نه ما را به مراحل بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>