Klobuchar رسید در نیوهمپشایر. او می تواند آن را شمارش ؟

کنکورد, N. H. — آن را در زمان یک سال از مبارزه بی شماری از بیخ و بن سخنرانی و به خصوص قوی در بحث مرحله برای کمتر شناخته شده دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ctq به شکستن را به ردیف بالا از سال 2020 مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire.

در حال حاضر او کمتر از دو هفته آن را به حساب.

مینه سوتا سناتور در روز سه شنبه بلافاصله کار به نوبه خود بهتر از حد انتظار شب به حرکت به اندازه کافی به توان رقابتی در آینده تا نوادا و فراتر از آن. برای Klobuchar که به معنی تحکیم استقرار و متوسط رای دهندگان چیدن کشش با سیاه پوست و لاتین دموکرات و معرفی خودش به بیشتر از هر کس دیگری.

“سلام آمریکا” او فریاد زد: بیش از یک تشویق جمعیت در مبارزات انتخاباتی حزب در کنکورد به عنوان او در مسیر را به پایان برساند در مقام سوم. “من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سوم-پایان محل در نیوهمپشایر شمارش به عنوان یک پیروزی برای یک نامزد که صرف مبارزات انتخاباتی مورد مباهات بودن در “پنج” از شلوغ میشه. Klobuchar استفاده می شود لحظه ای به او قرار داده و هیچ و بی معنی تجدید نظر در کانون توجه است. او صحبت از رشد نوه از یک سنگ آهن معدنچی تبدیل شدن به اولین زن سناتور از ایالت مینه سوتا و هجوم انتظارات در سال 2020 مسابقه. او متعهد به کمپین سبز, اتوبوس, به, نوادا و در سراسر کشور و به نفع نامزدی.

سناتور به نظر می رسد به نفع جمعه از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کشویی پشتیبانی چیدن متوسط و محافظه کار رای دهندگان به دنبال یک جایگزین برای لیبرال بهداشت ، Bernie Sanders, نیوهمپشایر برنده و رد سیاسی تازه وارد و دوم-جای دان پیت Buttigieg.

اما Klobuchar تلاش است که هنوز هم یک صعود دشوار. سناتور متمرکز کرده است و تقریبا همه وقت خود را و کمپین منابع در آیووا و نیوهمشایر, ساختمان تنها یدکی عملیات در ایالات متحده است که به دنبال در تقویم اصلی. او آرای ضعیف در میان اقلیت رای دهندگان یک مانع بزرگ در متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. اگر چه او به احتمال زیاد یک دست انداز در حمایت از افزایش کمک های مالی و رسانه های جدید توجه Klobuchar چالش این است که برای راه اندازی زیرساخت برای سرمایه گذاری در لحظه ای او را.

او با شروع از پشت. Klobuchar نوادا تیم نبود استخدام تا پاییز گذشته و شماره کمتر از ده تا مبارزات انتخاباتی مستقر کارکنان از آیووا هفته گذشته خود حدود 30 نفر بر روی زمین است. ساندرز که اساسا گره خورده است Buttigieg در آیووا شده است سازماندهی در نوادا از آوریل 2019 و بیش از 250 کارکنان در دولت است. بایدن بیش از 80 از Buttigieg حدود 100 و ماساچوست ایالت الیزابت وارن بیش از 50.

Klobuchar در حال حاضر امیدوار درخواست تجدید نظر است که کار را برای او در نیوهمپشایر را مشابه تاثیر در نوادا در فوریه. 22. سه دوره سناتور مبارزات انتخاباتی به عنوان کسی که برنده است حتی در مناطق محافظه کار و که می تواند در قرعه کشی حمایت از دموکرات مستقل و ناراضی واکنش به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین با اشاره به رکورد او را از انجام کارها در واشنگتن و استدلال می کند که طرح های مانند “مدیکر برای همه” حمایت ساندرز و وارن هستند nonstarters در سنا است.

اما آن Klobuchar را بحث عملکرد است که به نظر می رسد که بزرگترین تاثیر را بر روی او نشان سهشنبه. بیش از نیمی از Klobuchar حامیان ساخته شده تا ذهن خود را در چند روز گذشته با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از بیش از 3000 دموکراتیک اولیه رای دهندگان نیوهمپشایر انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

Klobuchar رفت و در حمله علیه Buttigieg و تحویل پرشور بسته شدن وعده به مبارزه برای رای دهندگان که احساس نمی دیده یا شنیده سیاستمداران در واشنگتن است.

کسانی که امتیاز فروش کمک متقاعد کردن رای دهندگان مانند لیندا Muchemore یک بازنشسته از گرینلند, New Hampshire است که در حل و فصل Klobuchar هفته گذشته پس از تکیه به سوی وارن.

Klobuchar رکورد در سنا “به من صحبت کرد از کسی که شاید می تواند التیام دشمنی ما” Muchemore گفت. “من متوجه شدم که من به عنوان لیبرال به عنوان من فکر کردم من بود. کسانی که در حد متوسط برنامه ای که امی است صحبت می کنند بیشتر به من از الیزابت را رادیکال تر برنی برنامه.”

Klobuchar اواخر افزایش بیش از وارن تعجب بود و پیچ و تاب و در مسابقه. وارن از همسایه ماساچوست بوده است پیشرو در رای گیری اما زنان باید در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که یک زن می تواند برنده. در سه شنبه شب وارن تبریک گفت Klobuchar — “دوست و همکار” و اشاره کرد که چگونه اشتباه صاحب نظران “زمانی که تعداد آنها به ما.”

Klobuchar پاسخ به “دوست من الیزابت” به زودی پس از.

“مردم به من گفت که درست مثل آنها به او گفت که آنها فکر نمی کنم یک زن می تواند انتخاب شود,” او گفت:. “در مورد من آن انتخاب شد به آمریکا. هیچ زنی تا به حال آن را انجام داده قبل از. اما من آمد من به مبارزه طلبیده انتظارات و من به دست آورد.”

برای خیلی از مسابقه Klobuchar است عقب مانده به سمت عقب بسته در جمع آوری کمک های مردمی بود و تنها کمتر از 5 میلیون دلار در رزرو در پایان 2019 — به مراتب کمتر از دیگر پیشرو. هدف او بیرون آمدن از روز جمعه بحث شد به منظور بالا بردن $1 میلیون دلار در یک تاسیسات است که اجازه می دهد او را به جعل در مسابقات پیش رو است. او به سرعت رسیده که مقدار و به خود او دو برابر آن را در عرض 24 ساعت. سه شنبه مبارزات انتخاباتی او گفت که در مجموع تا به حال صعود به 4 میلیون دلار — بود و هنوز در حال بالا رفتن است.

که پس از بحث حمل و نقل است که در خط با 4 میلیون دلار Buttigieg مطرح شده در روزهای پس از فرود در بالای صفحه همراه با ساندرز در آیووا قفقاز هفته گذشته است. پول کمک به پرداخت هزینه برای تبلیغات در نوادا و کارولینای جنوبی که دارای اصلی آن هفته پس از نوادا و به گوشت گاو تا مبارزات انتخاباتی در مارس 3 “سه شنبه”, مسابقات, زمانی که بیشترین تعداد نمایندگان هستند تا برای grabs از هر تاریخ در دموکرات’ تقویم.

بر خلاف دیگر پیشرو در مسابقه Klobuchar تنها نامزد است که گرفتن کمک اضافی از یک سوپر پک و یا خارج از گروه است که می تواند جمع آوری و صرف و نامحدود مبالغ تا زمانی که آنها نمی هماهنگی تبلیغات صرف تصمیم گیری با نامزد آنها پشتیبانی می کند.

در مقابل یک سوپر پک به نام متحد شهرستان صرف بیش از 6 میلیون دلار در تبلیغات تقویت بایدن پیام. گروه VoteVets صرف حداقل 1.6 میلیون دلار در تبلیغات حمایت Buttigieg با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال. ساندرز هم کشیده شده است پشتیبانی از شبکه “تاریک پول” گروه های غیر انتفاعی که اصلا به اهدا کنندگان خود را نشان می دهد و نمی خواهد که به افشای کامل صرف آمار و ارقام را تا بعد از انتخابات. و وارن حمایت از تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته است که عامل فوق العاده PAC به حمایت از او اما به عنوان قائم مقام صدا و به طور معمول حملات Buttigieg و بایدن.

خیلی از Klobuchar حمایت در ضمن می آید از اهداکنندگان در خانه اش در ایالت مینه سوتا, که حساب برای سهم شیر از ریاست جمهوری جمع آوری کمک های مالی با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی آشکار است که تنها به ارائه اطلاعات در مورد اهدا کنندگان که به بیش از 200 دلار است. او همچنین تکمیل ریاست جمهوری اجرا با 3.5 میلیون دلار انتقال از سنا کمپین حساب سوابق نشان می دهد.

Klobuchar برنامه ریزی شده است تا در نوادا شروع پنج شنبه, زمانی که او را به شرکت در یک تاون هال اسپانسر شده از طرف لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

___

برنت گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس خبرنگاران برایان Slodysko و هانا Fingerhut در واشنگتن و میشل قیمت در لاس وگاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>