در مرتع پرورش احشام لیکوود باشگاه روتاری می دهد هزاران کتاب به گاو دریایی و ساراسوتا بچه ها

از طریق آن کتاب برای کودکان و نوجوانان برنامه های باشگاه می فرستد داوطلبان آموزش دیده به بازدید از کلاس های درس در هر ماه به عنوان خوانده شده به دانش آموزان و به آنها کتاب های جدید.

در پایان این سال تحصیلی یک برنامه کوچک در Rotary Club of Lakewood در مرتع پرورش احشام را اهدا بیش از 67,000 کتاب برای کودکان در عنوان 1 مدارس در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

از طریق آن کتاب برای کودکان و نوجوانان برنامه های باشگاه می فرستد داوطلبان آموزش دیده به بازدید از کلاس های درس در هر ماه به عنوان خوانده شده به دانش آموزان و به آنها کتاب های جدید.

“فراتر از خواندن یک داستان بچه ها را به خانه کتاب خود را هر ماه” گفت: کریستی Womack Villalobos, رئيس جمهور از باشگاه روتاری Lakewood در مرتع پرورش احشام. “بسیاری از این کودکان و نوجوانان ندارد و کتاب در خانه. تا پایان سال آنها را به کتابخانه خود.”

در پنجمین سالانه کتاب برای بچه ها ناهار, Ted Lindenberg, مدیر کتاب برای کودکان و نوجوانان تشکر این برنامه داوطلبان مدیران مدارس و مدیران.

“پنج سال پیش ما تا به حال پنج داوطلبان و توزیع 100 کتاب” Lindenberg, گفت:.

در حال حاضر این برنامه دارای 123 داوطلب که بازدید 125 مختلف کلاس های درس در هر ماه.

“…ما متوجه است که ما نیاز به انجام بیشتر از یک تلاش هماهنگ به در آورد و استفاده از این نیروی کار ما که خیلی مایل به کمک به ما را با چالش ما برای تضمین این که هر کودک در حال خواندن در سطح کلاس توسط کلاس سوم” گفت: Manatee County Schools سرپرست سینتیا ساندرز. “از آنجا که ما نمی دانیم که این یک نقطه عطف است که واقعا قصد کمک به آنها را قبول کردن و اطمینان حاصل شود که آنها فارغ التحصیل در زمان به طوری که آنها می توانید یک کار را انتخاب کنید و یا هر چه تراکم است که آنها می خواهند به انجام در زندگی است. تد است و این توانایی شگفت انگیز برای جمع آوری داوطلبان.”

جیمز Gingert یک Rrotary باشگاه عضو داوطلب شده است با این برنامه به مدت دو سال و بازديد بالارد کلاس درس ابتدایی یک بار در ماه.

“من از آنها بخواهید در مورد این کتاب آنها در زمان خانه و آنچه از آن آموخته و آنها نور” Gingert گفت. “اگر ما می توانید آنها را در سطح خواندن توسط کلاس چهارم شانس موفقیت آنها در سراسر بقیه مدرسه خود را حرفه ای بسیار بالا است. کسانی که نمی, آنها بسیار کم است. و در گاو دریایی شهرستان حدود 60 درصد از بچه ها در زیر سطح بنابراین ما در حال تلاش برای افزایش آن است.”

برنامه پذیرش داوطلبان و کمک های مالی.

در پایان آخرین سال تحصیلی در حدود نیمی از سوم کلاس در گاو دریایی شهرستان مدارس ابتدایی نمی شد خواندن در سطح کلاس. در منطقه 10 به لحاظ اقتصادی disadvantged عنوان 1 مدارس ابتدایی این تعداد افزایش به 75%. این گاو دریایی منطقه مدرسه ایجاد یک طرح سال گذشته برای بهبود سطح درجه خواندن در 10 عنوان 1 مدارس شروع با دو خلبان مدارس: Samoset ابتدایی و خرما مشاهده K-6 مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>