در مرتع پرورش احشام لیکوود باشگاه زنان را افزایش می دهد بیش از $13,000 در ‘مد در خلیج با نمایی’

در مارس 16, ladies of Lakewood انزال زنان باشگاه را لرزاند باند در “مد در خلیج با نمایی” پوشیدن مد از خود نمایی در خیابان اصلی در ساراسوتا.

خیریه جمع آوری کمک در ساراسوتا قایق بادبانی باشگاه مطرح شده بیش از $13,000 برای LWRWC چهار 501(c)(3) به تصویب رسید و سازمان های خیریه. با توجه به CDC توصیه می شود دستورالعمل برای coronavirus این رویداد تا به حال بسیار محدود صندلی. اما آنچه در آن فاقد اعداد بود و غلبه بر سخاوت بی سابقه ای از کسانی که حضور داشتند و کسانی که به حمایت از جمع آوری کمک های پشت صحنه.

یک صد درصد خالص درآمد حاصل از مطرح خواهد شد حمایت از نیازهای حیاتی امید خانواده خدمات برای قربانیان خشونت خانگی; حل زایمان, خانه, کمک به زن باردار در نیاز و با ارزش خود را به نوزادان بیش از 40 سال; های هوشمند, روش سوارکاری, درمان, بهبود زندگی کودکان و بزرگسالان مبتلا فیزیکی و روانی و عاطفی از طریق چالش های اسب سواری و کالسکه رانندگی برنامه ها و کودکان سرپرست صندوق که بلافاصله در پاسخ به نیازهای کودکان حذف از سوء استفاده و یا غفلت خانه.

این رویداد دریافت حمایت فوق العاده ای از کسب و کارهای محلی و قرار دادن سرگرم کننده در جمع آوری کمک های مردمی با ظریف حراج سکوت, هیجان انگیز, قرعه کشی, جوایز, لذیذ, ناهار, برجسته DJ (JB باکستر از بیش از موسیقی) یک مد نشان می دهد و پر زرق و برق مدل با تشکر از افتخاری, Hair & Make-up ارائه شده توسط Che Bella Aveda Salon & Spa, رگرسیونی.

رویداد صندلی Monika Templeman ابراز قدردانی به او نشان می دهد مد کمیته برای فداکاری فوق العاده ای. او به ویژه با تشکر از عکاسان رویداد لین گرگ و کارن Scollick, Darci یعقوب از نمایی, طلا, کسب و کار حامیان Adamchak, Bordes ثروت مدیریت مریل لینچ; شرودر-گاو دریایی در مرتع پرورش احشام رگرسیونی جوامع; لوری فاکس از Coldwell Banker ملک و فرد حامیان و 72 اهدا کنندگان که در حمایت از این خیریه جمع آوری کمک. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LWRWC و یا برای پیوستن به, بازدید www.lwrwc.org.

— ارسال شده توسط Monika Templeman

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>