Lakewood, انزال زنان باشگاه های هوشمند انبار رانندگی را افزایش می دهد بیش از $8,500

در ژوئن 27 لیکوود انزال زنان باشگاه (LWRWC) برگزار شد نوآورانه سالم و موفق انبار رانندگی جمع آوری کمک در رگرسیونی تاون هال پارکینگ است که مطرح شده بیش از $8,500 نقد و نوع کمک های مالی برای ساراسوتا گاو دریایی انجمن برای درمان (هوشمند).

منحصر به فرد جمع آوری کمک های مجاز اجتماعی فاصله با هیچ تماس از طریق درایو-تا کمک های مالی. یک گروه از LWRWC اعضای شوهران و دوستان پیوست هوشمند, مدیر اجرایی, Rebecca حمله رعد اسا و هوشمند انبار مدیر و مربی سامانتا Toomey braved شدید ظهر گرما پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان آنها استقبال رانندگان و کمک به خالی کردن کمک های مالی است که شامل طیف گسترده ای از لوازم اسب, رفتار, کارت های هدیه و بسیاری از سخاوتمندانه چک.

هوشمند در درجه اول یک داوطلب سازمان غیر انتفاعی واقع در 4640 County Road 675 E. برادنتون یکی از LWRWC را تصویب سازمان های خیریه. از سال 1987 هوشمند ارائه شده است برجسته آموزشی و درمانی اسب سواری و کالسکه رانندگی برنامه برای کودکان و بزرگسالان با طیف گسترده ای از فیزیکی و عاطفی یا شناختی معلولیت (از جمله جانبازان مبتلا به PTSD و سلا قربانیان قاچاق) بدون در نظر گرفتن شرایط مالی.

از طریق موسسه خیریه جمع آوری کمک های مالی, حوادث, LWRWC هوشمند کمک می کند تا صندوق کمک هزینه تحصیلی اسب دامپزشک خدمات و خرید زین و تجهیزات مورد نیاز. با توجه به COVID-19 همه گیر است و برای نگه داشتن فرد در رویدادهای مالی و هوشمند تا به حال به لغو خود را عمده 2020 جمع آوری کمک. در طول این زمان از سختی LWRWC می خواستم به فعالانه کمک فداکارانه هوشمند کارکنان و داوطلبان و اسب با برگزاری یک انبار امن درایو.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SMART بازدید www.smartriders.org تماس بگیرید و یا 941-322-2000. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LWRWC لطفا www.lwrwc.org.

— ارسال شده توسط Monika Templeman

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>