لباس های شسته شده, فانک, عصبانی ناجی و براندازی در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

همانطور که شما در حال خواندن این, من تازه از یک اسکی عروسی در ورمونت سعادتمند 1,400 کیلومتر از مینیاپولیس و سنت پل. این احساس خوبی به برخی از راه دور. صحنه راکد می شود. شما به اندازه کافی میله به اندازه کافی در شب و ناگهان همه از یک جهان فرو می ریزد بر شما.

در حال حاضر از استراحت در کوه سبز دولت من آن را از دست. نیست که فقط شهرهای دوقلو راه است ؟ با تشکر از برنی ساندرز من این پنج تصویری کارت پستال از زادگاه من صحنه موسیقی. و در حال حاضر شما انجام بیش از حد.

بنفش Funk شهر – “CRUSIN!” (برتر)

لطفا شستشو بنفش Funk کلانشهر در چرخه ظریف—آنها در حال تلاش برای اسکی آب در آن وجود دارد. این واه مبارک مینیاپولیس funk خدمه در زمان خود انجمن اولیا و مربیان را به محلی ماشین لباسشویی جدید تصویری برای “CRUSIN!,” عنوان آهنگ را 2019 EP بدون فکر به چه صعود را به خود, saxes,. هیچ جای پسران کایاک غواصی و حمام افتاب گرفتن در حالی که همه خود را گرفتن الیاف شسته و تمیز است. “CRUSIN!” به کارگردانی تایلر توماس.

Moodie سیاه – “عیسی محدود”

در پاییز گذشته Moodie سیاه انداخت جشنواره تجلیل از قهر ملال طرف موسیقی اما در حال حاضر زمین تیره رپ اواز یا موسیقی دو نفری است که تجربه بیشتر با پست-پانک ریشه. آینده خزدار شبیه به سیاه و سفید کار گذشته است که در آن glitched و تهاجمی اما تن بیشتر از باوهاوس را در فروشگاه از مرگ مدتها’. این یک ایده آل محیط برای سیاه و سفید به کاوش توجه به سابقه طولانی خود را از غیر سازشکار DIY. رپ کریس مارتینز و حتی هدایت تصویری برای تک “عیسی محدود.” ریش ریش شدن است مارس 27 در چهار.

Typsy Panthre – “چیزی که عجیب و غریب”

اعتراض آهنگ ها لازم نیست که آشکار است. برای نمونه Typsy Panthre جدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تک “چیزی که عجیب و غریب.” این آهنگ که می آید از این گروه به درستی با عنوان 2019 LP جهنم نمی کند و اعلام خود به عنوان مورد خودشیفتگی و میلیاردر در این کشور بالاترین مقام اما هنگامی که خواننده آلیسون Labonne کردن پرچم آمریکا پیراهن را به فاش کردن یک بنر در زیر این ظرافت ریزید. ناگهان مرموز زمزمه “از آن گرفته شده در این مرحله آن را دوست دارد ستایش شود” طول می کشد در معنای جدید.

Bakarii ft. اوبی اصلی – “Unilingual”

آیا شما ببینید Bakarii باز برای Jidenna در اول خیابان اکتبر گذشته? مدیر جانی Stuckmayer انجام داد و زمانی که او می دانست که او تا به حال به کار با شهرهای دوقلو خواننده در یک ویدیو. همکاری خود را رونق گرفت به جدید تصویری برای “Unilingual” یک نفسانی تسلیم Bakarii را چند ملیتی هویت. Bakarii با استفاده از آفریقایی-اسپانیایی ملودی به شنونده پرنیان که Stuckmayer را تبدیل به یک داستان از یک مرد و یک زن در تلاش برای برقراری ارتباط از طریق زبان بدن به تنهایی.

مراسم – “مربوط”

مینه سوتا, نیست, همه چیز در مورد کوله پشتی رپ. برخی از خواننده های رپ در آن هستند برای گانگستر گه. شما می توانید بگویید که در آن مراسم متناسب در این زنجیره در پنج ثانیه از جدید خود تصویری برای “مربوط” به کارگردانی Fella Fellz فیلم. مراسم لایه برداری خود را hoodie آشکار یک جلیقه ضد گلوله و درآمد حاصل از باز کردن با یک خانه پر از قر سربالا زنان است. مینیاپولیس تولید کننده حزب محافظه Vee نظر می رسد کسل کننده دام ضرب و شتم و مراسم می کند دریغ نکنید با استفاده از آن به عنوان یک بوم به رنگ یک پرتره از خود-hustling زندگی است.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>