نمایندگان مجلس با تصویب بودجه دولت, اما انتظار می رود عمیق کاهش به دلیل ویروس

مجلس نمایندگان و سنا به اتفاق آرا تصویب $92.3 میلیارد بودجه دولت است که به نظر می رسد برخی به افت ارزش در اقتصاد مبهوت coronavirus.

تالاهاسی در یک طرز مرموزی آرام کاپیتول ایالت فلوریدا قانونگذاران reconvened پنج شنبه و تصویب $93.2 میلیارد بودجه دولت – پایان 2020 جلسه قانونی در راستای افزایش اضطراب در مورد coronavirus را تاثیر مخربی بر اقتصاد دولتی است.

بودجه تنها لایحه قانونگذاران باید در هر سال. اما 457-صفحه سند خاصی برای انجام تغییرات گسترده در هفته های آینده به عنوان درآمد دولت شیرجه رفتن در یک اقتصاد تمام اما متوقف شده توسط ویروس کشنده را گسترش.

“ما نمی دانیم که آنچه که در آینده ممکن است به” مجلس خوزه الیوا, R-میامی گفت: لحظاتی پس از مجلس نمایندگان و سنا به اتمام دو ساعت از طبقه جلسه و بحث با اتفاق آرا رای در هزینه های طرح برای سال آغاز ژوئیه 1.

“حداقل آن نامشخص است. و آن را ناشناختنی,” اولیوا اضافه شده است.

آن را عجیب و غریب جلسه پایان در فلوریدا در کنگره همه به توافق رسیدند.

گروه مدیریت خدمات کارگران مورد سوال مردم از ورود به ساختمان مورد سلامت خود سفر اخیر و ممکن است خطر قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس.

خانه اعضای تحت مختصری سلامت غربالگری قبل از ورود به اتاق و بازدیدکنندگان گالری در بالای اتاق بسته شد ،

سنا, گالری, در حالی که نه توقیف تنها تا به حال دو بازدید کننده مشرف به طبقه. و چهارم-طبقه برجک به طور معمول یک گودال mosh از لابی کارکنان قانونگذاران و چوب لباسی – به خصوص در یک جلسه نهایی روز خالی بود.

خانه تصویب بودجه در 104-0 رای; سنا به دنبال دقیقه بعد 32-0. شمارش نشان داد که دو ده قانونگذاران بوده است معاف از رای گیری به دلیل نگرانی در مورد سفر به تالاهاسی پس از خانه در مناطق خود.

قانونگذاران به پایان رسید کار بر روی تمام قوانین دیگر – به جز بودجه – مدت کوتاهی قبل از نیمه شب جمعه.

صنعت گردشگری از یک راننده کلیدی فلوریدا اقتصاد موثر متوقف میله بسته رستوران عامل در نیمی از ظرفیت مدارس و توقیف حداقل تا آوریل 15 – نگه داشتن بسیاری از پدر و مادر از سر کار به خانه – هزینه و مالیات بر مجموعه قطعا cratering در سراسر کشور.

این بودجه شامل $52 میلیون اضطراری دولت فدرال و بودجه برای فلوریدا وزارت بهداشت برای مبارزه با ویروس – پول ساخته شده در دسترس به عنوان به زودی به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis نشانه بودجه.

آن را نیز شامل $3.9 میلیارد دلار در ذخایر که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به حفظ حالت بحرانی خدمات شناور در سال آینده است.

DeSantis پیوست الیوا و رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون مدت کوتاهی پس از روز پنج شنبه در این بودجه رای در آنچه به طور معمول خواهد بود یک جشن از دستاوردهای این جلسه که در ماه ژانویه آغاز شد.

به جای تمرکز بر روی ناشی از کوروناویروس شیوع steadying سرسام آور اقتصاد و در مورد آنچه ممکن است به کاهش بلندی به گذراندن طرح فقط رای دادند.

“ما وارد این جلسه با بیکاری رفتن پایین به 2.8% (در ژانویه) و در حال حاضر ما در حال رفتن به خروج از این در به عقب پایان این COVID به دنبال در های مختلف اقتصادی تصویر” DeSantis گفت: با اشاره به COVID-19 بیماری ناشی از این کوروناویروس.

“من فکر می کنم آن را یکی از ما می توانید از بازیابی, آیا به من اشتباه نیست,” او اضافه شده است. “اما آن را به یک مسئله است که ما باید به آدرس در جلسات آینده.”

فرماندار گفت که او به شدت به استفاده از خط خود را مورد وتو اقتدار به کاهش هزینه های بودجه به دلار آزاد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازیابی و برای جلوگیری از طولانی تر-محدوده تعهدات به برنامه ها و سیاست.

“من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که وتو فقط به سادگی رفتن به امروز متفاوت تر از آنها بوده ام تا به حال این بودجه آمده دو ماه پیش” DeSantis گفت.

قوه مقننه را به دست DeSantis بسیاری از اولویت های هر چند برخی از آنها کوچک برگشت. فرماندار گفت که او فکر می کردند که 500 میلیون دلار معلم افزایش حقوق بسته با هدف آوردن حقوق پایه به $47,500 در فلوریدا می تواند زنده ماندن وتو.

به طور مشابه, $625 میلیون دلار برای آب بهبود و باتلاقی مرمت – یکی دیگر از DeSantis باید داشته باشند – همچنین به نظر می رسد برای در امان خواهد بود, او گفت:. اما تقریبا هر بودجه ارائه در این نقطه به نظر می رسد به طور بالقوه در معرض خطر افت ارزش را به عقب و یا حذف شود.

Galvano هر چند bristled وقتی پرسید که آیا او فکر می کردم هر آیتم در واقع تا به حال یک علامت سوال بر روی آن.

“من نمی خواهد آن را مشخص مانند این که” Galvano اضافه کرد: این مهم برای نهایی کردن بودجه برای سال پیش رو.

اما فقط به عنوان DeSantis اذعان کرد که یک حجم سنگین از وتو می تواند در آینده Galvano گفت: بودجه فشار می آورد و طرف با هم به صورت یک قمار جمع و جور با سمینول قبیله که به طور بالقوه می تواند صدها میلیون ها دلار به خزانه دولت است.

اگر چه سهم دولت از درآمد حاصل از جمع و جور, که تمام شده در سال 2015 نگهداری می شد تا در سال گذشته تمدید قرارداد به طور معمول از هم جدا افتاده به دلیل درگیری بین دولت pari-mutuel امکانات که در رقابت با قمار.

بلندی بودجه گلایه گرچه ممکن است ترک قانونگذاران کمتر آگاه از نگرانی از اسب و سگ-آهنگ.

“این مسئله باز می ماند و وجود یک امکان مجزا است که ما می تواند آینده و مستحکم در مقابله با قبیله” Galvano گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>