طرح دعوی در دادگاه با هدف حفظ Florida شهرستان از ماسک دستور

چهار پالم بیچ شهرستان ساکنان شکایت بیش از coronavirus ماسک قیمومیت.

چهار پالم بیچ شهرستان ساکنان را امضا کرده اند بر روی یک طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری شهرستان دستور نیاز به ماسک ،

37-صفحه شکایت ظ روز شنبه ادعا می کند پالم بیچ کانتی “بی پروا مورد نیاز تعداد بی شماری از شهروندان آمریکایی و ساکنان فلوریدا … برای ارسال به خطرناک درمان های پزشکی با خطرات شناخته شده و بالقوه برای آسیب های جدی و مرگ از جمله اینکه مجبور به پوشیدن مضر دستگاه های پزشکی مانند ماسک.”

کت و شلوار واصل از طرف جوزی Machovec کارل Holme, راشل Eade و رابرت Spreitzer — حداقل دو نفر از آنها در میان ده ها تن که ابراز خشم بیش از این پیشنهاد که در کمیسیون تصویب آن در ژوئن 23 — ادعای قیمومیت “تداخل با (خود) آزادی های فردی و حقوق اساسی مانند آزادی بیان و حق حریم خصوصی تشریفات و “قانون اساسی محافظت مناسب برای لذت بردن و دفاع از زندگی و آزادی.”

زمانی که با تلفن رسیده چهارشنبه Machovec اشاره خبرنگار به وکیل لوئیس Leo IV که کوکونات کریک شرکت حقوقی است که به نام فلوریدا حقوق مدنی و ائتلاف است. او و سه نفر دیگر از وکلای دادگستری در کت و شلوار فرستاده پالم بیچ شهرستان کمیسیون بس و دست برداشتن اطلاع قبل از رای گیری.

فلوریدا انتخابات ناظران می توانید با استفاده از حسابرسی تجهیزات برای رای بازگو

لئو هیچ غریبه ای به بحث اقدامات دادگاه. او شکایت کرد, دانشگاه فلوریدا آتلانتیک در سال 2016 بیش از شلیک جیمز تریسی استاد که بد نامی پس از او ساخته شده ادعا می کند که سندی هوک قتل عام جعل. یک هیئت منصفه فدرال تایید شلیک در سال 2017.

پس از مخالفان بسیاری از ائتلاف صحبت کرد در این نشست در برابر قیمومیت تصویری از نظرات خود رفت و ملی در کابل اخبار و اواخر شب نشان می دهد بحث. با وجود مخالفت county کمیسیون تایید ماسک دستور 7-0. آن را به اثر رفت پنج شنبه.

طرح دعوی در دادگاه اشاره می کند که اکثر فدرال و مقامات دولتی نمی قیمومیت بلکه به سادگی توصیه ماسک توان یک موضع شهرستان برگزار شد به مدت دو ماه.

برای مثال مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در ماه فوریه گفت: آن را توصیه نمی با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از coronavirus اما پس از به روز رسانی آن توصیه پس از یادگیری از اهمیت توقف گسترش قطرات تنفسی.

شکست ما به پوشیدن ماسک هزینه شده است پسر من از صمیم قلب

“پالم بیچ شهرستان از هیچ قدرت واقعی یا ظاهری … به زور درمان های پزشکی بر هر فردی در پالم بیچ شهرستان از جمله اما نه محدود به وادار کردن مردم به پوشیدن دستگاه های پزشکی مانند صورت پوشش” طرح دعوی در دادگاه متحده استدلال می کند که تنها کسی است که می توانید به صورت پوشش است که دولت جراح عمومی. دولت در بخش بهداشت و درمان صادر بهداشت عمومی مشاوره در ژوئن 20 که تنها توصیه می شود ماسک های فرسوده که تجمعات محدود به 50 نفر است.

پالم بیچ شهرستان وکیل دنیس Nieman گفت: این شهرستان در مجموع دارای مسئولیت و اختیار به موضوع اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت و ایمنی شهروندان به ویژه در مواقع اضطراری. Nieman گفت: شهرستان نمی خواهد اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

دادستان دیو Aronberg تصریح کرد county قدرت به عمل در جهت منافع امنیت عمومی در طول یک روز جمعه در کنفرانس خبری.

“بدیهی است که آن دسته از افرادی که ادعا می کنند آنها می دانند که متمم اول قانون اساسی باید بدیهی است که هرگز خواندن متمم اول قانون اساسی به دلیل آن است که در درون قدرت کمیسیون شهرستان برای قرار دادن به جلو یک ماسک فرمان” Aronberg گفت.

طرح دعوی در دادگاه نیز به انتقاد از قیمومیت بودن مبهم “وادار کردن میلیون ها نفر از پالم بیچ شهرستان ساکنان و بازدید کنندگان … برای حدس زدن در معانی و مشمول مجازات کیفری و نتیجه است.”

“پوچی از ماسک حکم است که نشان داد قریب به اتفاق شواهد علمی نشان ماسک می تواند به توقف گسترش COVID-19” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

در ژوئن 23, Machovec گفت: کمیسیون او را در نظر پوشیدن ماسک و تنها در صورتی این شهرستان ارائه شده مطالعات نشان می دهد که “چرا آن را بی خطر است برای ما نه تنها به پوشیدن ماسک, اما در آن موثر است.”

“ما سه ماه به این. افرادی که با پوشیدن ماسک باید شرایط پزشکی که آنها را منع از پوشیدن آنها و یا آنها را به یک دیرینه اعتقاد و باور در خود قانون اساسی حفاظت شده و حقوق آنها نمی خواهد آنها را می پوشند. آنها در حال حاضر به خطر زندان زمان. آنها در حال حاضر به خطر citation” Machovec گفت.

Eade که او نیز صحبت کرد و در ژوئن 23, جلسه گفت: کمیسیون که هیئت مدیره می کند “نیست که قدرت حاکم بر بدن من.”

“شما هرگز توضیح داد خطر (از پوشیدن یک ماسک). ما شده ایم مورد آزار و هتاکان, humiliated, تبعیض, به نام ‘anti-maskers’, ‘maskless راهزنان’ ‘مادر بزرگ-killers.’ آیا این صدا مانند بهداشت عمومی به شما ؟ ” او گفت:.

Machovec اضافه شده است که او با تبعیض روبرو است چرا که او دارای معافیت پزشکی نگه داشتن او از پوشیدن ماسک.

“ماسک قیمومیت نقطه مقابل (زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی),” او گفت:. “زندگی snuffed با محرومیت از اکسیژن است. آزادی snuffed زمانی که شخصی آزادی انتخاب حذف شده است و پیگیری های ما از شادی snuffed که ما باید به مبارزه با شما به طور مداوم به حذف ما آزادی.”

یک GoFundMe صفحه برای حمایت از هزینه های قانونی را مطرح کرده است بیش از $7,700 در 10 روز.

پالم بیچ شهرستان, آخرین دولت در فلوریدا به شکایت بیش از یک ماسک دستور پیوستن به, Hillsborough, نارنجی, Miami-Dade, Leon و سمینول شهرستانهای استان است.

[email protected]

@mannahhorse

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>