طرح دعوی در دادگاه: یخ اشتباه برگزار شد مینه سوتا مرد 11 سال, ‘خراب [او] بالا’

با این وجود در تابستان 2017 دستگیر شد توسط یک عامل از اداره مهاجرت و گمرک (بهتر است به عنوان شناخته شده یخ) دست به دستبند و بريدن به زندان شهرستان Freeborn. با توجه به مدنی شکایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده از ایالت مینه سوتا در هفته گذشته Abdalla خود گفت گرداننده و نگهبانان دوباره و دوباره است که او در واقع یک شهروند است. با این وجود, آنها به او گفت که او بود در حال تبعید و بازگشت به سومالی است.

چلیپا از این موضوع gallingly ساده است. مانند هزاران نفر از پناهندگان Mostafa می گوید: او دسترسی ندارد برای سازگار سوابق دولتی و غیره اختصاص داده بود خودسرانه تولد: 1 ژانویه. اگر که واقعا مورد او می شده اند و 18 در سال 2003 زمانی که پدرش به دست آمده شهروندی و در نتیجه حق ندارد به همان امتیاز است. اما خانواده اش گفت: خود واقعی تولد بود ماه بعد در ماه دسامبر و او جزئی در آن زمان است.

به این دلیل به ظاهر خرده اختلاف نزدیک به یک سال Abdalla خواهد بود به اطراف منتقل می شود از زندان به زندان محروم نسخه اضطراب meds و متلک های همکار خود زندانیان با توجه به طرح دعوی در دادگاه او در زمینه رابطه با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در هفته گذشته.

Mostafa یک وکیل مهاجرت و به شدت سعی خود را و آن نگاه به عنوان اگر او موفق شده بود در آغاز سال 2018 است. شهرهای دوقلو قاضی مهاجرت رایان چوب یافت نفع با Abdalla استدلال قرار داده و kibosh در تبعید.

یخ اصرار بر برگزاری Abdalla در حالی که آژانس به دادگاه تجدید نظر. در پایان, آن را در حکم جسم – اصل قانونی تقاضا برای یک دلیل برای حبس خود را – در نهایت به او پنج ماه پس از چوب حاکم و 11 ماه پس از دستگیری او.

این نوع از چیزی که مردم تمایل به گزاف گویی حق بازگشت از.

“توسط آقای عبدالله را پذیرش بودن حتی پس از بازداشت او اعلام کرد یک شهروند ایالات متحده, ‘خراب من تا'” خوانده شده یک خط در مدنی شکایت.

Abdalla کت و شلوار در برابر دولت فدرال است که به دنبال خسارت برای این که از آزادی خود محروم و درمان مناسب برای سلامت روان خود را. او همچنین می خواهد آن شناخته شده است که یخ را شکست و قوانین خاص خود را دارد با دستگیری او و نگه داشتن او ، در بیانیه اخیر از Abdalla و ACLU او گفت که او “شوکه” دولت خود این کار را انجام دهند.

“من احساس می کردم هیچ کس” او گفت:. “آنها به من در زمان دور از خانواده من همه چیز را من می دانم. من نمی ممکن است ببینید بچه ها من دوباره من مادر پدرم. آن وحشتناک بود.”

خود را وکیل ایان Bratlie فکر می کند آن را بسیار روشن یخ بود اقدام تحت تاثیر نژادی یا تعصب مذهبی و او نگران این نوع از چیزی که می تواند فقط به عنوان به راحتی اتفاق می افتد به کسی دیگری اگر آن را به نام.

“من فکر می کنم این چیز بزرگ است که آقای عبدالله است که یک شهروند ایالات متحده, و آنها این دانستن او یک شهروند,” او می گوید.

فدرال دریافت 60 روز برای پاسخ به Adballa شکایت. Bratlie می گوید که در حال حاضر Abdalla به خوبی انجام می دهند و حتی احساس خوش بینانه است.

“او فرستاده برخی از متون گفت: ‘خدا برکت دهد به شما برای انجام این کار,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>