طرح دعوی در دادگاه: از دست عاقلی دم نام در مرکز بیمارستان دشمنی

“این بسیار درستی نام برای ما” Madelia بومی کالیب Fenske گفت: Growler در ماه مارس آن سال. “اگر شما برای باز کردن یک آبجو در یک شهر کوچک مانند این به خصوص در مقیاس ما در حال انجام این کار, شما باید کمی دیوانه به آن را انجام دهد.”

آنها را نگه داشته و موضوع رفتن به عنوان آنها نام خود را از آبجو. این منو شامل عسل قهوه ای آل به نام “Botched برش قسمتی از مغز” یک IPA به نام “Hopzophrenia” یک “اختلال شخصیت پورتر” و “Citra مجنون-O.”

نه هر کس فکر این مفهوم مناسب بود. مایکل Hruby یک رژیم غذایی کمک در Madelia جامعه بیمارستان و درمانگاه در نامه ای به Madelia بار رسول در ماه ژوئن آن سال گفت: به همان اندازه است.

“در حالی که این ایده از دست دادن سلامت عقل و کار دو شغل یکی از بسیاری از مردم می تواند مربوط به ایده نامگذاری هر محصول در راه است که stigmatizes و belittles یک انسان دیگر است هولناک,” او نوشت. “من مطمئن هستم که هیچ سوء قصد در بخشی از Fenskes که آنها به سادگی می خواستم نام محصول است که همسان موضوع از دست عاقلی وجود نام هایی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد که کمتر تفرقه و موهن.”

با توجه به قانونی شکایت توسط مایکل, مادر, Deidre Hruby که مشغول به کار به عنوان مدیر پرستاری در همان بیمارستان چیزهای پیچیده برای هر دو آنها را. آن را به عنوان اتفاق می افتد بیمارستان مدیر عامل در آن زمان بود Candace Fenske – یک عضو از خانواده در حال اجرا آبجوسازی.

After mother-and-son hospital employees questioned Lost Sanity Brewing's name, things got messy.

پس از مادر و پسر کارکنان بیمارستان سوال از دست عاقلی دم نام همه چیز رو کثیف. از دست عاقلی دم Facebook

(از دست عاقلی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.)

با توجه به اسناد دادگاه “در روز” که op-ed ظاهر می شود در این مقاله Candace Fenske گفت: بیمارستان مدیر منابع انسانی او فکر Michael بود فوق العاده بلند می شکند. پیام همچنین گفته می شود شروع به گردش بین بیمارستان رهبری در مورد مایکل “spouting دوباره” با یک نفر گفته که مایل “از پا در اوردن فقط ترک کنید.” (مایکل اتفاق می افتد به یک مرد همجنسگرا.)

Deidre و برخی از همکاران نگران بودند آبجوسازی آبجو نام که آنها در مورد یک روز در ماه آوریل سال 2018 با توجه به این شکایت اظهار نظر در مورد چگونه Candace Fenske ارتباط با از دست عاقلی ممکن است منعکس کننده در بیمارستان است. پس از همه, او و Candace آغاز شده بود یک سلامت روانی نیروی کار برای بیمارستان در 2015.

Candace گفته “مواخذه” Deidre پس از این گفتگو. Hruby نیز گذشت تا برای ارتقاء به مدیر عامل شرکت پس از Fenske در حال برنامه ریزی برای ترک هر چند او گفته بود “تنها داخلی نامزد” برای موقعیت.

که در سپتامبر, Deidre تصمیم گرفت او می خواهم تا به حال به اندازه کافی و ثبت درخواست با کمیسیون فرصت های برابر شغلی مورد مایکل اتهام آزار و اذیت توسط بیمارستان رهبری است. این شکایت به زودی رد کرد.

چند ماه بعد Hruby در زمان نگرانی خود را به نیروی کار و مدیر عامل جدید جف Mengenhausen. Hruby شکایت می گوید که تلاش ها نتیجه معکوس داده و Mengenhausen به او گفت راه او می خواهم آشکارا در مورد متن در مورد پسر او — یکی گفته در تماس تلفنی با یک ضد همجنس لکه دار کردن — بود “غیر حرفه ای و بی احترامی است.”

در آوریل 2019, Mengenhausen گفت Hruby موقعیت او بود که حذف شده و باید او را بسته و خارج ظرف 30 دقیقه.

Hruby است که در حال حاضر تحت پیگرد بیمارستان به اتهام اقدامات تلافی جویانه. Madelia ثبت شده است پاسخ انکار تقریبا تمام او را تایید کرد و گفت او ختم شد یکی از چندین ساخته شده به طور همزمان در تلاش برای “آدرس یک بودجه قابل توجهی کاهش دهد.”

“در واقع بسیاری از کسانی که اتهامات در حال حاضر در نظر گرفته و اخراج توسط ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی و وزارت مینه سوتا حقوق بشر” به hosptial در بیانیه ای گفت: ارسال به شهرستان صفحات.

اما Deidre وکیل جونی Thome نیست بنابراین مطمئن شوید که در مورد.

“هنگامی که یک شکایت (به EEOC) واصل شده است را رد کرد و به سرعت آن را واقعا به نظر می رسد احتمال بیشتری وجود دارد کمبود منابع,” او می گوید. “این واقعا به معنی هیچ چیز نیست.”

و همانطور که برای “بودجه برش” Thome می گوید: او “هرگز شنیده از یک بیمارستان که نمی نیاز به یک مدیر پرستاری.”

“این برای تلفن های موبایل مانند یک بهانه برای تلافی,” او می گوید.

Hruby را دنبال خسارت از جمله ارزش پولی در هر گونه مزایای او از دست رفته پس از اینکه اجازه دهید بروید و علاوه بر روان و احساسات غم و اندوه و از دست دادن لذت بردن از زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>