طرح دعوی در دادگاه به دنبال رد صلاحیت ساندرز از فلوریدا اولیه رای گیری

دو تالاهاسی مردانی که نمی خواهید برای دیدن مستقل به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تحت پیگرد هستند به باطل رای او در فلوریدا, مارس 17 اولیه.

فرانک باخ بازنشسته حامل نامه و جورج براون بازنشسته مددکار اجتماعی طرح دعوی در دادگاه در این هفته در Leon County مدار دادگاه درخواست یک قاضی برای رد صلاحیت ساندرز از انتخابات و جلوگیری از فلوریدا از مدارک خود را رای.

“شاکیان این حق را برای خود بازیگران مارس 17 دموکراتیک ریاست جمهوری اولویت اولیه آرا برای کسانی که واقعا دموکرات نیست و مستقل و به حق این دادگاه حفاظت از حق خود برای رای دادن به یک دموکرات با نتایج نه رقیق شده توسط متهم ساندرز’ غیر قانونی مشارکت به عنوان یک مستقل interloping نادرست در (اولیه)” شکایت می گوید.

ژوئن Pealosa مدیر اجرایی حزب دموکرات فلوریدا به نام طرح دعوی در دادگاه “مسخره است.”

“فلوریدا حزب دموکرات کمیته اجرایی رای دادند به اتفاق آرا به محل ساندرز در ایالت فلوریدا رای او گفت:” در ایمیل. “آرا برای سناتور معتبر هستند و باید محسوب می شود.”

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان ساندرز به دست آورده اولیه پیشتاز در وضعیت دموکراتیک اولیه مسابقه پس از برنده در نیوهمپشایر و نوادا و قوی نشان دادن در آیووا که در آن او موفق به کسب رای مردم.

اما تالاهاسی وکیل کارن Gievers بازنشسته مدار قاضی در حال حاضر به نمایندگی از دو مرد گفت: شکایت شد notprompted با نگرانی از وزش دموکرات thatSanders است که بیش از حد به سمت چپ برای برنده شدن در یک انتخابات عمومی و ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“خود را به نگرانی که وجود دارد نمی شود به کسی که در حال اجرا به عنوان یک دموکرات که نیست چرا که messing تا رای خود را,” او گفت:.

شکایت نامهای را به عنوان متهمان فلوریدا حزب دموکرات کمیته ملی ساندرز خود و وزیر امور خارجه لورل لی فلوریدا رئیس انتخابات افسر. آن را به دنبال بلوک های لی از صدور گواهینامه آرا برای Sandersand stopthe حزب دموکرات از اعطای هر گونه نمایندگان به او جلوتر از تابستان کنوانسیون.

در این شکایت ادعا هیچ پایه و اساسی در قانون فلوریدا به صورت مستقل به اجرا در دموکراتیک اولیه. همچنین اشاره می کند که ساندرز مطرح شده است و نزدیک به یک میلیون دلار به عنوان یک اداره مستقل برای انتخاب مجدد به آمریکا صندلی در 2024.

“متهم ساندرز است که به وضوح مستقل است و به وضوح نه یک دموکرات خود را تعریف” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “در حال حاضر او ‘روز کار است و به عنوان یک ایالات متحده سناتور و او همواره با افتخار اظهار داشت خدمات خود را در آن نقش به عنوان مستقل است.”

این سناتور ورمونت به نظر می رسد در فلوریدا برگه های رای در سال 2016 در طول اولین پیشنهاد برای رئیس جمهور. او به پایان رسید و دور دوم به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

آن را خیلی دیر به واقع حذف ساندرز از انتخابات. هزاران نفر از رای دهندگان فلوریدا در حال حاضر بازگشت ایمیل رای دموکراتیک اولیه یک واقعیت است که در شکایت است.

Gievers افرادی که به باخ خدمت در نیمکت از سال 2011 تا ژوئیه گذشته زمانی که او بازنشسته در 70 تولد به دلیل قضایی محدودیت سنی. او پا downjust قبل از قانون جدید بالا بردن سن بازنشستگی تا 75 رفت به محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>