سمت چپ پشت

برنی ساندرز presumptive از دست دادن از حزب دموکرات نامزدی برای ریاست جمهوری نشان می دهد محدودیت های سیاست های انتخاباتی برای سمت چپ. من در حال حاضر دیده می شود برخی از پیش postmortems بینی که ساندرز به سادگی وارد به زودی که خود متناوب حاشیه در میان رای دهندگان جوان presage سوسیالیستی موج آینده شاید دو دهه از زمانی که افزایش چپ متمایل نسل تبدیل به یک اکثریت رای دهندگان.

این بد است و تحلیل در دو جبهه. اولین دلیل آن تحت اعتبار ساندرز کاتالیزوری تاثیر بر تحکیم جمعی سیاسی هویت سوسیالیستی چپ. در دو دهه منتهی به ساندرز 2016 اجرا مشخص شد تعدادی از قدرتمند و ضد استقرار تظاهرات از خیابان-مبارزه از سال 1999 سازمان تجارت جهانی, تظاهرات در سیاتل از طریق جنبش اشغال در سال 2011 هر دو در نهایت قرار دادن شبه نظامی و پلیس فرانسه. اما این جنبش های مردمی هرگز coalesced در اطراف صریح چپ سوسیالیستی برنامه و همیشه وجود دارد خطر که خود را به حاشیه خواهد چرخش به مبتذل آنارشیسم و یا آزادی و بقیه گیرند به milquetoast اوباما-سبک اجماع لیبرالیسم.

ساندرز و سپس یک شکل که در اطراف برخی از نسبتا متنوع چپ گرایش می تواند یکی شدن به شکل منسجم محبوب بلوک و مشروع جنبش توده ای در زمانی که به طور جدایی ناپذیری پدیده های نئولیبرالی ریاضت اقتصادی و وخیم اجتماعی عمل بمباران اتمی به نظر می رسید که غیر قابل تسخیر آنها تا کنون شده است. وجود دارد بدون نیاز به افراط در زمخت بزرگ مرد گمانه زنی به منظور توجه داشته باشید که ساندرز به عنوان یک عامل لازم در تحکیم سوسیالیستی گرایش به یک واقعی سوسیالیستی جنبش است. اگر او بودند در اینجا در حال حاضرو سپس آن را تبدیل الکی به تصور برخی از آینده را تجسم می تواند سرمایه گذاری در یک پروژه سیاسی است که هیچ کس تا به حال سازمان در وهله اول. هر چیز دیگری که ممکن است, تاریخچه مشروط است.

اما دلیل دوم این تجزیه و تحلیل با شکست مواجه است که آن را زیاده روی در همان فانتزی که تا به گل نشسته دموکراتیک سیاست برای چهل سال گذشته حداقل است که نفت خام جمعیتی جبر که فرض بر این است که اگر ما منتظر به اندازه کافی بلند فقط تا زمانی که جوانان امروز هستند و اکثریت و یا تا زمانی که این کشور “اکثریت-اقلیت” و یا تا زمانی که زنان رای به عنوان یک تک بلوک و سپس تاریخی غیر قابل اجتناب خواهد کرد و پا زدن در. آره خوب به یاد داشته باشید آنچه که من فقط گفت در مورد تاریخ است.

بیشتر خونسرد و تحلیل می گوید که هیچ دلیلی برای این باور است که جمعیت شناسی است که سرنوشت هیچ دلیلی برای این باور است که یک جنبش مردمی است که منعکس کننده—آنچه که یک چهارم از کشور ؟ —خواهد شد یا در این سال یا بیست سال از این رو باید از این قدرت برای گردش کنترل دولت از تمام منافع و منابع است که ادامه خواهد داد به تراز وسط قرار دارد در برابر آن.

و نه آن را “واقع بینانه”—برای استفاده از اغلب ریاکارانه لو لو محافظه کار دموکرات—تصور کنید که این یک مشکل ساده ارتباطی و کمک رسانی. اگر انتخابات به اعتقاد اکثریت دموکرات رای دهندگان و به احتمال زیاد رای دهندگان به شدت حمایت ساندرز سیاست از مدیکر برای همه به یک در-حداقل-کمی بیشتر از متوسط و کمتر نظامی در سیاست خارجی اما شواهد بسیار روشن در این نقطه: سیاست توافق نیست درایو رای گیری انتخاب قطعا نه در اعداد لازم است. حداقل وجود شواهد که این ناشی از پوشش رسانه ای است که پنهان و مبهم بسیار متمایز تفاوت بین ساندرز و بقیه در این زمینه وجود دارد این است که رای گیری نشان می دهد که بخش قابل توجهی از رای دهندگان که در نهایت شکست برای بایدن بر این باورند که او از مدیکر برای همه است که او به صراحت به شدت ندارد. اما وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که این چشم انداز رسانه های بهتر خواهد بود یا عادلانه تر در آینده است. اگر روند فعلی در رسانه ها همچنان از آن بدتر خواهد بود و کمتر عادلانه است.

سمت چپ ممکن است همچنان به حاشیه زمین در مجالس قانونگذاری که در آن مبارزات هنوز در حال اجرا بر روی یک مقیاس کوچکتر و پیاده رو-تپش دموکراسی از ضربه زدن بر روی درب در یک منطقه واقعا مزایای استفاده از رسانه های جمعی دستکاری. (شما می توانید در این مسابقات بود که به ارمغان آورد اسکندریه Ocasio-کورتز به دفتر که در آن وقت به طور موثر decamped به طور دائم به سی و تنها یک نوع از غایب-صاحبخانه اتصال به خود را نمایان چمن خانه.) اما اگر ما بودن—در اینجا این است که کلمه دوباره—واقع بینانه, پس ما باید به اعتراف به خودمان که در مقیاس ملی در یک کشور به اندازه این یکی یک کشور با دو قرن از امپریال اینرسی و گسترده گرفتار مجموعه ای از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری رسانه ای و امنیت ملی بوروکراسی چشم انداز از برنده شدن در یک انتخابات آزاد و عادلانه بسیار بسیار بسیار کوچک است. (نوسانات در نظرسنجی خروج داده ها در تعدادی از ایالت های آمریکا از جمله ماساچوست در طول زمان اولیه فصل در حال حاضر به شدت نشان می دهد از رای مستقیم دستکاری و یا می شود به عنوان مثل اگر آنها مشاهده شده در هر کشور دیگری است اما خود ما است.)

همه از این برگ یک معما که برای من هیچ تجویزی ، کار سازماندهی آشکار پیشنهاد پس از آن به نظر می رسد در حال حاضر تنها راه به یک منبع غیر دولتی قدرت, اما خواهد شد که دهه های طولانی پروژه حداقل با توجه به parlous دولت آمریکا کار. من می تواند, البته, نوشتن, خوش بینانه است که وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه با دهه, پروژه, است که اگر به سمت چپ در حال رفتن به فکر می کنم از نظر تاریخی آن را بهتر دریافت استفاده می شود به این واقعیت است که تاریخچه نسبتا طولانی تعریف. اما, البته, یخ در حال ذوب; سیبری ذوب; سد بزرگ ریف شده و سفید شده.

اما احساس تاریخی شتاب که همه ما احساس می کنید به این معنا که مدت زمان فشرده است در برابر چشمان ما با تمام نسبی دوره عبور در چرخه یک روز اخبار, مارس هرالد نوعی از شکستن یک ساختاری که در آن مقطع یکی از صفحه برگه و چند چیز سر و صدا سست است. من اصلا امید به فاجعه, اما من فکر می کنم در حال حاضر COVID-19 شیوع نشانه ای از همان نیروهای محرکه تغییر آب و هوا را از یک metastasizing تمدن بشر تداوم در تا کنون نزدیک عجیب و غریبتر راه در برابر جهان طبیعی در سن نزدیک به آنی سفر نوید . . . چیزی. شاید بهترین و تنها امید برای چپ به سفت شدن ما گرفتن بر روی ریل و هدایت عرشه کشتی به زمان غیر قابل پیش بینی.

یعقوب Bacharach

یعقوب Bacharach نویسنده رمان “به چهارچوب در خانه خود و در خود دروازه” و “خم از جهان است.” تازه ترین کتاب او “یک مشتری داغ: جوآن Didion سال از تفکر جادویی.”…

Jacob Bacharach

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>