سمت چپ خط در Gulfstream خیابان بازگشایی

به نوبه خود خط پایین از ماه نوامبر باعث شده است که ترافیک قابل توجهی سردرد برای رانندگان آینده سد سلیمان

ساراسوتا — رانندگان ممکن است اندکی بهبود به رهبری, سد سلیمان شروع روز سه شنبه به عنوان سمت چپ خط از رو به مشرق Gulfstream خیابان عازم شمال ایالات متحده 41 در حال حاضر باز است.

یکی از سه سمت چپ خطوط از گلف استریم بر روی عازم شمال ایالات متحده 41 که حذف شد در ماه نوامبر باعث شد ترافیک قابل توجهی پشتیبان گیری در ماه های اخیر.

خط برداشته شد به عنوان یک اندازه گیری ایمنی برای از بین بردن بی دست و پا و مشکل ادغام با مرکز خط.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید کمیسر جک دالی و دیگر کمیسیون را مورد انتقاد ترافیک میدان ساخت و ساز و ساخت و ساز در شهر ساراسوتا در ایالات متحده 41 و گفت: این کمک به ترافیک پشتیبان گیری برای مسافران به و از جزایر سد.

“من امیدوار هستم اما من فکر می کنم ما یک بهبود قابل توجهی در جریان ترافیک امروز” روزانه گفت. “ترکیبات خودم و کارشناسان به شدت در حمایت از بازگشت که در سمت چپ خط.”

که عازم شمال ایالات متحده 41 خطوط در نزدیکی اودسا جاده در حال حاضر معطوف بر روی لیمو خیابان موقت انحراف از جاده.

Westbound فرویتویلل جاده به صورت موقت بسته شده در Cocoanut خیابان.

“تا کنون در اوایل برنامه ریزی شده و مسیر انحرافی را طی علامت به نظر می رسد به کار می شود” شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin در بیانیه ای گفت.

ترافیک شهرستان مهندسین فلوریدا وزارت حمل و نقل و ساراسوتا اداره پلیس ادامه خواهد داد برای نظارت و تلاش برای بهبود وضعیت در روزهای آینده به عنوان روز صبح و شب یک ساعت یک عجله رانندگان تنظیم به طور موقت بیراهه Barwin گفت.

ساراسوتا کمیسر شهر هاگن برودی ملاقات با فلوریدا بخش حمل و نقل کارکنان از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و ساراسوتا دولت روز دوشنبه برای بحث در مورد کوتاه مدت و دراز مدت راه حل ترافیک برای سد سلیمان.

برودی گفت که اگر شرایط ترافیک را بهبود نمی بخشد شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن یک استراتژی است که شامل اضافه کردن ساراسوتا اداره پلیس ترافیک ماموران در Gulfstream خیابان و ایالات متحده 41 تقاطع.

“هر کس نگه داشتن چشم و نزدیک در آن تقاطع و ما را می دانم که در عرض یک هفته یا بیشتر که آیا ما نیاز به تنظیمات” برودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>