یک بمب در دانشگاه تحکیم لایحه ای را که لغو جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا ثبت شده است در فلوریدا ،

قانون اهداف دو جوانترین اعضای فلوریدا سیستم دانشگاه. کالج جدید شد 11 عضو این سیستم در سال 2001 در حالی که پلی تکنیک فلوریدا شد 12th, 2012.

کالج جدید را تبدیل به بخشی از دانشگاه ایالتی فلوریدا تحت این پیشنهاد در حالی که پلی تکنیک فلوریدا را تبدیل به بخشی از دانشگاه فلوریدا است. هر مدرسه متوقف به وجود داشته باشد به عنوان یک به طور مستقل معتبر علمی موسسه با خواص خود را منتقل به FSU و UF.

قانون برنامه ریزی شده است که شنیده می شود در خانه کمیته آموزش و پرورش روز شنبه در 10.m.. lt مطمئن شوید که برای ایجاد واکنش قوی به خصوص در ساراسوتا منطقه که در آن کالج واقع شده است و در لکلند است که به فلوریدا دانشگاه پلی تکنیک.

خانه رهبران پیشگام مشابه دانشگاه تحکیم تلاش در سال 2018 که محروم دانشگاه فلوریدای جنوبی ساراسوتا-گاو دریایی و دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ مستقل اعتباربخشی و آنها را ماهواره های اصلی دانشگاه فلوریدای جنوبی پردیس دوباره.

پلی تکنیک فلوریدا نیز یک بار بود یک USF ماهواره ای قبل از آن را به طور مستقل معتبر است. کالج خصوصی بود, کالج هنرهای لیبرال قبل از تبدیل شدن به USF را از افتخارات دانشگاه و پس از آن قابل توجه خود را در آن به عنوان یک مستقل عمومی هنرهای لیبرال افتخارات دانشگاه است.

تحکیم است که تن به تن به عنوان تلاش برای افزایش بهره وری و استفاده بهتر از منابع محدود.

“ما باید یک تعهد به مالیات دهندگان برای تولید درجه و در کمترین هزینه ممکن است. متاسفانه درجه به دست آورده از فلوریدا پلی و جدید دانشگاه, هزینه منظور از قدر بیشتر از آنها در دیگر 10 دانشگاه” دولت تشکر. شیدا خوب گفته فلوریدا سیاست سایت که برای اولین بار گزارش تحکیم تلاش است.

اما هر دو جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا باید حامیان قوی در جوامع خود و کالج جدید دارای 60 سال سابقه است که به پایان رسیده و اگر این قانون تصویب شده است.

دو مدرسه را تشکیل می دهند بخش کوچکی از فلوریدا سیستم دانشگاه در مجموع ثبت نام.

کالج جدید تا به حال فقط 724 دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است که حتی برای یک کالج هنرهای لیبرال.

مدرسه شده است و در تلاش ناموفق برای رشد ثبت نام. به جای دانش آموز یافته کاهش یافته است و در سال های اخیر با وجود دولت نمایندگان مجلس با اختصاص میلیون ها نفر در محدوده زمانی معین بودجه برای استخدام بیشتر استادان و گسترش برنامه های علمی در تلاش برای تقویت بدن دانش آموز به 1,200.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de