مقننه معاملات DeSantis یک شکست در E-تایید

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می افتد کوتاه در پیشنهاد خود را به تمام فلوریدا کسب و کار استفاده از E-تایید برای بررسی اینکه آیا استخدام های جدید هستند و از نظر قانونی واجد شرایط کار در این کشور است.

تالاهاسی – فلوریدا در مجلس سنا به تصویب یک سیراب به پایین نسخه از ران DeSantis اولویت شنبه شب یک شکست برای یک فرماندار که می خواستم همه کسب و کار به استفاده از فدرال E-بررسی پایگاه داده برای بررسی وضعیت حقوقی استخدام های جدید.

به جای این لایحه تصویب شده در 23-17 رای می افتد کوتاه از هدف DeSantis عهد رسیدن به خود را در طول سال 2018 فرماندار نژاد و مجددا در ماه نوامبر گذشته در آستانه یک تظاهرات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا.

یکی از DeSantis’ قدیمیترین متحدان در فرمانداری نژاد مجلس خوزه الیوا, R-میامی و خانه هرگز پشتیبانی تحمیل E-تایید, در کسب و کار خصوصی. استاندارد نیز مخالف توسط دولت قدرتمند, کشاورزی, گردشگری و ساخت و ساز صنایع که اغلب استخدام کارگران ثبت نشده.

“این شده است یک سفر طولانی” گفت: سناتور. تام لی, R-هالیدی, حامی, اندازه گیری (SB 664) گفت که سناتور فرماندار داده بود “full-بویژه حمایت” به تلاش است.

سنا است که همراه با خانه نرمتر رویکرد است. این قانون می دهد کسب و کار گزینه های چک کردن E-تایید و یا مشابه الکترونیک سیستم امنیتی و یا تنها با داشتن فدرال I-9 فرم های تکمیل شده توسط کارگران جدید در واقع یک استاندارد کار ایالات متحده مورد نیاز است که برای بیش از 30 سال است.

تکمیل فرم I-9 به معنی یک کارمند باید در حال حاضر یک گذرنامه حقوقی کارت اقامت ویزای مهاجرت و یا مشابه شناسایی. نسخه هایی از این اسناد را باید نگه داشته شده توسط کسب و کار برای سه سال پس از کارگر استخدام است.

DeSantis می تواند ادعای برخی از, موفقیت, اگر, از, اندازه, نیاز, همه کارفرمایان – سازمان های دولتی, مناطق شهرستانها و استان ها و پیمانکاران خود را برای استفاده از E-تایید.

کارفرمایان خصوصی نقض قانون سه بار در یک دوره سه ساله می تواند خطر از دست دادن مجوزهای کسب و کار. اما آنها نمی خواهد مودبانه و یا با عنوان جرم جنایی مسئول است.

حدود دو دوجین متحده آمریکا از جمله فلوریدا در حال حاضر نیاز به E-تایید استفاده از حداقل برخی از دولت و کارفرمایان است اما تنها هشت متحده نیاز به آن را برای همه کسب و کار. اکثر متحده با گسترده تر استاندارد در جنوب شرقی که DeSantis گفته می سازد فلوریدا یک پرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>