اجازه دهید این پر زرق و برق, مینیاپولیس, زن اگهی شما الهام بخش

این عشق نوشته شده قطعه به نظر می رسد در استار تریبیون در روز یکشنبه و در آن به توصیف یک ارمنی زندگی می کردند با توجه به شرایط خاص خود را. موری اقامت در ایتالیا, پاریس, نیویورک, و, مینیاپولیس. او به زبان فرانسه مسلط بود رقصید باله در پاریس, اپرا, و ایجاد یک سرویس خرید در دیتون را برای زنان در اتاق لباس فقط به عنوان زنان شروع کردند به شکستن به نیروی کار است.

وابسته به وفات می گوید موری انجام همه این ها با “کلاس” را به عنوان اگر شما نیاز به درخواست.

“او زندگی می کردند برای کیفیت و پختگی و ظرافت و زیبایی در تمام زمینه های زندگی خود” را می گوید.

یادبود هنوز به طور برنامه ریزی شده اما اگهی نشان می دهد چند چیز برای انجام در موری افتخار در ضمن:

“کفش هایتان را درآورید, خوردن بستنی یک مارگاریتا یا شامپاین خوردن با انگشتان دست خود را در یک پتو پیک نیک در یکشنبه, گوش دادن به موسیقی جاز و کمک مالی باعث خواهد شد که انتخاب رئيس جمهور جدید است.”

این اگهی نوشته شده توسط موری دختر هوس بارت که می گوید: او مادر بود که واقعا سرد است که درجه یک. متولد “کودک موری” جوانترین 13 فرزندان او حمل می شود به یک صومعه زمانی که او تنها 4 یا 5 سال, در حالی که پدر و مادر او را به حمایت از جنگ جهانی دوم تلاش.

Jacqueline Murray started her own shopping service with Dayton's for working women, and remained remarkably chic throughout her life.

ژاکلین موری آغاز شده خود را خرید سرویس با دیتون را برای زنان شاغل و قابل ملاحظه ای باقی مانده شیک در سراسر زندگی او است. تیفانی Churilla

“من مطمئن هستم که باید وحشتناک” بارت می گوید. “او گفت:, راهبه’ لباس بودند تا راست او فکر می کردند که خواب بر روی تخته است.”

موری هرگز علاقه زیادی به انجام کارهایی است که انتظار می رود از او. او می خواهم دزدکی حرکت کردن از اتاق او در شب به تواند با خواهر او به گفته او دوم-متولد تیفانی Churilla. او فارغ التحصیل از کالج در زمانی که تعداد کمی از زنان حتی با حضور تبدیل به یک مادر تنها چهار و شروع کسب و کار خود را در جایی بین بودن یک رقاصه در فرانسه و تحصیل در رشته طراحی مد.

خرید سرویس اطلاعات شما (برای تصویر خود را) تغییر چگونه زنان خود را ارائه شده است در محل کار در زمانی که بهترین آنها بودند غول پیکر شانه پد و جعبه مانند گوشواره. در نهایت او دعوت به کار با معروف گالری لافایت در فرانسهکه چگونه آنها می گویند یک کودتا.

“من نمی دانم دیگر زن آمریکایی که می تواند به پاریس, فرانسه و آموزش مردم در نحوه لباس” Churilla می گوید.

او همیشه دوست داشتم همه چیز خوب است. او با استفاده از مهمان چین و کریستال به طور منظم. او در آپارتمان کوچک در 510 لارگو ساختمان پر بود از موسیقی جاز. او فریزر پر از بستنی. او راه می رفت در سراسر پابرهنه بود و در او غیرمتعارف روز در پاریس در ’60s, عینک بسیاری از سیاه و سفید, نقاشی و خواندن نیویورک تایمز پوشش به پوشش در هر روز است.

و بله او متنفر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وقتی او انتخاب شد, من فکر می کنم او واقعا شوکه می گوید:” وندی Marczak که تبدیل به یکی از نزدیکترین دوستان و همسایگان در آخرین دهه از زندگی خود را. “او می خواهم به تماشای اخبار به طور مداوم به نگه داشتن چشم در او.”

بسیاری از چیزهایی که موری دوست داشتم بهترین بود مدرج در سال های بعد. او را مجبور به خوردن کردن صفحات کاغذ به جای او خوب است ، دوستان و خانواده دلسرد او را از تماشای بیش از حد اخبار مبادا او غرق ناامیدی. اما هنوز هم او در سر داشت. Marczak به یاد گذشته خود را استدلال که موری در یک مرکز مراقبت از به دنبال در ساختمان های خود را در خارج از پنجره.

“من نمی دانم که چگونه من خودم را در این موقعیت های,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه من قصد دارم از اینجا دریافت کنید.”

آن زمان همه چیز را برای متقاعد کردن او را که او باید بماند وجود دارد در دسترس دوستان و کودکان به جای فرار برای زندگی در دشت و خانه را در وسط هیچ جا.

“او برنامه ریزی شده بود او را فرار” Marczak می گوید.

موری هرگز تا به حال یک حس برتری. مردم به یاد داشته باشید او را به عنوان یک نوع از فریبنده مربی به طور خاص چرا که او صرف مقدار زیادی از وقت خود را متقاعد کردن دیگران به حل و فصل کمتر. او می خواهم آنها را به نشستن و گفتن آنها را به مقابله با آنها بزرگ, خلاق, پروژه های حرکت به دریا انجام رویاهای خود راکه هیچ چیز کمتر خواهد انجام دهد.

“او همیشه به من آموخت, ‘است که به اندازه کافی خوب نیست'” بارت می گوید.

پس بیایید افتخار موری در راه او را می خواستم. زدن کفش خود درمان خود را به چیزی زیبا, تلنگر, کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رویای بزرگ. حتی آنهایی که خوش شانس تنها پس از چند روز. مال شما را پر زرق و برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>