اجازه دهید گوش دادن به بهترین دشمن و آهنگ های طعم Flav (شما می دانید دلایل روشن)

Flav ادعا آن بود چرا که او حاضر به انجام در یک برنی ساندرز تجمع در کالیفرنیا است. Chuck D و بقیه PE اصرار دارند که او بدون نشان دادن در کنسرتهایی برای سال ها و این فقط نی نهایی.

در حالی که برای در حال حاضر Flav را فوق antics—واقعیت خود را نشان می دهد حرفه ای خود را اجرا فهم با قانون تعهد خود را به پوشیدن همان oufits برای 35 سال—را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن کمک های خود را به دشمن. اما در حالی که او هرگز کلاسیک درخشان رپر او هرگز صرفا یک طنز فویل یا hypeman—او شده است یک تعادل لازم به چاک را stentorian آهنگ و خشکه مقدس شور و متمایز rhymer در حق خود. با که در ذهن این یک فرصت خوب برای جشن Flav طولانی PE تصدی با برخی از بزرگترین لحظات.

یک بار دیگر همه با هم در حال حاضر: “Yeaaaaaah, boyyyyyyyy.”

سرد Lampin “با طعم” (از آن طول می کشد یک ملت از میلیون ها ما را عقب, 1988)

به عنوان یک رپر و به عنوان یک شخصیت Flav هرگز در صدر این غیر قابل پیش بینی شیرجه تغزلی هذیان. او کاغذ برداشته میکروفون با شور و شوق از یک مرد که انتظار تمام عمر خود را به ذهن خود صحبت می کنند. و آنچه او نیاز به خاموش قفسه سینه خود را? “Supercalafragahestikalagoothki/شما می توانید قرار داده است که شما نمی دانید که آنچه شما گفت: کتاب/زمان-نگاه-یوک-duk-برگزار می کند.”

911 یک شوخی است” (از ترس از سیاه و سفید ,سیاره, 1990)

Flav بزرگترین ضربه و لحظه ای که در آن او پيشينه پا را از چاک سایه. در نهایت او به ادعای خود یکی از کسانی که ماندگار سپر-برچسب عبارات از یک آهنگ را به عنوان ساخته شده است که PE نه فقط یک گروه رپ اما غیر قابل اجتناب فرهنگی حضور. Flav اخراج از بی تفاوتی پلیس است گاهی اوقات خنده دار است اما این است که هیچ شوخی است. همچنین آن را با الهام از بزرگترین واشنگتن پست اصلاح در تمام دوران است.

داغ 1″ (از هالیوود, 2006)

این است که در واقع یک Flav انفرادی و مشترک است. من هرگز آن را شنیده تا من رفیق و همکار چارلز هیوز به اشتراک گذاشته و آن را در توییتر شب گذشته, اما آن را شروع به پریدن کرد و بلافاصله به سمت بالا از من Flav faves. رقیق طعم رقیق عطر و طعم.

“نمی توانید انجام دهید Nuttin’ به صورت Ya Man” (از ترس از یک سیاره سیاه, 1990)

Flav کاروان نیازمند بازنده خواست برای چند آیه پس از آن upstages خود را با یک طنز coda (“شما در رفاه/مادر شما رو طلا, نوک پستان/شما قادر به rip کردن در نیمکت خود را/خود را بشویید کون”) است که حل می شود به بهترین Muttley snicker.

I don’t Wanna بود به نام Yo Niga” (از کتاب مکاشفات یوحنا 91… حملات دشمن سیاه, 1991)

با شروع از ’90s هیپ هاپ ساخته شده بود آمریکا باطل نژادی لقب یک کلمه خانواده. رپرهای اصرار داشت که با بازپس لکه دار کردن آنها خلع سلاح قدرت خود را به زخم. عطر و طعم Flav dissents در اینجا—در حالی که اجازه دادن به اصطلاح پرواز بارها و بارها.

چه چه” (از وجود سم Goin’ در سال 1999)

فقط یک کمی از فراوان Flav goofing بیش از یک “بد بو درامر” نمونه که صدا های عجیب و جالب در زمان و 20 سال بعد از آن برای تلفن های موبایل بی انتها است.

Godd Complexx” (از الهه شعر و موسیقی, بیمار-n-ساعت ظروف سرباز یا مسافر سن و سال 1994)

لوازم یدکی در عین حال ترس پیگیری است که در نه تنها نژادپرستی اما سفید supremacist ذهن برجسته توسط یکی از ویژه حقیقی گذشت که تصور زندگی در یک شهری سیاه و سفید جامعه به عنوان یک absurdist تلخه شلیک کنید.

Megablast” (از یو! راش ادم بیکار و تنبل نشان می دهددر سال 1987)

هنوز هم پیدا کردن صدای خود را, PE تجربه با برخی از سبک ها و تکنیک های خود را در اولین بازی که آنها هرگز به دنبال در. در اینجا Flav و چاک اغلب رپ در صدا خم یک Schoolly D جریان در خدمات بدون مزخرف مبارزه با مواد مخدر پیام.

لرزش غنیمت خود را” (از او بازی, 1998)

پس از معاشقه برای سال, رپ و R&B رو شلوغ با یکدیگر در اواخر ’90s و نه حتی دشمن بود ایمنی بدن. زمانی که او برای اولین بار شنیده ام کسانی سکسی پشتیبان بانوان آموزش Flav به انجام عنوانی اکشن, من شرط می بندم آن ساخته شده چاک مشخصه رمیدن (که بخشی از سرگرم کننده).

آنها با من تماس طعم” (از تولد دوباره یک ملت 2006)

یک فونت از Flavoristic عقل است. “من در دهان خود را هنگامی که شما از خواب بیدار در mornin’/من تعفن در نفس خود را هنگامی که شما در حال yawnin’/من در شیر در گاوها از ذرت و یک”.” “پس از تاریکی/گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک/رفتن به ساحل جونز در پشت یک کوسه.” و آخرین اما نه کم: “من نمی دانم چه بچه من داره می گه.”

پل درد” (از چگونه شما فروش روح به یک بی روح افرادی که به فروش روح خود را???, 2007)

Flav می شود به نحو نامشخصی شخصی با این نگاه به زمان خود را قفل شده است تا در Rikers. این جدید ترین آهنگ, در این لیست فقط به این دلیل من PE دانش پر از لکه می شود پس از این. (به گمان من مال شما.) وجود داشته اند و طعم Flav سنگهای پراکنده در سراسر PE مفاصل از 13 سال گذشته? ما باید بقیه زندگی ما برای پیدا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>