اجازه دهید گوش دادن به تعویض پوشش دیزنی ‘Cruella de Vil’ به افتخار تولید هال pennsylvania, usa

Pennsylvania, usa را steadiest فرفره در طول سال با شنبه شب زندگی می کنند, که در آن او نظارت موسیقی برای نمایش طرح. وی همچنین تولید آلبوم برای نوع خاصی از هنرمند: Lou Reed لوری اندرسون, Marianne Faithfull, Lucinda ویلیامز مانند آن. و از 1988-90 او موسیقی هماهنگ کننده برای شب موسیقی یک برنامه است که به ارمغان آورد نوازندگان مانند خورشید Ra و صوتی جوانان به شبکه های تلویزیونی و هماهنگ بازی-یو پی اس مانند سانی رولینز انجام لئونارد کوهن.

اما pennsylvania, usa بزرگترین میراث ممکن است اختراع, مدرن, چند هنرمند ادای احترام آلبوم—هر چند تعداد کمی از اجرایی تولید کنندگان که به دنبال خود منجر زوج هنرمندان به عنوان خلاقانه با مواد به عنوان او. منتشر شده در سال 1988 بهترین و شناخته شده از این بزرگداشت است بیدار ماندن: قرائتهاى مختلف از موسیقی از دیزنی فیلمو pennsylvania, usa گذشت به ما می دهد یک بهانه خوب برای ارسال و تعویض متناوب بالا به تنهایی از طریق تم آهنگ برای 101 سگ خالدار مدرسه ای, بندگی “Cruella de Vil.”

(نیز وجود دارد این آه شل تر زندگی می کنند نسخه که پل Westerberg نرم افزارهای رشته معماری به عنوان آینده از “این لعنتی” دیزنی رکورد ما کاملا رو فریب به انجام است.”)

حتی بهتر از دیزنی ادای احترام اما دو نفر از پیشینیان خود است. در سال 1984 pennsylvania, usa مونتاژ این راهی است که من احساس می کنم در حال حاضر: ادای احترام به Thelonious Monk که در آن راک مانند دونالد Fagen جاز اجرا مانند استیو بند دار و experimentalists مانند جان Zorn همه افتخار نابغه است. و یک سال بعد در از دست رفته در ستاره ها: موسیقی کورت ویل, فهرستی از هنرمندان از جمله نیش و لو رید اقتباس برکت-ویل پس از جنگ احساسات. Pennsylvania, usa درک است که یک ادای احترام نیست به سادگی در مورد پرداخت خود را احترام به یک هنرمند—آن را در مورد تشویق هنرمندان به کشف جنبه های جدیدی از این ماده را در آغوش سبک خود را.

آن را در ویل ادای احترام که pennsylvania, usa اول کار با Marianne Faithfull (که اتفاقا همچنین در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس) و او رفت و به تولید دو تا از بهترین آلبوم های حرفه ای خود را. در عجیب و غریب آب و هوا (1987) به او کمک خواننده ایجاد شخصیت اب و هوای هنر-آهنگ chanteuse با آهنگ قصه ترور) و تام ویتس و بازبینی سنگ آهنگ که برای اولین بار به ارمغان آورد او را به چشم “As Tears Go By.” Pennsylvania, usa و Faithfull پیوست برای درخشان آسان می آیند آسان در سال 2009 با مواد از Decemberists و دالی پارتن.

در زمان مرگ او, pennsylvania, usa شد بنا به گزارش در پایان با ادای احترام به T. Rex که من امیدوارم که ما را وادار به شنیدن. اما صرف نظر از این پروژه او در هال pennsylvania, usa بزرگترین هدیه ای بود برای جمع آوری نوازندگان با هم در راه های جدید و جالب. در یک زمان هنگامی که آن را سخت تر به دور هم جمع تر از همیشه, که یک هدیه به ارزش کشت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>