تصور کنید فکر شکیرا و جنیفر لوپز در میان آنها هستند. برای 1,300-برخی از بینندگان آمریکایی از Super Bowl halftime show طولانی medley آن دو و همه فن حریف مهمانان قرار داده بود به طوری ادبانه جنسی است که آنها احساس مجبور به فایل نارضایتی خود با کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC).

اجماع میان این وحشت بینندگان این است که آنها و خانواده شان دیده بود خیلی از J. Lo و شکیرا چرخش سنجش آنها می خواستند مردم را به اخراج و جریمه و/یا به زندان فرستاده می شود.

لیست کامل از شکایت به دست آمده WFAA یک Dallas-منطقه ایستگاه تلویزیون که دولت خانه اتفاق افتاده است به تولید بالاترین حجم آنها: تگزاس اختصاص 102 شکایت. ورمونت تنها دولتی که در آن مطلقا هیچ کس در نوشت.

در مینه سوتا 26 مردم در زمان زمان برای نوشتن FCC در مورد حاصل کار دو تیم نشان می دهد با ارسال شکایت خود را مدتی در صبح روز فوریه 3, معنی آنها جان سالم به در برد این تجربه احتمالا خواب بودند و هنوز هم کار می کرد تا در مورد یک آهنگ-و-رقص روال آنها نیاز به قرار دادن احساسات خود را در نوشتن.

بر اساس این براده اکثر مینه سوتا ترین ارتباطی prudes در حومه زندگی می کنند, هر چند هر وزن در از مینیاپولیس (“چرا ما باید برای قرار شد به دیدن او زشت 51 مقعد و مهبل (واژن) هنگامی که ما می خواهم به تماشای فوتبال” تعجب… کسی) و سنت پل که در آن یک بیننده بود به خصوص در مورد لحظه ای که J. Lo “تضعیف او فاق به دوربین و جابجا شدم انگشت خود را بر روی واژن او.”

در زیر مجموعه ای از برخی از مینه سوتا نگرانی چرخش در مورد حاصل کار دو تیم نشان می دهد. آنها ممکن است ما درخشان یا ما بیشتر کشت ما اکثر ماهر در تلفظ و نقطه گذاری… جهنم آنها حتی ممکن است از راه دور آشنایی با آناتومی باروری زن. اما dammit آنها مینه سوتا ترین در دسترس شهروندان در صبح روز دوشنبه و برای که ما باید با تمام افتخار.

itemprop
itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop

itemprop
itemprop

itemprop

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im