بیایید یک “افسانه های شهری’, شمارش معکوس, مینه سوتا, شبح وار مزخرف [تصویری]

اما زمانی که زندگی وحشتناک این اغلب بهترین روش عمل برای از دست دادن خود را در برخی از شبح وار مزخرف – اشباح بتن به اندازه کافی به درک و اجتناب بلکه خنگ یا غیر محتمل به اندازه کافی به شما احساس کنترل خارج از کنترل جهان است.

کانال یوتیوب MostAmazingTop10 که دارای تخصص در گفت شبح وار مزخرف رو پشت خود را. کانال کرده است از برخی از 6 میلیون مشترک و آن ویدئوها از ویژگی های “موضوعات اطراف مرموز, عجیب و غریب, ترسناک, خنده دار, جالب, آموزشی و ذهن دمیدن حقایق است.”

اگر شما آماده برای ذهن شما را منفجر ما نشان می دهد شروع با این li’l featurette در خانه ما دولت: “بالا 10 ترسناک, مینه سوتا, افسانه های شهری.” آن را در حال حاضر برخی از 42,000 views.

در حال حاضر, قبل از مشاهده شما ممکن است فکر “Pssh من از اینجا چه می کند MostAmazingTop10 می تواند در مورد دولت است که من نمی?”

اما پس از آن در پنج ثانیه میزبان Linsday ایوان توضیح تماس مینه سوتا “نان و کره دولت” و اصرار دارد “این چیزی است که آن را با اشاره به” و شما کشف دانش خود را بی فایده است در اینجا.

برخی از این cryptids احتمالا برای شما آشنا است. همه ما عشق Pepie the Loch Ness-سبک هیولا که ساکن در Lake Pepin. و شما احتمالا شنیده ام از wendigo – انسان-خوردن روح شیطانی مستقیم از Algonquian فرهنگ عامه. اما حق کردن خفاش, ایوان راه اندازی به… “شبح کانگورو.”

آره. یکی از مینه سوتا هیولا معروف است ظاهرا یک جانور کیسه دار تصور می شود که بومی استرالیا است.

در همه انصاف فانتوم کانگورو می کند باید خود را در صفحه ویکیپدیا که بیشتر از ما می توانید می گویند در مورد بسیاری از شما خواندن این. صفحه نقل از گزارش کانگوروها و قهرمانی در مکان هایی که آنها باید نمی شود از جمله رؤیت در اطراف راگون رپیدز در ’50s و 60s. ساکنان این گزارش را دیدم یک یا دو در یک زمان رقص طریق تسویه و یا در نزدیکی بزرگراه ها. برخی گفته فقط فکر می کردند که “بزرگ خرگوش.”

این داستان رو کمی بیشتر رنگارنگ در جای دیگر در ایالات متحده است. برخی از این گزارش ها (مانند یک سال 1934 رویت در تنسی) شامل roos گفته بلعیدن حیوانات دیگر مانند غازها یا سگ پلیس, حتی اگر آنها معمولا خیلی خنک و گیاهان ترجیح می دهند. وجود دارد برخی از گمانه زنی ها این پدیده ممکن است محصول از هیستری جمعی و یا مانع از تبلیغات.

دیگر cryptids ما نمی دانیم یک چیز: مینه سوتا سگ-مرد و مرد از Vergas دنباله. اما ما لذت بردن از فریاد استراحتی به ظاهرا خالی از سکنه Nopeming آسایشگاه و برتا مینارد به اصطلاح ماهی قزل آلای دریاچه گورستان جادوگر.

شهرستان صفحات هیچ دولا دولا راه رفتن وقتی که می آید به مینه سوتا را شبح وار مزخرف یا. شما می توانید از ما در پوشش مرموز hauntings خاکستری ابر جزیره Marshall County معروف بشقاب پرنده ها روبرو می شوند و بی رحمانه به قتل در دلوت را Glensheen عمارت.

و یا شما می توانید فقط یک عکس از این نویسنده در طول سفر به Nopeming آسایشگاه در ماه اکتبر 2018.

Hannah Jones

هانا جونز

در این روز گفت: نویسنده نمی داند که دقیقا به همین دلیل چشم نگاه مانند آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>