بیایید وینسنت قیمت اعتیاد به مواد مخدره مرکز هنر واکر [تصویری]

این است که یک کلیپ تبلیغاتی برای مرکز هنر واکر شامل استاد آمریکایی از وحشت و آنچه که ما تصور یک اخوندک دعا را صدا خواهم اگر آن را می تواند صحبت می کنند وینسنت قیمت.

وجود دارد برخی از تلون مزاج و نوستالژی به این کلیپ نه فقط به دلیل آن ساخته شده بود در سال 1985 با ترد و بسیار زنده قیمت اما به خاطر آن ما را تشویق به بازدید از یک موزه که به عنوان همه ما می دانیم این است که دیگر مجاز است.

با توجه به واکر قیمت, بود, جمع آوری هنر خود و بازدید از موزه چندین بار از 1950s. به عنوان او اشاره در این ویدئو واکر حتی مورد علاقه برخی از فیلم های خود را—از جمله لذتبخش مجنون خانه از موم.

اما این کلیپ نیست و تنها یک حواس پرتی. قیمت یک متخصص در ترس از همه نوع و یکی از آثار او به ویژه در دست فریزر نوع ارتباط در این کار جدید ما همه گیر سن.

The Masque of the Red Deathیک سال 1964 فیلم ترسناک بر اساس یک ادگار آلن پو داستان کوتاه با همین نام است و داستان شاهزاده Prospero (با قیمت) که زمین احاطه شده توسط طاعون. سنگ دل او قفل خود را و خود را خسته دادگاه دور در قلعه خود را که در آن آنها عبور زمان سرگرم کننده خود را با رقص و نوشیدنی و گاه به گاه مراسم شیطانی.

در حال حاضر در سال 2020 شبح مرگ قرمز استناد شده است دوباره—این بار در مورد بیماری همه گیر احزاب و خلوت ارائه شده به کسانی که به اندازه کافی ثروتمند به فرار به آنها. در میان آنها “بندر”—دو ماه لوکس نشینی در کالیفرنیا که در آن ثروتمند می توانید زنده ماندن COVID-19 در سبک تا زمانی که آنها تست منفی در پیشرفت و حاضر به پرداخت چند هزار دلار است.

این وعده روزانه یوگا, موسیقی زنده, حوادث, حتی سرگرم کننده چیزهای بی اهمیت شب با شما و “برخی از درخشان ترین جلو فکر افراد است.”

“هیچ ماسک مورد نیاز” وب سایت می گوید.

حتی اگر رو به جلو متفکران پشت بندر را ندارد اتصال به توییتر مطمئن بود.

این غیر ممکن است بدانید که چه قیمت می توانست تصور می کردند از وضعیت فعلی ما, اما ما می توانیم حداقل چند درس از خود Prospero. یکی این است که عایق یا فرار فراهم می کند ثروت از فاجعه است اما نازک توهم است. دیگر این است که برگزاری منزوی احزاب هنگامی که وجود دارد یک طاعون که ممکن است پایان بد.

ماندن در خانه و شستن دست های خود را شاید بوت کردن با یک قیمت یا دو فیلم و عمودی اعماق ترس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>