اما ما واقعا مسطح منحنی به عنوان شما را بشنود از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی? یا ما فقط پله در پرچم آمریکا را به عنوان شما را بشنود از… خوب چند نفر با Facebook حساب.

تحت یک صفحه رویداد با عنوان “آزادسازی مینه سوتا” محافظه کاران در حال سازماندهی یک تجمع در خارج از فرماندار این عمارت را به “تقاضا فرماندار Walz و ما قانونگذاران ایالتی پایان این قفل کردن!” اعتراض برنامه ریزی شده برای ظهر جمعه آینه شبیه تظاهرات عمومی برگزار شد در کارولینای شمالی کنتاکی و میشیگان.

مانند مینه سوتا این کشورها اتفاق می افتد به دموکراتیک فرمانداران هر چند آزادسازی مینه سوتا صفحه یک بیشتر اشاره کرد برچسب برای Walz سابق مطالعات اجتماعی معلم و مربی فوتبال که در خدمت 24 سال در آمریکا گارد ملی:

“واقعیت این است که ما آزادی و اقتصاد تحت کامل دمیده حمله توسط یک رادیکال ضد آمریکایی و فرماندار — و ما باید به سرعت عمل می کنند اگر ما در حال رفتن به آنها را ذخیره کنید!”

این تجمع صفحه ادعا میکند Walz است دستور ماندن-صفحه اصلی سفارش (در میان دیگران) به “صرفه جویی در زندگی” است اما به جای تلاش برای “راه اندازی کامل دمیده حمله به شهروندان مینه سوتا… به دور و نابودی آزادی که ما لذت بردن از!”

برگزارکنندگان خواهد بود و نه نشانه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که, آنها, نوشتن “شده است بسیار روشن است که ما باید به امریکا بازگشت به کار به سرعت و یا ‘درمان’ به این بیماری وحشتناک ممکن است بدتر گزینه!” (هشدار: آیا خواندن آزادسازی مینه سوتا صفحه اگر شما یک وضعیت موجود باعث شده با علامت تعجب.)

در میان این رویداد میزبان همین Huizenga سابق نامزد برای مینه سوتا در مجلس سنا از Anoka; Michele حتی یک فعال سیاسی است که ترس از مسلمانان و خدمات اجتماعی و Marni Hockenberg.

به عنوان بنیانگذار Hockenberg جستجو “اجرایی حرفه ای انتقال” شرکت Marni توضیح داده شده است در وب سایت شرکت به عنوان یک “پس از keynote speaker, تسهیل, پنل مدیر روزنامه نگار و کارشناس و مفسر.” و مردمی شما در مورد برای پیدا کردن چرا.

Sociopolitically, Hockenberg شد اخیرا یک شکل مرکزی در مبارزه بر سر اینکه آیا سنت لوئیس پارک باید بگویم سروكار قبل از انجام رسمی شهرستان کسب و کار.

معلوم Hockenberg (که در واقعیت زندگی در رزویل) همیشه دارای سنسور برای فرسایش اساسی آزادی است. اولین حومه نیست فریاد “خدا!” قبل از تصویب منطقه بندی واريانس در یک مجتمع آپارتمانی و چیزی که بعد از شما می دانید, دولت در تلاش برای نگه داشتن شما را از مرگ در یک بیماری همه گیر!

در کانال یوتیوب که در آن Hockenberg پخش تقریبا روزانه به یک شبکه از 17,000-plus پیروان او می گوید: شرکت کنندگان در روز جمعه تجمع خواهد بود “به معنای واقعی کلمه در حال بالا رفتن” اشاره آشکار به Marni نیات به تخلیه خانه خود دفتر صندلی کامپیوتر.

Hockenberg را در خانه ویدئوها هر دو dimly روشن و واضح خواندن درست کردن نوعی از سند او باز بر روی صفحه نمایش. (سازمان دیده بان چشم او هر چند به نظر نمی آید به طور مستقیم به آنها را مگر اینکه شما ترس به یاد بگیرند که دقیقا چقدر خدا را دوست دارد S&P 500.)

او پیش بینی کرد این تجمع می تواند در قرعه کشی “هر نقطه بین 500 تا 1000 نفر” intoning دومی شماره با حیرت به عنوان اگر او تنها فقط یادگیری در مورد آن. Marni استقبال مردم برای پیوستن به این “راه مسالمت آمیز برای ما شهروندان آمریکایی ورزش ما قانون اساسی حق تجمع و آزادی بیان است.”

او همچنان در یک تن است که برای تلفن های موبایل تقریبا دقیقا مانند یک سوم معلم کلاس هشدار دانشجویان قبل از سفر زمینه:

اجازه دهید بحث را برای یک دقیقه در مورد مسئولیت شخصی است. از آن استفاده کنید. شما مسئول برای خود و سلامت خود ایمنی خود و اعمال خود و خانواده و اموال خود را و عواقب ناشی از اعمال خود و هر چیزی به معنای واقعی کلمه است که در شخصی خود را کنترل کنید. ما مسئول هر چیزی که ممکن است اتفاق می افتد به شما و یا مردم شما هستند. تنها شما مسئول وضعیت سلامت فعلی شما و یا در آینده بهداشت و درمان اگر شما را به تصمیم گیری شخصی برای حضور در. اعتماد مردم نیاز به حضور نداشت. دوستان پلیس خودتان و نه دیگران.

و وجود دارد استدلال خود را در ملخص کلام است. شما مسئول هستید برای شما و خانواده خود را, اما نه مسئول حتی فرد ایستاده در کنار شما و خانواده شما و تنفس در هوا ابراز ترس خود را از کارشناسان بهداشت عمومی و عشق خود را از امریکا در همان خطرناک و عمیقا راه احمقانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im