‘زندگی ممکن است تغییر برای همه ما: مورخان می گویند coronavirus بحران خواهد بود تعریف

هنگامی که مورخان علامت شروع این کشور coronavirus کابوس آنها استناد Jan. 21, 2020, تاریخ ایالت واشنگتن در 30s خود را که بازدید کرده بود ووهان چین تایید شد که ایالات متحده برای اولین بار COVID-19 مورد است.

پس از این بحران جهانی به سرعت رشد کرد و به یک ملی تعریف لحظه ای با عنوان هنوز untallied فرهنگی و اقتصادی پیامدهای. هیچ یک سوال آیا ما خواهد بود صحبت کردن در مورد این نسل است. اگر بحث وجود دارد آن است که بیش از مناسب مقایسه تاریخی.

این است که مانند سال 2008 بحران مالی 9/11, جنگ جهانی دوم ؟ و یا شاید به عنوان برخی از اقتصاددانان پیش بینی و اخبار که 3.3 میلیون نفر برای اعمال نرخ بیکاری در هفته گذشته نشان می دهد که این خاطر به عنوان یک دوره از دست دادن و فقر چیزی شبیه گریم 1930 زمانی که آمار بیکاری 25 درصد ؟

“این خواهد بود که بسیار از لحاظ اقتصادی مخل و قیاس به رکود بزرگ است که نزدیک به آنچه که ما ممکن است می گوید:” در دانشگاه استنفورد استاد اقتصاد متی جکسون. “این حوادث می تواند تغییرات عمیق در دیدگاه ها و باورهای مردم داشته باشد.”

که ما دشوار است برای ماه ها و شاید سال های آینده به نظر می رسد پذیرفته شده به عنوان ویروس مرگ و میر کوه بیمارستان در حال غرق و نابود خدمات مبتنی بر اقتصاد اسپرز یک 2.2 تریلیون دلار در زمان جنگ در مقیاس بسته کمک مالی در واشنگتن ،

اما اگر دلیلی برای خوشبینی در این تلخ بار مورخان و اقتصاددانان و نویسندگان می گویند آن است که به دنیا این واقعیت است که ما به عنوان یک ملت می توانید انتخاب کنید برای به دست گرفتن این لحظه برای ایجاد حتی بیشتر جامعه بهتر آماده برای محافظت از شهروندان خود را از بحران های آینده.

سوابق هستند وجود دارد جسورانه پاسخ به حوضه آمریکا حوادث.

افسردگی موجب قانون تامین اجتماعی که وعده داده شده به شهروندان ایمنی مالی در سال بعد خود را. جنگ جهانی دوم جلب زنان به نیروی کار و اقلیت به نظامی که منجر به برابر حقوق مدنی و جنبش است. و در سال 2008 بحران مالی باعث به قوانین و مقررات بانکی و تمدید موشکافی غیر قانونی و ابزارهای مالی.

ممکن است مثبت ملی واکنش ها به COVID-19 pamdemic – که همانطور که از نوشتن این آلوده بیش از 132,000 آمریکایی کشته و بیش از 2.300, از, جهانی, چوب خط حساب کردن از 710,000 بیمار و بیش از 33 ، 000 مرده های بی شمار هستند.

آنها می تواند شامل یک تجدید قدردانی از نقش دولت در دست و پنجه نرم کردن با بحران بی سابقه ای یک بازسازی از ساخت خطوط لوله به طوری که آنها با تکیه کمتر بر روی تامین کنندگان خارجی و شعلهور قدردانی برای دوستان و همسایگان ،

“به عنوان سخت به عنوان همه چیز نگاه حال من دیدن ما احتمالا نشان از یک حس است که ما همه در این مورد هم می گوید:” یوسف Margulies, یک استاد حقوق در دانشگاه کرنل در نیویورک و نویسنده کتاب “چه چیزی تغییر کرده که همه چیز را تغییر: 9/11 و ساخت هویت ملی است.”

Margulies اشاره می کند که در مقایسه با جنگ جهانی دوم زمانی که ژاپنی-آمریکایی گرد و زندانی و قرمز ترساندن زمانی که کسانی که مظنون به کمونیست گرایش بودند در لیست سیاه این افتضاح است “فرمانداران از نیویورک به کالیفرنیا گفت: همان چیزی که” ماندن در خانه و منظور آنها همه نه یک گروه.”

‘زندگی ممکن است تغییر برای همه ما

در حال حاضر بیشترین فرهنگی ناظران توجه داشته باشید که تیز شکاف سیاسی وجود داشته است که قبل از این ویروس وارد شده هنوز هم ادامه دارد.

که در همه چیز آشکار از مناقشات سیاسی که فوران به عنوان کنگره مورد بحث اندازه و دامنه نجات به تنش بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به دیدن این کشور بازگشایی برای کسب و کار در ماه آینده و طیف وسیعی از مقامات بهداشتی مقابله که بدترین است اگر زندگی مجاز است به سر موعد مقرر.

اما برخی از صورت ظاهر از یک واحد ملی جهت بسیار مهم خواهد بود به بازگشت از این لحظه تاریخی با توجه به این که هنوز ناشناخته تغییر در راه ما مغازه و کار و سفر و یادگیری می گوید: Matthew Continetti ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک.

“واضح است که هزینه این ویروس در زندگی و منابع را در مقایسه با رنگ پریده به راه زندگی ممکن است برای همه ما,” او می گوید. “فقط مانند تروریسم قبل از آن این بیماری همه گیر ممکن است در حال حاضر چالش های واقعی به آزادی های مدنی است که ما باید به دست و پنجه نرم کردن با.”

Continetti اشاره می کند که در هسته اصلی آمریکا اخلاق آزادی است که همچنین می تواند ترجمه به رد دولت-صدور قوانین به منظور اطمینان از ایمنی عمومی. که می تواند ایجاد مشکلات اگر می گویند دولت بودند به اکو حرکت توسط برخی از کشورهای آسیایی و پیگیری حامل ویروس از طریق تلفن همراه خود و مدار بسته دوربین های تلویزیونی.

“من فکر نمی کنم اکثر آمریکایی ها آماده هستند تا در آغوش که” او می گوید.

به عنوان این اورژانس در نهایت تبدیل به یک حالت پایدار هوشیاری چه چیزی می تواند در افق ما این است که در واقع یک مشکل فشار و کشش. در یک طرف تمایل به بازگشت به ما قبل از ویروس زندگی در همه هزینه ها; دیگر اذعان است که هیچ چیز هرگز واقعا همان خواهد بود.

Continetti می گوید که آنچه در آینده بعدی را نشان دهنده درست تغییر پارادایم که در آن یک جامعه بلند رانده پیگیری شادی در همه هزینه ها ممکن است به تنظیم مجدد آن اجتماعی و اخلاقی در اولویت است.

“این یک نجیب و ترسناک در آینده با آن مواجه هستیم” او می گوید. “اما آن را نیز ممکن است به ما حس تازه کشف شده از همبستگی ملی.”

چند چیز باید اتفاق می افتد و نه به سرعت به عنوان یک نتیجه از این لحظه منی در تاریخ ما یکی که غیر قابل انکار است و تشابه به اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918 می گوید برنج دانشگاه مورخ داگلاس Brinkley.

در میان آنها یک تجدید قدردانی برای علم یک شعلهور تحسین برای پزشکان و بودجه ثروت باد اورده برای دولت و موسسات بهداشتی مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک بار توانا و در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو نهاد است که توسط بسیاری از حساب های گرفتار شده است و پا به حالت صاف با این بیماری همه گیر.

“در تاریخ ایالات متحده هر چه بالا می رود به یک سطح ملی نگرانی می شود بودجه سلامت باید افزایش ارتفاع زیاد می گوید:” Brinkley اشاره کرد که در مقابل تاثیر 9/11 احساس می شد و عمدتا در شمال و توفان کاترینا در جنوب عمیق. “Coronavirus لمس است بنابراین آنچه که مقامات نمی خواهید به آماده شود برای آینده شیوع?”

Brinkley که در حال کار بر روی یک کتاب در مورد جنبش زیست محیطی از 1960s و 70s امیدوار است که دیگر در واکنش به این تاریخی نقطه عطف خواهد بود فوری تر تمرکز بر مهار تغییرات آب و هوایی.

بسیاری از دانشمندان بر این باورند که ویروس های جدید ملزم به گسترش جهانی به افزایش درجه حرارت منجر به مهاجرت حیوانات. وجود دارد سوء ظن است که جدید کروناویروس ممکن است شروع به پریدن کرد و گونه از pangolins عجیب و غریب در مقیاس تحت پوشش پستانداران است که به طور غیرقانونی شکار شده در بخش هایی از آسیا است.

“شما نمی توانید از بین بردن جنگلهای انبوه در برزیل و انتظار نیست که یک مراقبت های بهداشتی payback” Brinkley می گوید.

Coronavirus را نشان می دهد ارتباطات جهانی

یکی دیگر از هوشیار تحقق محدود به آمار آمریکایی های اقتصادی در سراسر طیف است که چگونه در سطح جهانی به هم پیوسته اقتصاد همه ملت ها تبدیل شده اند.

که تلفن شما در حال برگزاری و یا ماشین شما در حال رانندگی ممکن است طراحی شده و یا ساخته شده در ایالات متحده, اما تعداد بی شماری از جمله محصولات همواره بسیاری از قطعات ساخته شده در کشورهایی که تولید گیاهان در حال حاضر در معرض خطر به عنوان کارمند بیمار به عنوان دولت به منظور خاموش شدن ناگهانی.

“این ویروس به پایان خواهد رسید و ما باید واکسن در 12 تا 18 ماه اما چه خواهد شد اقتصاد جهان مانند پس از 12 تا 18 ماه از رکود اجازه دهید به تنهایی اگر ویروس می آید و می گوید:” Jerald شانه استاد بازنشسته تاریخ در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و نویسنده کتاب “تاریخ, سیاست خارجی آمریکا از سال 1895.”

شانه می گوید که به عنوان ویروس فلج کننده کشورهایی مانند هند و چین و ایالات متحده آمریکا تولید و در نهایت باید برای پیدا کردن راه های جدید برای محصولات و یا مشکلات اقتصادی. از جمله تنظیمات می تواند مورد نیاز از شرکت های آمریکایی برای سال داده آن ناشناخته باقی می ماند که آیا امروز ویروسی تهدید یک انحراف یا یک پیش نمایش از آنچه آمده است.

“جنگ جهانی دوم تا به حال تاثیر بسیار زیادی در جامعه آمریکا در بسیاری از راه های, اما آنها تا به حال یک مزیت بیش از آنچه که ما در حال برخورد با” شانه می گوید. “آنها می دانستند که در برخی از نقطه جنگ پایان خواهد بود. ما از سوی دیگر هنوز هم مطمئن نیست.”

برای به دست آوردن یک حس که چقدر این لحظه تعیین کرده است به ما مربوط می شود در نظر بگیرید که نویسنده اریک لارسون دریافت کرده است آنچه که او خواستار یک “تعجب آور” مقدار پیام از خوانندگان که حس آرامش را در صفحات از کتاب جدید خود “پر زرق و برق و ننگین” که تواریخ چگونه وینستون چرچیل به رهبری بریتانیا و مقاومت بی امان نازی یورش 1940.

“مردم باید به سادگی گرفتن از دست داد در یک زمان هنگامی که شما تا به حال این فاجعه بار تهدید به یک ملت و یک رهبر کاریزماتیک کشیدن آنها را از طریق آن” لارسون می گوید. “وجود دارد این قهرمانانه وضوح به آن زمان چرچیل هجوم هیتلر و بسیج عمومی گفت:” ما همه در این با هم.’ من حدس می زنم شاید مردم می خواهم که در حال حاضر است.”

پس از سالها تحقیق که او را به قلب و ذهن افسانه ای نخست وزیر بریتانیا لارسون متقاعد شده است چرچیل پیام امروز برای هر کشور تعریف چالش است که coronavirus تهدید خواهد بود مجموعه طراحی ساده است.

می گوید Larson: “او می خواهم سریع بوده می گویند که این است که در آخرالزمان همه ما موسسات زنده خواهد ماند جهان ما خواهد ماند و ما به جلو خواهد رفت که این به پایان رسیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>