آن را دوست دارم یا نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده بایدن-ساندرز بحث

همانطور که من نوشتن این ستون اواخر یکشنبه شب در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اعلام کرد یک اقدام اضطراری به تمام کافه کاباره ها و رستوران ها و سالن های ورزشی به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) است که ravaging زادگاه من و کاملا به معنای واقعی کلمه این سیاره به عنوان یک کل. شهردار صدور نشان دهنده واقعیت تلخ است که کیفیت زندگی در لس آنجلس و جهان فراتر از اتحاد به شدت کاهش یافته است در یک دوره بسیار کوتاه از زمان است و گفتن ندارد که آن را بهبود بخشد.

ارزیابی از Garcetti عمل, یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز بسیار ناامید کننده بود.

شده اند وجود دارد بسیاری از بحث های سیاسی آمریکا تاریخچه زمانی که نامزدهای رز به دیدار و به خصوص غلبه بر شرایط دشوار است. آنچه ما دیدیم یکشنبه شب بین بایدن و ساندرز نبود یکی از آنها است.

لینکلن-داگلاس? این بایدن-ساندرز برخورد نمی آیند. کندی-نیکسون? فراموش نکنید در مورد آن. اوباما-کلینتون ؟ کسانی که faceoffs احساس فشار-بسته بندی مسابقات بوکس بین دو pugilists قصد برنده شدن است.

در مقایسه با روز یکشنبه مسابقه شبیه درهم و برهم ، چرکین نزاع بین دو خسته و پیر مردان در سن 77 و 78 بود. نامزدها در زمان چند عکس در هر یک از دیگر بیش از مدیکر برای همه, اقتصادی, نابرابری, دانشجو, بدهی, مهاجرت و دیگر افراد است. اما نه فرود آمد چیزی نزدیک به یک سخت اجازه دهید به تنهایی حذفی ضربه در برابر دیگر. نه به نظر می رسید که یا قدرت یا تمایل.

از همه مهمتر نه فرود آمد از حد از یک ضربه در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مربع خاموش در برابر یکی از آنها در ماه نوامبر. که نارسایی تهمت بزرگترین برنده شب و یک شکست بزرگ در آن بود به خصوص به این دلیل که نامزد بودند خدمت سافتبال سوال در همه گیر موضوع coronavirus توسط سی ان ان جیک Tapper در ابتدا از بحث که دعوت هر یک به ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به بحران و به ما بگویید که چه چیزی آنها انجام می دهند متفاوت به عنوان رئیس جمهور.

بایدن که هرگز یک مناظره خوب جواب است که ما در حال “جنگ” با این ویروس و که او را به ارائه کمک های مالی به صورت موقت بیمارستان برای دیدار با “موج” در پزشکی ما نیاز حتی خواستار نظامی برای کمک به ساخت موقت امکانات. او با استناد به عنوان خود را معتاد تجربه دولت اوباما در برخورد با بهداشت عمومی شرایط اضطراری به عنوان مدل است که او را به دنبال خود دولت است. اما اشتباه مستعد بایدن با اشاره به دولت اوباما دست زدن به “N1H1” آنفولانزا زمانی که او به معنای گفتن “H1N1” و به “کروناویروس” قبل از اصلاح خود و گفت: “ابولا.”

ساندرز است که به طور کلی یک مناظره خوب رو به یک شروع قوی, remarking “اولین چیزی که ما رو به انجام است که به تعطیل این رئیس جمهور تا به الان چرا که او تضعیف دانشمندان و پزشکان که در حال تلاش برای کمک به مردم آمریکا است. این غیر قابل قبول است برای او به blabbering با unfactual [sic] اطلاعات است که گیج کننده است.” اما او سپس در ادامه به بحث در مورد چگونه او را اداره کند “ابولا” شیوع جهانی با تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی قبل از اصلاح خود را به مرجع coronavirus.

ورقه در زبان اتفاق می افتد به هر کسی اما این به سختی و اطمینان بخش در آینده در این ساعت از دیره ملی سجده. هنوز کلامی miscues نیست مشکل واقعی که نه انسان زمان مورد نیاز برای اداره این نوع کلامی شلاق که تهمت سزاوار بیش از یک اضطراری برای بهداشت عمومی است که او مجاز به خارج شدن از کنترل است که پس از چهار اقتصاد آمریکا تعطیل خیلی از زندگی به عنوان ما آن را می دانم در این کشور و تهدید به کشتن ده ها هزار نفر از ما قبل از اورژانس به پایان می رسد.

مطمئنا هر دو مردان و به خصوص ساندرز که اغلب به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فاسد ترین و نادرست رئیس جمهور در تاریخ ما می تواند و باید انجام شود ،

بخشی از بودن یک مهارت مناظره است دانستن زمانی که به سختی در برابر حریف خود را. حتی اگر ساندرز نمی خواهید به پاره به بایدن که به احتمال زیاد حزب دموکرات نامزد او بدهکار آن را به هواداران خود و عموم مردم به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن مطلق نهفته است در مورد ویروس در مراتب بیشتری از ظهر و در آنجا با جزئیات بیشتر.

من می دانم که بحث صورت گرفت و تحت سخت ترین شرایط در CNN, Washington, d. C., استودیو بدون مخاطبان زنده و آماده سازی شده اند ممکن است سخت تر از حد معمول است. اما همه یا مرد تا به حال به انجام تحقیقات کمی در اینترنت برای پیدا کردن اخبار متعدد حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن را گام به گام از خیانت به ملت در این زمان نیاز فوری.

در واقع تمام هر کدام از آنها تا به حال به انجام باز بود تا نظر بخش از یکشنبه نیویورک تایمز و خواندن یک مقاله: David Leonhardt را در ستون “یک لیست کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازی کردن کروناویروس” و سپس تلاوت با زور و احساس برخی از Leonhardt عمده يافته است.

یا بهتر است برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از هر گونه خطا ممکن از حافظه می تواند آنها را به نقل از به طور مستقیم از ستون که Leonhardt آغاز شد:

رئیس جمهور تهمت ساخته شده اولین نظرات در مورد کوروناویروس در Jan. 22 در یک مصاحبه تلویزیونی از داووس با CNBC جو Kernen. اولین آمریکایی مورد اعلام شده بود بعد از Kernen خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن “وجود دارد نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر در این نقطه است؟”

رئیس جمهور پاسخ داد: “نه. نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

با این نقطه جدیت این ویروس در حال تبدیل شدن روشن تر است. آن در حال گسترش از چین به چهار کشور دیگر. چین شروع به اقدامات شدید و در آستانه بسته شدن خاموش شهر ووهان.

در این هفته که به دنبال تهمت رو یک سری از گزینه های. او می توانست اقدامات تهاجمی به سرعت گسترش ویروس. او می توانست اصرار داشت که ایالات متحده تا سطح شیب دار تلاش برای تولید کیت های آزمایش. او می توانست با تاکید بر این که خطرات این ویروس ارائه شده و از مردم آمریکا خواست اقدامات احتیاطی اگر آنها تا به حال دلیلی برای باور کردن آنها بیمار بودند. او می توانست با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری به کاهش تعداد افرادی که در نهایت بیمار.

او هیچ یک از کسانی که همه چیز.

به عنوان Leonhardt در ادامه به توجه داشته باشید تهمت درگیر در یک سری از آشکار و خود خدمت تحریف و prevarications, propounding چند دروغ در مورد در دسترس بودن تست کیت ساختگی اطمینان که “یک روز — آن را مانند یک معجزه آن [ویروس] ناپدید خواهد شد” و انتقاد از رسانه ها برای وحشت بازار سهام است. در انجام این کار تهمت نشان داد نه تنها لیاقت و شایستگی برای دیدار با چالش های در دست, اما کشنده عدم همدلی برای آمریکایی ها عادی است.

مانند تغییر آب و هوا coronavirus بحران یک تهدید وجودی برای همه ما است. من می خواستم به شنیدن یک نامزد یکشنبه شب بود که قادر به تفصیل شرح دادن بحران و که آماده شد به تهمت را به سیاسی فاضلاب جایی که او به آن تعلق دارد. متاسفانه من نمی شنوند و نه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>