کمی تیم های لیگ از کالیفرنیا به پنسیلوانیا بان کی مون ‘Astros’ نام مستعار پس از رسوایی تقلب

هوستون آستروس نمی خواهد که خود 2017 جهان سری عنوان دور گرفته شده است. نام خود را از سوی دیگر نمی توان چسبیده در اطراف برخی از کمی لیگ های سراسر کشور است.

لیگ کوچک تصمیم گیرندگان از کالیفرنیا به پنسیلوانیا آغاز جنبش ممنوع “Astros” نام خود را از تیم های جوانان به عنوان یک نتیجه از این سازمان ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی. که همراه با این تیم را درک عدم ندامت کشیده شده خشم از MLB بازیکنان و عموم مردم به طور یکسان.

بیش از آخر هفته از لیگ کوچک در کالیفرنیا ساحلی و شرق فولرتون — هر دو قانونى استفاده از “Astros” نام مستعار در میان تیم های خود را.

“پدر و مادر هستند بیزارند” لانگ بیچ لیگ کوچک رئیس جمهور استیو کلاوس گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید. “آنها بیزارند با Astros و عدم مالکیت و مسئولیت پذیری. ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به این رسوایی. چه آینده فردا ؟ با Astros شما رو عمد و تقلب.”

باب Bertoni که منجر منطقه 16/31 لیگ کوچک در پنسیلوانیا گفت: آسوشیتد پرس لیگ از حدود 4000 بازیکنان را شامل نمی شود آستروس این سال است.

“من فکر می کنم در مورد ما کمی لیگ تعهد که اولین چیزی که به ذهن من می آید: بخشی از این تعهد است كه بازی جوانمردانه و تلاش برای برنده شدن'” Bertoni گفت. “بچه های ما تقلید و الگو لیگ بازیکنان. من فکر نمی کنم ما به عنوان یک سازمان باید idolizing تیم است که تصمیم گرفته اند به بازی با قوانین است.”

در بیانیه ای کوچک لیگ بین المللی گفت: داوطلبان عامل برنامه های محلی باید اختیارات را به نام این تیم است.

“این وضعیت ناگوار آموخته است کمی Leaguers درس مهم در مورد بازی با قوانین” سازمان گفت. “ما ارزش روابط ما با لیگ اصلی بیس بال و تلاش خود را برای گسترش فرصت های شغلی برای جوانان بیس بال و سافتبال و بهترین چیزی که کمی لیگ بین المللی می توانید انجام دهید برای MLB و کل جامعه بیس بال است برای تدریس به کودکان چگونه به بازی بازی های ورزشی, قوانین و با سطح بالایی از ورزشکاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de