با اینحال زمانی که قبلا رپر محلی اهدا یک کلاچ از رمز و راز ساندویچ به فرویو را ER کارکنان آن را مانند ما می تواند بشنود دوقلو شهروندان گردن کرک و پاپ به عنوان هر کس تبدیل توجه خود را به سوخت (نه فقط به درستی پانسمان) خط مقدم کارگران در طول این بحران است.

در این هفته از همه چیز رفت به جهنم شده است وجود دارد هیچ کمبود کمپین برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است. سه زیر را منحصر به فرد رویکرد به موضوع نگهداری این کارگران شکم پر; یکی طول می کشد عمیقا شخصی مسیر به تغذیه یکی ويژه کارکنان و پرستاران و دیگر جمع آوری و ارائه مینه سوتا, بهترین کالا برای on-the-go power-وعده و در عین حال یکی دیگر از گزینه نگه می دارد یک زن و شوهر همسایه مراکز بهداشتی درمانی در حال اجرا در اوج عملکرد با تشکر از کمک های بزرگ و قابل تشخیص نام.

نگاه کنید: راه هایی برای ارائه پشتیبانی به کسانی که در خط اول جبهه ها متعدد. اینها فقط چند. نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای فرصت بود و سخاوتمندانه در راه بزرگ یا کوچک تا زمانی که این طول می کشد.

 

وعده های غذایی برای پزشکان

اگر شما تا کنون پا در داخل Midtown بازار جهانی تمایل برای فروشندگان برای کمک به حدود 2000 کارمند در Allina Health حس می کند کامل به عنوان دو بسیار متفاوت عملیات همزیستی داخل Midtown ارز. Allina را پزشکان و پرستاران و کارکنان – به عنوان همسایه ابوت شمال غربی بیمارستان – رتبه در میان بازار جهانی را بیشتر مشتریان وفادار و حامیان.

وعده های غذایی برای پزشکان ایجاد شده توسط دوستان از بازار جهانی, Inc. برای نشان دادن قدردانی خود را برای همه بهداشت و درمان و پزشکی کارگران است. مینیاپولیس پایه و پس از آن به سرعت supplemented اولیه خود حرکت با یک متن به کمپین که مسابقات هر یک از کمک مالی تا $10,000.

نه تنها کمک های مالی تضمین وعده های غذایی برای کسانی که خدمت در خطوط مقدم هر کمک مالی در عمل نیز به ارائه پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک در Midtown بازار جهانی بسیاری از آن وجود داشته اند پس از افتتاح آن در سال 2004. در طول حدود 60 روز مبارزات انتخاباتی بهداشت و درمان کارگران را دریافت وعده های غذایی و میوه و سبزیجات و چرخش آیتم های منو همه از Midtown بازار جهانی کسب و کار.

به شرکت متن mealsformedics به 243725 و یا بازدید از وعده های غذایی برای پزشکان GoFundMe صفحه. هر گونه کمک مالی ارزشمند است.

خوراک یک پرستار MN

به دنبال برای قرار دادن یک چهره و نام خود را به صورت شخصی بیشتر لمس? بررسی تغذیه, پرستار, MN. ایجاد شده توسط Leah Shiely Swenson و لیزا Nemer نوح و مادر و مادر آینده-در-قانون Kelsey Swenson یک پرستار ICU در ایران در بیمارستان St. Paul این کمپین تغذیه یکی خاص (بزرگ) خدمه بسیار خسته پرستاران ICU.

هر کلسی برآورد ایالات ICU برنامه شامل سه شیفت روزانه متشکل از حدود 25 پرستاران در هر شیفت. بسیاری از افراد کار back-to-back 12 ساعت شیفت و یا تا 16 ساعت در یک زمان. خستگی کنار تدارکات پیدا کردن (و یا برنامه ریزی ورود) مواد غذایی می تواند تبدیل به یک مبارزه است. او می نویسد: “مراقبت های بهداشتی کارگران نگران رفتن به فروشگاه به طور بالقوه در معرض و یا به طور بالقوه در معرض شخص دیگری است.”

که در آن مادران کمپین در می آید. “ما نگران برای او و همکاران و می خواستم برای انجام کاری به کمک علاوه بر ماندن در خانه و شستن دست ما!”

برای نگه داشتن چیزهای در بالا و تا Nemer نوح است حفظ یک صفحه گسترده رسید و پرداخت است و پرداخت رستوران های محلی برای وعده های غذایی به طور مستقیم. بیش از 40 وعده های غذایی در حال حاضر تحویل داده شده است به پرستاران این هفته از محلی مدافعان مانند سیسیل دلی پیتزا Lucé و Brasa دوار جهت کباب کردن مرغ ،

خوراک مقدم شما خبرا شرط می بندم! جعبه

به اشتراک گذاری محلی عشق, LLC توسعه یافته “خوراک مقدم شما خبرا شرط می بندم! جعبه” با سالم و مغذی گرفتن و رفتن تنقلات سوتا COVID-19 بحران کارگران نیاز به زمانی که آنها لازم نیست که زمان را به نشستن برای غذا مناسب. مانند اصلی شما خبرا شرط می بندم! جعبه هر بسته مواجه نگردند با محصولات از ده ها تن از کوچک ایالت مینه سوتا سازان.

“این شرکت همواره در مورد ایجاد یک قوی تر مینه سوتا توسط ما حمایت از جامعه و کسانی که در اطراف ما می گوید:” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کتی Sterns از این غیر انتفاعی دور از جعبه. “ما امیدواریم که این کمپین ما کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک و همچنین نشان دادن قدردانی و ارائه تغذیه به باور نکردنی افراد مشغول به کار در سراسر ساعت و قرار دادن خود در معرض خطر از طرف ما.”

هر چند Sterns مونتاژ هر یک با مراقبت در هیچ منافع شخصی او را تضمین هر ساز است که پرداخت برای محصول خود را. جعبه بسته بندی شده با 36 آیتم های هر کدام از جمله مواردی است که طعم مانند رفتار با وجود وعده وضعیت. فکر می کنم: switchels از سرگرمی کشاورز کنسرو شرکت چات اسنک مخلوط از باستان ادویه جات هندی Kuzala آلی Coconut Macaroons Barsy را بادام و پتی آجیل بلوط دره Creations, چای, و بیشتر.

جعبه در دسترس هستند برای خرید آشکار هر چند کمک های مالی در هر مقدار می تواند کمک به سوی یک جعبه در خود جمع آوری کمک صفحه. به معرفی یک خط مقدم تیم است که بهره مند از یک خوراک مقدم شما خبرا شرط می بندم! جعبه به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de