طراحان محلی با استفاده از مهارت های دوخت برای ایجاد ماسک برای بیمارستان

به عنوان منابع و کاهش تعداد موارد تایید شده همچنان به افزایش, بسیاری از بیمارستان محلی سیستم های خواسته اند برای ماسک کمک های مالی.

“با استفاده از مد برای خوب چیزی است من مراقبت عمیقا در مورد می گوید:” طراح لورا Fulk. “من تحقیق کرده ام صفحه اصلی دوخته شده ماسک و ساخت نمونه های اولیه برای چند روز گذشته. من در انتظار برای تماس و می خواستم به مطمئن شوید که آنها ساخته شده بودند ،

Fulk در ابتدا مواد به اندازه کافی به 50 ماسک و دستور داده است تا بیشتر الاستیک بنابراین او می تواند چند صد.

طراح کریستوفر Straub شده است همچنین صرف زمان دوخت ماسک. او اهدا اولین دسته ای که ویژگی های خیلی سبز برگ موتیف به سنت فرانسیس بیمارستان در شاکپی.

“اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود” چه می توانم انجام دهم؟'” او می گوید:. “ما در حال قفل شده است و در خانه همه چیز را در خود نگه دارد. به عنوان یک فرد خلاق, من احساس می کنم باید کاری انجام دهد.”

Straub در ابتدا فکر کردم که او حق ندارد مواد اما پس از تماشای یک فیلم آموزشی, او متوجه شد که او تا به حال همه چیز مورد نیاز برای ایجاد ماسک از جمله 100% پارچه های پنبه ای و الاستیک.

Christopher Straub on Instagram

کریستوفر Straub در Instagram

بوده است وجود دارد چنین پاسخ قاطع مردم فقط گفت: “متشکرم” او می گوید. “آن احساس می کند مانند من انجام چیزی. من نمی خواهم بگویم من صرفه جویی در زندگی می کند اما من می خواهم به انجام چیزی. آن را احساس می کند تقریبا مانند یک جنگ تلاش است.”

سنت پل Clothier منبع طراحی یک کارخانه که تولید چیزهایی مانند دوچرخه سواری و فوتبال, پوشاک, لباس شنا و موارد دیگر برای مارک های کوچک و همچنین شرکت های محلی مانند بهترین خرید و Medtronic نیز اقدام به قرض دادن یک دست.

“ما شروع به تبدیل همه چیز به ساخت ماسک پنج شنبه گذشته می گوید:” صاحب Mindy Martell. “ما همچنین شروع به انزوا لباس. ما امیدواریم که به ساخت 6,000 ماسک یک هفته به هفته آینده و تلاش برای رسیدن به 12000 در هر هفته پس از آن.”

Martell و 30 کارمند هستند و همه در تلاش از برش تا دوخت به کنترل کیفیت.
 
هنگامی که او را دیدم نیاز برای تامین Martell الهام گرفته شده بود به عمل می کنند. “یکی از بهترین دوستان من است که یک پرستار است که با این نسخهها کار برای یک بیمارستان و او است که با داشتن مقدار زیادی از اضطراب در حال حاضر,” او می گوید. “من به صحبت بسیاری از های مختلف پرستاری ادارات و آنها مانند ‘من هر آنچه که شما می توانید به من.’ آنها می ترسم.”

این Clothier طراحی منبع خدمه بدست خلاق خود را با ماسک-ساخت. “فیبر است که ما نیاز به قرار دادن به ماسک واقعا سخت است برای گرفتن دست خود را,” او می گوید. “آنچه ما در حال انجام کار است با بيمارستان به خود را دریافت کنید بیش از حد اندوختن در دیگر محصولات و تبدیل این محصولات به ماسک.”

Clothier Design Source

Clothier طراحی منبع

اگر شما می توانید بدوزید و علاقه مند به کمک به این دستی وبلاگ از صلیب آبی است که تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن از تایید الگوهای به اهدای افت کردن سایت ها و همچنین سازمان ها برای کمک به اگر شما نمی توانید موضوع یک سوزن و یا کار خیاطی است.

سنت پل رکاب حیاط کالاهای ارائه شده است رایگان کیت کامل و به اندازه کافی با پارچه و الاستیک به حدود 28 ماسک. با توجه به وب سایت واکنش بوده است طاقت فرسا. آنها در حال حاضر در کار پیدا کردن بیشتر الاستیک و باید بیشتر کیت اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>