موسیقی محلی جامعه تظاهرات پشت Jessa Roquet با همه ستاره livestream

خبر خوب این است که در میان سرگین نور وجود دارد و در این شهر که نور یک جریان زندگی بهره مند نشان می دهد این شنبه به افتخار Jessa Roquet. شما ممکن است می دانم که او به عنوان خیره کننده صدای پشت قمار باز دختر.

در تاریخ 1 مارس Roquet خودش را با درد شکم. هنگامی که او را درد بدتر از روز بعد او را به بیمارستان رفت و عصبی آن می تواند آپاندیسیت. یک بار استاندارد اسکن و مختلف اجرا شد Roquet می گوید او احساس کمی احمقانه فکر پزشکان احتمالا به او بگویید که آن را سوء هاضمه. تا آن لحظه Roquet شد و کاملا سالم. اما آزمایشات نشان داد او تا به حال دو توده در کبد همراه با غیر طبیعی غدد لنفاوی.

چند هفته و حتی بیشتر بعد از آزمایش جهان خواهد شیرجه رفتن به جهانی همه گیر. درست در آن زمان Roquet تشخیص داده شد با مرحله چهار intrahepatic cholangiocarcinoma نادر کبد و مجرای صفراوی سرطان است.

“واقعیت این است که وجود دارد مقدار زیادی از ترس و ترس واقعی است و معتبر و غم و اندوه است که بخش بزرگی از آن را,” او می گوید. “من آموخته اند که من نیاز به احترام و با آن نشستن به جای مانع از آن است.”

قبل از ترمینال تشخیص Roquet بود و آماده برای شروع یک مرحله جدید از زندگی است. به تازگی طلاق تنها مادر او در آینده موفق به انتشار آلبوم Serotinous پوست در ماه فوریه است. نشان می دهد و استودیو ظاهر شد و برنامه ریزی برای ترویج آلبوم جدید او از اتصالات قطعات با هم به عنوان یک مادر تمام وقت نوازنده.

با او آینده را نشان می دهد و ظاهر لغو Roquet به صورت تمام وقت کار به سرعت تغییر از نوازنده به رئیس درمان سرطان استراتژیست و مدیر آموزش از راه دور برای او سه فرزند. دو روز قبل از شروع شیمی درمانی جدید نتایج آزمون خود را تغییر دوره درمان به سلول های بنیادی. او چرخد و با فشار دادن تمام انرژی باقی مانده به این شفا. او کبوتر به درمان سرطان تحقیق و بررسی هر گزینه در دسترس استاندارد, مدرن, شرقی, غربی, هومیوپاتی کایروپراکتیک — هر چه خواهد تقویت سیستم ایمنی بدن خود را و رفتن سر به سر با این بیماری است.

زمانی که موسیقی محلی جامعه آموخته Roquet ویرانگر اخبار اعضای آن به هدر رفته هیچ زمان و سازماندهی یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای درمان های پزشکی. برنامه در حال حاضر بوده است در این نسخهها کار میکند برای همه زنان روز مادر نشان می دهد و جن Bluhm از Waltzing در امواج در ارتباط با نشان می دهد برنامه ریزان از طریق Facebook گروه موضوع نشان می دهد چرخش نشان می دهد به یک سود برای Roquet. بلافاصله از زنان درگیر — Andriana Lehr, سارا موریس آنی مک و پریسیلا Priebe شد در هیئت مدیره.

مینه سوتا نوازندگان شناخته شده بودن mutally حمایتی و Roquet یک مثال نخست است که اخلاق. در علاوه بر این به بازی خود را و گروه او نیز فعالانه به ترویج و حضور دیگران را نشان می دهد. در یک خانه را نشان می دهد برای جولیا بلوم گروه در زمان Foragers, Roquet یکی به رویکرد میزبان بپرسید اگر یک نکته شیشه می تواند قرار داده می شود را برای آنها ارائه بسیار مورد نیاز پشتیبانی می کند. او همچنین داوطلب با مینه سوتا موسیقی ائتلاف, یک سازمان است که کمک می کند تا حمایت از هنرمندان محلی. و بیش از بیش Roquet دوستان ابراز کرده اند, چه نوع واقعی و با ملاحظه از روح او است. برای Andriana Lehr و دیگر سازمان دهندگان این رویداد آن را در زمان دیگر به شستن دست های خود را بیش از آن به دریافت بیش از 20 عمل به توافق برسند به بازی بهره مند شوند. چالش برانگیز ترین بخش آن تعیین می کند که پلت فرم به پخش livestream ،

در پایان, Facebook Live غالب شد. این رویداد را در جریان زندگی می کنند از Facebook گروه رفتن زنده با عشق: آهنگ برای حمایت از Jessa Roquet. واقعی رژه 28 محلی ستاره ها — از جمله سارا موریس آنی مک, Adam Levy, Jillian Rae و ویکی امرسون به نام چند — آرایش صورت صف. هر بازی 15 دقیقه مجموعه آغاز و در ساعت 11 صبح روز شنبه. مردمی پشتیبانی می Roquet از طریق او Gofundme صفحه و یا به طور مستقیم از طریق Venmo (@Jessa-Roquet).

پس او را تشخیص سرطان Roquet باقی مانده است اما در تداوم خود را به نگه داشتن یک نگرش مثبت است. او شده است به درخواست برای کمک به یک مانع عمده برای بسیاری از Minnesotans برای غلبه بر. به دلیل اقامت در خانه نظم و بودن در معرض خطر سلامت رده کمک گرفتن از یک چالش است. هنوز Roquet می گوید او را تشویق مقدار کمک که آمده راه خود را. نماز و مراقبه نیز کمک کرده اند Roquet ماندن با تمرکز بر مثبت است. او حتی موفق به پیدا کردن یک پوشش نقره ای در قرنطینه: زمان بیشتری را با بچه ها خود را یک برکت و رحمت او می گوید: او را برای اعطا. با توجه به پیش آگهی از شش تا نه ماه برای زندگی, لحظات ارزشمند هستند. به طور کلی بزرگترین مسائل جسمی شده اند و مدیریت درد و خستگی اما حتی با این که او گزارش او بیشتر احساس می کند خوب است.

“من فکر می کنم احترام به احساسات و تبدیل به امید و قدردانی و تجلیل سخت همه چیز و در حال حرکت به سمت امید و شادی و عشق [مهم است],” او می گوید. “این سخت است احساس مانند شما چیزی در تلاش برای زندگی خود را دور. چه چیزی من را به تمرکز بر روی و خدا را شکر ، [بوده است] یک درس در شاد بودن و راضی است.”
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید