محلی طرفدار کشتی گیران احساس درد از مسابقات هفته بودن coronavirus لغو

تمپا در اصل مجموعه ای به میزبان مسابقات بزرگترین رویداد سال برای طرفداران کشتی و کشتی گیران به طور یکسان. در علاوه بر این به WWE را در ورزشگاه supershow وجود دارد صدها نفر از مستقل کشتی رویدادهای برنامه ریزی شده را در طول هفته با برخی از مینه سوتا مورد علاقه pro کشتی گیران — از جمله دارین Corbin, Arik توپ و دوان مونرو — حق در ضخامت از آن.

به جای رسلمنیا در حال وقوع است در یک بسته آموزشی مرکز در اورلاندو و بوفه کشتی برنامه ریزی شده در سراسر منطقه شد COVID-19 می خواهم.

“شیدایی هفته بزرگ است برای مستقل به عنوان طرفداران از سراسر جهان وجود دارد می گوید:” Arik توپ مالک و اپراتور F1RST کشتی. “این یک فرصت بزرگ برای بدبختانه برای خود و نام تجاری خود را.”

کمتر از یک ماه پس از بسته بندی نزدیک به 1000 طرفداران به رزدیل مرکز در سطح انبوه موفق F1RST کشتی نشان می دهد توپ برنامه ریزی شده بود به گریبان متناوب مسابقات هشت در طی این هفته در تمپا و تخمین می زند که او به احتمال زیاد می توانست پاک در اطراف $3,000 قبل از merch فروش.

در حالی که او راه های دیگر برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و recouping برخی از هزینه ها از جمله خود را آنلاین تی شرت فروشگاه و F1RST کشتی, یوتیوب, کانال های کانن می گوید که او بیشتر در رابطه با سلامت و ایمنی از جهان اطراف او.

“من باید انجام بیشتر; من احتمالا باید سخت تر تلاش برای جبران حقوق از دست رفته و جمله” او می گوید. “اما وجود دارد بسیار ترسناک تر و مهم گه اتفاق می افتد.”

Arik Cannon

Arik توپ Darrin Kamnetz

دوون مونرو یکی از جدید ترین احساس کنده کاری شهرت هر دو در مینه سوتا, کشتی کج صحنه و فراتر از آن قرار بود به ساخت اولین کامپیوتر هفته ظاهر.

“من تا به حال سه بازی برای رزرو شیدایی هفته; من اولین تفرج,” او می گوید. در حالی که پول مهم است برای یک ستاره جدید مانند مونرو از دست رفته در مواجهه با شبکه های بسیار ناامید کننده است. “من از دست رفته فرصت هایی که در آینده می توانست پول بیشتر چیزهای که… در حال حاضر آن را به یک مربع.”

دارین کربین راه اندازی شد برای شش بازی در تمپا. در حالی که از دست دادن آن رزرو شده است دشوار او را نیز از دست رفته را در ماه عسل خود را.

“من پوشش [مسابقات هفته] با ماه عسل,” او می گوید. “ما قرار بود به سر به اورلاندو در جمعه فراموش جهانی و دیزنی و سپس سر را به تمپا برای shenanigans.”

اگر او نمی تواند از لحاظ جسمی گام در حلقه در لحظه کربین پیدا کرده است راه های خلاق برای حفظ ساختمان خود را زیر حالی که ما در حال همه گیر در داخل.

“من آپلود وب سایت جدید را نشان می دهد به کانال یوتیوب من,” او می گوید. “من یک هفتگی سریال و اضافه مختصر قرنطینه بر اساس نشان می دهد. من ها قسمت جدید در هر هفته.”

کربین نیز ایجاد کرده است Patreon حساب که در آن طرفداران می توانید مشترک برای عنوان کمی تا $1 ماه و دریافت قدرت پردازش منحصر به فرد مانند Q&A, کالا, تخفیف shoutouts در فیلم های خود را و بیشتر.

“آن را به من داده خروجی که من نیاز در حالی که محدود به خارج از سرگرمی و عادی من به معنی کسب و کار” Corbin می گوید.

وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آن را قبل از طرفداران کشتی کج می توانید مورد علاقه خود را ستاره پشت در حلقه (F1RST کشتی مارس رویداد در VFW بالای شهر در حال حاضر به تعویق افتاده است). کشتی گیران فقط به عنوان مشتاق به عنوان بقیه از ما.

“من در تلاش برای تمرکز و نگرانی خودم را با چیزهایی که من می توانید کنترل کنید. می گوید:” توپ. “و بهترین از این انت وضعیت است.”

Darin Corbin

دارین کربین زدم سرگرمی

به حمایت های مورد علاقه خود را مستقل کشتی گیران شما می توانید خرید یک پیراهن (F1RST کشتی کج, توپ, مونروو Corbin) و یا بازدید F1RST کشتی در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>