محلی استاد ‘مینیاپولیس قیام درسی’ ارائه می دهد یک نگاه تاریخی در حال حاضر

یکی بر تولید یک سوال: تا به حال این لحظه رفته مستقیما به سالن سخنرانی در زمان واقعی ؟

شهرستان صفحات تماس Bledsoe که دستیار استاد در بخش جغرافیا, محیط زیست و جامعه در دانشگاه مینه سوتا برای پیدا کردن که در ذهن شکل می گیرد توسط این دانش است.

استاد – محلی از شهرهای دوقلو که زمان صرف شده “در حال حرکت در اطراف در واقع در هر منطقه از شرق می سی سی پی” در طول تحصیلات خود را قبل از بازگشت به خانه بود صبور و مهربان در توضیحات خود را به عنوان ما به آنچه که دانشگاهیان می دانم که با غریزه: مونتاژ syllabi است nerve-wracking و دشوار است, به ویژه هنگامی که این فرایند پیچیده در حدود دو هفته است.

مینیاپولیس قیام درسی متولد شد و از چند حرفه اومده. “من در حال حاضر آغاز شده و برخی از کارهای مقدماتی در آنچه به من امید می شود یک کتاب در تاریخ سیاه سازمان های سیاسی در شهرهای دوقلو. این درسی است که نوع a با سرعت بالا نسخه از آغاز کتابشناسی من برنامه ریزی برای استفاده از کتاب, پروژه,” گفت: Bledsoe. “هنگامی که تظاهرات آغاز شده و من دیدم که مردم هر دو در داخل و خارج از مینه سوتا بود در تلاش برای ایجاد حس از آنچه اتفاق می افتد, من فکر کردم این نوپای لیست منابع ممکن است مفید باشد برای دیگران غیر از من.”

Bledsoe ادامه توضیح داد که ساختمان برنامه درسی در حال حاضر نیز شتاب مخلوط آماده شدن برای تدریس به آینده دانش آموزان در U M در مورد که در آن از آنها و در واکنش به صحبت با یک دوست خوب از جنوب که می گفت: “این سخت است برای من به واقع مینیاپولیس به عنوان یک فضای شهری. من لازم نیست که خیلی از حس چگونه سیاهی حرکت در جایی مثل مینه سوتا است.'”

“این واقعا floored من چون زمانی که من فکر می کنم در مورد مینیاپولیس و شهرهای دوقلو سیاهی است که یکی از مهمترین چیزهایی که به ذهن من می آید” او به یاد می آورد. “من متوجه شدم که اگر من احساس این راه وجود دارد یک فرصت خوب برای بسیاری از, اگر نه بیشتر, افراد خارج از دولت در این راه احساس. آن نیز ساخته شده است من تعجب می کنم اگر دیگر وجود دارد Minnesotans که آشنا نیستند با حضور و تاریخچه شهرهای دوقلو’ سیاه جامعه است. من فکر کردم این درسی خواهد بود مفید برای کسانی که واقعا می خواهید به یادگیری در مورد سیاهی در مینه سوتا و درک بهتر چگونه سیاه Minnesotans تحت تاثیر جهان اطراف آنها را.”

و چگونه او می خواهم نشان می دهد این به دوستش ؟ دانشجويان او هنوز به دیدار ؟ بیچهره مخاطبان او قوز می تواند استفاده از برخی از دانش ؟

پاسخ این خواهد بود در مونتاژ حق متون یک فرایند است که Bledsoe اذعان می کند او در بر داشت دلهره آور و اضطراب آور. “هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به زمینه به یک واقعا دگرگون لحظه ریسک به نظر می رسد و حتی بالاتر و باعث می شود متن انتخاب سخت تر است,” او گفت:.

برنامه درسی با هم بافت فیلم های مستند مانند رایگان CeCe! (کارگردان: Jac Gares) با بنیادی با این نسخهها کار توسط برخی از مینه سوتا برجسته ترین دانشمندان – عجیب و غریب عدم تعادل: سقوط و ظهور برابری نژادی در مینه سوتا 1837-1869, توسط ویلیام سبز از دانشگاه آوگسبورگ و “دولت از زنان در اقتصاد در مینه سوتا” توسط U M بریتنی Lewis. منابع دیگر او با تشکر از دکتر روی کی (یک معلم انگلیسی در پر شده مدرسه) کلید واژه جستجو بر اساس رویدادهای تاریخی (سنت پل اخوان از خواب ماشین باربرها) و پلیس های مربوط به منابع موجود در MPD150 وب سایت. این منابع کشیده از همه جا پاشیده با همه چیز.

آن را آشکار در نگاه اول که این یک لیست خواندن. مقالات علمی و کتاب و فیلم و مستند – حتی پادکست – داده می شود برابر با وزن اینجا. “هر کس می آموزد متفاوت و سزاوار سبک خود را از یادگیری افتخار می گوید:” استاد ساخته شده است که دسترسی به این مدل است. بسیاری از متون ارائه دیجیتال دسترسی از سمت راست درسی و اگر آنها نمی, لینک مستقیم, منبع, Bledsoe مرتبط کتابفروشان تا به وظیفه. “من واقعا امیدوارم که در برنامه درسی به عنوان بیش از یک لیست ساده و در واقع می تواند تسهیل دسترسی مردم به این منابع است.”

اگر درسی نیست در حال تدریس به طور رسمی در حال حاضر Bledsoe برنامه ای برای استفاده از قطعات خود را برای بهار 2021 کلاس کارشناسی به نام “سیاه و سفید, جغرافیای” در U M که ترکیبی از “بزرگتر از تم سیاه و مطالعات جغرافیایی و مطالعات سیاهی با تجربی نمونه هایی از ایالت مینه سوتا و دیگر قطعات از خارج از کشور.”

در عین حال او امیدوار است که بقیه از ما می توانید استفاده از آن به عنوان یک ابزار به فکر می کنم در مورد سیاه و تجربه در شهرهای دوقلو و کمک به ایجاد آینده ای بهتر. “منf اساتید و معلمان می خواهید را به بخش هایی از آن برای کلاس های خود را, که فوق العاده است. اگر سیاسی برگزار می خواهید به استفاده از منابع از آن به فکر می کنم از طریق چه چیزی است و نه کار سیاسی در شهرهای دوقلو و چه سیاه و سفید ما جامعه در حال حاضر مواجه است که حتی بهتر است,” او می گوید.

“اگر هیچ چیز دیگری می آید از درسی من می خواهم مردم بدانند که سیاه Minnesotans شده اند تجزیه و تحلیل خود را از شرایط موجود در حالی که تلاش برای مقابله و خنثیسازی ضد سیاه نژادپرستی برای قرن ها. آنچه ما می بینیم در شهرهای دوقلو در حال حاضر نیست ، در بسیاری از راه های آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.”

پیدا کردن “مینیاپولیس قیام درسی” در اینجا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>