محلی بازی های ویدئویی توسعه دهنده چارلز مک گرگور فوق العاده اعتیاد آور HyperDot است که در حال حاضر در ایکس باکس

Hyperdot لقب یک “مینیمالیستی, گذرگاه طاقدار, بازی,” چالش های بازیکن را به طفره رفتن اشیاء در بیش از 100 موقعیت های مختلف. شما می توانید بازی به تنهایی و یا با دوستان معنی این پتانسیل را دارد که یک حزب بزرگ بازی. آن را در حال حاضر در دسترس در بخار خارش است.io و ایکس باکس.

کلید مک گرگور موفقیت شده است ساده: اشکال گه از مردم و اثبات آنها اشتباه است.
قبل از او در سیاتل صحبت فروشگاه با bigwigs در مایکروسافت, او یک کودک است که نیاز به اثبات یک نقطه. “من شروع به بازی در حال توسعه زمانی که من 11 سالم بود. من با نزدیک شدن به پدرم و به او گفت که من می خواستم به بازی های ویدئویی” او به یاد می آورد. “پدرم یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه مینه سوتا-دلوت و او به من آموخت اصول برنامه نویسی.”

هنگامی که او تا به حال اصول اولیه مک گرگور قلاب شد. اما شور و شوق خود را برای بازی های ویدئویی بود شدید تر از خود و دیگر اعضای خانواده.

“من نگه داشته در آزار من پدر و برادرم را به نگه داشتن کار بر روی بازی های ویدئویی” مک گرگور به یاد می آورد. “برادر من واقعا علاقه مند به بازی های ویدئویی, اما او نبود علاقه مند به برنامه نویسی در همه. پس از آن پدرم را به خانه پس از کار, و من می خواهم شنود او را به کار بر روی بازی با من. در نهایت او مانند ” من نیاز به یک استراحت از این.’ پس من گفتم: “خوب. من به شما نشان می دهد هر دو. من می تواند انجام این کار است.'”

پس McGregor تاسیس قبیله, بازی, خود, شرکت توسعه. بیش از چند سال آینده او خواهد کار بر روی پروژه های مختلف تا زمانی که یک مقاله تحقیقاتی به رهبری او را به راه اندازی اولین عمده ای بازی.

McGregor is the first black game developer in Minnesota to ship, launch, and own a video game studio/development studio.

مک گرگور اولین سیاه توسعه دهنده بازی در مینه سوتا به کشتی راه اندازی و خود را یک بازی ویدیویی studio/استودیو توسعه. HyperDot

“من در نظر گرفتن یک کلاس در مورد علم و تکنولوژی در جامعه,” او می گوید. “بنابراین من می خواستم برای انجام یک مقاله در anti-piracy تکنیک در بازی های ویدئویی و چگونه شما می توانید متوقف کردن مردم از سرقت کار خود را و به اشتراک گذاری آن با دوستان خود را مانند خود بود. استاد به من گفت من می توانم با استفاده از پاورپوینت – که من شخصا از طرفداران بزرگ – بنابراین من گفت: “خوب است. من یک بازی به جای.'”

چه آغاز شده به عنوان یک جایگزین برای پاورپوینت ارائه شد اولین نسخه از HyperDot. “پس از من برای سخنرانی برای کلاس رفتم به یک رویداد در قطعی به نام PlayTest. همه ما به پایان رسید تا بازی بازی برای دو ساعت متوالی.”

قطعی مستقل فیلم, بازی, برچسب, مینیاپولیس, تولید شده است, بازی و سرمایه گذاری در هنرمندان مانند مک گرگور پس از آغاز 10 سال پیش. پس از قطعی رسیده و گفت: آنها می خواستند به انتشار بازی مک گرگور و Nic Vanmeerten از بنیانگذاران قطعی سفر به سیاتل.

“ما به یک رویداد که در آن سر از بازی های مستقل از ایکس باکس انجام شد ، درست بعد از ما به نزد او رفته و فقط گفت: “Um می تواند به شما شاید سعی کنید بازی ما و نشست و چنین است؟’ و او به ما شماره خود را و بود ‘بدون مشکل.'”

روز بعد آنها با هم برای یک جلسه. “ما نشان او بازی و گفتن او در مورد آن. او گفت: “من واقعا علاقه مند به آنچه شما می گویند, اما من می خواهم به ضرب و شتم این سطح واقعی سریع بنابراین من می توانید تمرکز بر روی این برای یک دقیقه؟’ این زمانی است که ما می دانستیم که ما تا به حال چیزی.”

این حزب در این آخر هفته را به طرفداران و دوستان شما این شانس را به بازی بازی چت با مک گرگور و دیدن برخی از تاریخ که رفت به ساخت آن است. “من قصد دارم برای نشان دادن برخی از نسخه های قدیمی به عقب هنگامی که آن را به نام مبارزه با دزدان دریایی و پس از آن اجازه دهید مردم ببینید که چگونه آن را توسعه داده HyperDot,” او می گوید.

بازی در حال حاضر خوب, بررسی, آنلاین, اما برای McGregor, او زندگی می کنند رویای راه قبل از در حال حاضر. “زمانی که من 10 بود من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای رفتن به نشان می دهد مانند E3 [عظیم بازی های ویدئویی تجارت نمایشگاه] فقط برای دیدن آنچه در آن بود,” او می گوید. “در یک رویداد مانند که نشان دادن خاموش خود من بازی با ایکس باکس بوده و ذهن باد. آن را فقط یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

اگر شما بروید:
HyperDot راه اندازی حزب
فانوس سبز
7-11 p. m. روز شنبه, فوریه 8
پذیرش عمومی رایگان; $45 VIP مبارک ساعت 5-7 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de