قایق داخل کشتی بازرگانی کلید بسته پارکینگ های عمومی پیش از جولای 4

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید همچنین اعلام کرد که سریع نقطه و چشم پوشی پارک پارکینگ دسترسی است و همچنین بسته

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته, بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را دوباره نزدیک ساحل دسترسی پارکینگ در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

این شهر همچنین اعلام کرد در روز دوشنبه که سریع نقطه و چشم پوشی پارک پارکینگ دسترسی نیز تا اطلاع ثانوی بسته.

شهر مدیر تام Harmer اجرایی منظور نیز بسته دستشویی های عمومی در پارک Bayfront و Joan M. Durante پارک تا اطلاع ثانوی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Harmer بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. او را دوباره ارزیابی این موضوع در جولای 13.

شهر امکانات از جمله سالن شهر باقی می ماند بسته شده است. شهر کمیسیون کارگاه های آموزشی و مشورتی جلسات هیئت مدیره برای ماه های ژوئن و ژوئیه خواهد بود برنامه ریزی شده به عنوان مورد نیاز به پایه و اساس.

از سه شنبه ساراسوتا کانتی سواحل و شهر ساراسوتا عمل میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل — به عنوان به خوبی به عنوان پارکینگ خود را — باز باقی خواهد ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>