قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خانه را به فروش می رساند برای ثبت 13 میلیون دلار به علاوه $1

قیمت بالاترین پرداخت در ساراسوتا-گاو دریایی با توجه به چند مثال سرویس.

فروش یک خلیج مکزیک و مستغلات در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به نظر می رسد مانند یک رکورد گذارنده برای ساراسوتا-گاو دریایی منطقه – توسط $1.

خانه در 6021 خلیج مکزیک درایو بسته بعد از ظهر سه شنبه 13 میلیون دلار به علاوه $1 که با کمک نماینده خریدار کیم Ogilvie به صفحه قبلی بالا علامت $13 میلیون به فروش می رسد خوابگاه به گزارش چندگانه مثال خدمات.

Ogilvie از مایکل Saunders & Co., برگزار شد رکورد قبلی در دو منطقه شهرستان از 13 میلیون دلار برای املاک در 1067 Westway رانندگی در لیدو سواحل در سال 2006.

خریدار و فروشنده از 6021 خلیج مکزیک به توافق اضافه کردن دلار اضافی به مقدار نهایی “یک تصمیم ساخته شده توسط تمام احزاب به عنوان سرگرم کننده به نتیجه مذاکرات” اظهار داشت: اخبار منتشر شده از ساندرز آژانس.

فروش یک رکورد برای املاک مسکونی گزارش شده توسط MLS پایگاه داده ساندرز گفت. فروش خانه های تازه ساخته شده نیست همیشه ثبت شده در MLS.

این 7,174 فوت مربع خانه ذکر شده بود در ماه اکتبر گذشته برای $13.95 میلیون سوابق نشان می دهد.

“این شاید بهترین ترکیب از محل سکونت و ساخت و ساز من در دیده من 36 سال به عنوان یک مسکن” Ogilvie اعلام کرد. “ویژگی های اصلی زیبا و با ذوق انتخاب پس از اتمام و صاحبان جدید بسیار به دنبال به جلو به اشتراک گذاری آن را با خانواده و دوستان خود را در طول سال.”

چهار خوابه و پنج کامل-داخل خانه نشسته در یک 1.06 هکتار بسته است. ساخته شده در سال 2015 از آن است که در خواب آلودگی تالاب محله جزیره سد.

Ogilvie گفت: خلیج فارس-جبهه محل قایقرانی دسترسی و نزدیکی به این منطقه رستوران ها را به خود جلب خریداران ناشناس به خانه است. این شامل یک طبقه باز طرح لوکس قرار ملاقات ها و فضای باز تراس با استخر بی نهایت و آبگرم.

فروشندگان Randall S. ولش و سینتیا M. Heit-ولش نشان داده شد توسط رید مورفی از توسعه دهندگان ملک.

ملک در گاو دریایی شهرستان شد ارزیابی برای اهداف مالیاتی در 5.6 میلیون سوابق نشان می دهد. آخرین لایحه مالیات بالغ بر $73,618.

قبل از این فروش بالا-دلار معامله 2020 شده بود $10.5 میلیون پرداخت می شود در ماه ژوئن برای یک اسکله و مستغلات در خواب نیمروز کلیدی به نام Aquadisia در دردار Sanderling باشگاه.

در مجموع از 41 خوابگاه در ساراسوتا گاو دریایی یا شارلوت استان ها به فروش می رسد برای $3 میلیون یا بیشتر در طول نیمه اول سال 2020 با توجه به تحقیقات توسط ساندرز آژانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>