قایق داخل کشتی بازرگانی کلید نقل مکان به آدرس پیری لوله یک ماه قبل از نشت

پیش از فاضلاب نشت که ریخته میلیون ها گالن به ساراسوتا خلیج قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک خط لوله جدید

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شهر رهبران در حال حاضر مشغول به کار بودند به سمت پرداختن به پیری خود و تنها خط لوله فاضلاب کردن مانع جزیره هنگام ناگهانی و پارگی این هفته ریخته میلیون ها گالن فاضلاب به ساراسوتا خلیج اضافه کردن جدید ضرورت به آن تلاش.

به سختی یک ماه قبل از قایق داخل کشتی بازرگانی, ابزار کارکنان گزارش نشت حدود 25.8 میلیون گالن فاضلاب خام به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست و شهر در کمیسیون توافق برای آغاز فرایند اجازه و شناسایی منابع مالی برای پرداخت هزینه های پشتیبان لوله که اجرا می شود در کنار یا نزدیکی خط های موجود اجرا می شود که تحت ساراسوتا خلیج از کلید گاو دریایی شهرستان سرزمین اصلی.

چند دلار پروژه خط لوله عمل می کند به عنوان یک جایگزین برای پمپ فاضلاب این جزیره اگر یک فاجعه بزرگ رخ داده است.

“نارسایی های موجود نیروی اصلی را در نتیجه قابل توجهی زیست محیطی و مالی و درک عمومی اثرات” ارائه در ژوئن 1, هشدار داد, آنجا چه برای اولین بار کشف شد و توسط قایق داخل کشتی بازرگانی خدمات کارکنان پس از آن مسیر از حرا در Longbar پوینت 28 روز بعد.

حرکت به جلو با طرح اولیه برنامه های طراحی و تقاضای اجازه کار برکنار لوله شد با توجه مدتی این ماه و یک کارگاه بود که میله میله برای پاییز امسال و یا اوایل سال 2021.

قایق داخل کشتی بازرگانی مرکزی لوله فاضلاب حامل حدود 2 میلیون گالن فاضلاب به سرزمین اصلی روزانه به گاو دریایی شهرستان فاضلاب امکانات درمان. شکستن رخ داده در یک بخش از لوله بر توسعه نیافته حرا به صف زمین در نوار پوینت در سرزمین اصلی.

نشانه هایی که ممکن است وجود دارد یک مشکل ظاهر در ژوئن 17, 12 روز قبل از پارگی کشف شد و پس از آن گزارش به دولت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های محیط زیست

در حالی که جزئیات خاص باقی می ماند و معلوم نیست این شهر ابزار کارکنان شروع به برقراری ارتباط با گاو دریایی شهرستان در مورد آنچه که در ابتدا تصور می شد به متر یا تجهیزات مسائل بین پمپاژ و ایستگاه های درمان اسحاق Brownman بر عمومی با این نسخهها کار مدیر گفت هرالد تریبون.

Brownman نگفت چرا کارکنان را شناسایی نمی کند و مشکل تا ماه ژوئن 29. هر دو قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و DEP هنوز در حال بررسی علت و میزان خسارت.

قایق داخل کشتی بازرگانی مقامات برآورد 25.8 میلیون گالن فاضلاب ریخته به ساراسوتا خلیج حجم که موافق با آنچه که گزارش شده به بخش. اولیه در انتشار اخبار صادر شده توسط قایق داخل کشتی بازرگانی کلید یکشنبه شب نابجا نقطه اعشار با استناد به حجم بسیار کمتر از DEP; اصلاح شده رقم در یک تجدید نظر در انتشار اخبار نیست دریافت در زمان انتشار در پنج شنبه را هرالد تریبون.

پس از کشف و گزارش پارگی به DEP این هفته شهر خواست همه ساکنان به حداقل رساندن آب و فاضلاب با استفاده از به کنترل میزان پساب در حال حرکت از طریق خط لوله زیر آب تا زمانی که آن را می توان تعمیر. این تعمیرات به اتمام بود اواخر روز سه شنبه.

شهر مدیر تام Harmer گفت: این شهر که در عمل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به آدرس نشت شده است و شفاف در مورد میزان آسیب. این شهر همچنین بلافاصله پس از نقل مکان به هشدار DEP, او گفت:.

“ما می دانیم وجود دارد شدید منافع عمومی و نگرانی” Harmer گفت. “ما خوشحال از آن رخ داده است و ما در حال انجام بهترین خود را به پاسخ در حال حاضر است.”

این بخش را بررسی نشت و نگه داشتن قایق داخل کشتی بازرگانی کلید “پاسخگو با شناسایی لازم مرمت و بازسازی اقدامات” سخنگوی آژانس شانون Herbon گفت: هرالد تریبیون در روز پنج شنبه.

دولت جدید قانون فاضلاب نشت در اثر جولای 1, بالا بردن جریمه برای تخلفات. پس از شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را تخلیه متوقف قبل از لایحه امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این بخش استفاده خواهد قبلی ارزیابی روش.

آینده برنامه پشتیبان گیری?

این شهر بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را جمع آوری فاضلاب عملکرد سیستم به عنوان یک سری از جاذبه مجموعه نقاط به آسانسور ایستگاه که پمپ پساب به یک نقطه در جزیره شناخته شده به عنوان استاد آسانسور ایستگاه “D” در خلیج فارس (جاده). استاد آسانسور ایستگاه “D” پمپ های تمام جمع آوری پساب از قایق داخل کشتی بازرگانی به گاو دریایی شهرستان جنوب غربی منطقه ای فاضلاب احیای تسهیلات در برادنتون.

برای رسیدن به این مرکز از بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پساب توسط پمپ از آسانسور ایستگاه “D” از طریق چهار مایل 20 اینچ forcemain به گاو دریایی شهرستان مرکز درمان; دو مایل از forcemain تحت ساراسوتا خلیج و دو نفر دیگر مایل گذشتن از سرزمین اصلی است.

خط نصب شده بود در سال 1973 و عامل شده است از سال 1975.

شهر سوار بر یک سری بازرسی ها به منظور تعیین لوله بیماری است. به دلیل ادامه نگرانی های بالقوه شکست و لوله سن شهر شروع یک پروژه به جای خط در سال 2015. این شهر پس از آن تصمیم گرفت به دنبال آزمایش های بیشتر فن آوری مورد استفاده در نفت و گاز خط لوله بازرسی.

که در آزمون, در علاوه بر این به بیشتر شیرجه بررسی تکمیل شد در سال 2016 و در نتیجه گزارش نشان داد که لوله بود بهتر از حد انتظار بیماری با یک تخمین باقی مانده عمر حداقل 20 به 25 سال است. جایگزینی برنامه لغو شد.

در سال مالی 2020, شهر بودجه بودجه برای طراحی اولیه اجازه جایگزین و تجزیه و تحلیل. بودجه تاسیس شد در ماه مه گذشته و پس از آن تصویب شده توسط شهر کمیسیون ظرف پنج سال طرح سرمایه.

این شهر آثار عمومی اداره حفظ کرده است Carollo مهندسین و شروع به گفتگو با دولت و سازمان های فدرال در مورد اضافه کردن یک افزونه forcemain در داخل همان سنگر تا زمانی که زمان می آید به اصلی forcemain از خدمات.

Carollo و شهر آغاز preapplication جلسات با DEP و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>